Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kampanyasever Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25822583258425852586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakurek

Kliksa 16 'sında mı başlayacak arkadaşlar bilen yok mu

bende meraktayım
  • Kişiye özel benim de yatmış, 3000'e 100TL idi.
  • :) Yavaştan notlarımı almaya başladım. Eyv
  • İlk sayfada bu şekilde yazmasına rağmen ykb internet sayfasında kişiye özel kampanya için başvuru bölümünü bulamadım. Yardımcı olabilcek var mı acaba?

KİŞİYE ÖZEL KAMPANYA:  

Aylık belli bir tutar harcamanız karşılığında müşteri hizmetleri size kişiye özel bir world kampanyası tanımlayabilir, normalde yılda 2 kere tanımlanabilen bu kampanya sayesinde extra world puan kazanabilirsiniz. Ykb internet sayfasından başvurabilirsiniz, yada lütfen müşteri hizmetlerini arayınız.
  • crazydentist kullanıcısına yanıt
    Valla o konu biraz karışık.Bende adios ile ist-ny gidiş dönüş bileti aldım ve aktarmalı uçuşu da adios ile aldım.

Uçuşlarım
    ist-ny
    ny-ist
    ist-ankara (3000 tl limiti olduğundan dolayı) şeklinde aldım.

mh bana ist-ankara uçuşu bağlantılı değil uçuşu kaçırırsanız bir hak iddia edemezsiniz dedi.Bende mecburen onaylamak zorunda kaldım. Bilginize.

Edit: Bende yerel saatle jfk'e 16:50de ineceğim yine jfk de yerel saatle 19:30da uçuşum var sizce yetişebilir miyim? Geçen sene gittiğimde 21:55de ineceği yazan uçak 21:15 gibi inmişti ve biz 21:45 de dışarıda shuttle'a binmiştik.

Ayrıca bir sorum daha olacak uçakta giderken yemek seçimi ile ilgili.Thy giderken yemek seçiminde sizce ne seçelim?Önerdiğiniz bir menü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil -- 13 Mayıs 2014; 10:43:32 >
  • arkadaşlar, hepsiburada.com her 100 e 10 tl kampanyasına dahil mi? tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkay

Kişiye özel benim de yatmış, 3000'e 100TL idi.

Bana da "SIZE OZEL PUAN KAMPANYASINA DAHIL EDILDINIZ. NISAN AYI BOYUNCA YAPI KREDI KREDI KARTLARINIZLA 4600TL HARCAYIN 50TL PUAN KAZANIN. KEYIFLI ALISVERISLER!" Gelmişti, 5000 nakitavans çektim ama benim yatmamış:) talep mi açtıriim yoksa 1-2 gün daha bekliyim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl yıllık ücret kesmişler 3ay da 750tl harcama sözü verdim 100tl yi iptal ettirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil

Valla o konu biraz karışık.Bende adios ile ist-ny gidiş dönüş bileti aldım ve aktarmalı uçuşu da adios ile aldım.

Uçuşlarım
    ist-ny
    ny-ist
    ist-ankara (3000 tl limiti olduğundan dolayı) şeklinde aldım.

mh bana ist-ankara uçuşu bağlantılı değil uçuşu kaçırırsanız bir hak iddia edemezsiniz dedi.Bende mecburen onaylamak zorunda kaldım. Bilginize.

Edit: Bende yerel saatle jfk'e 16:50de ineceğim yine jfk de yerel saatle 19:30da uçuşum var sizce yetişebilir miyim? Geçen sene gittiğimde 21:55de ineceği yazan uçak 21:15 gibi inmişti ve biz 21:45 de dışarıda shuttle'a binmiştik.

Ayrıca bir sorum daha olacak uçakta giderken yemek seçimi ile ilgili.Thy giderken yemek seçiminde sizce ne seçelim?Önerdiğiniz bir menü var mı?

Normalde bu iş biraz şans ortalama 3 saat yeterlı denılıyor yaz trafıgı thy rotarını hesapladıgınız zaman işi riske etmeye gerek yok onun için biz 3-4 saat zaman ayırdık.Damak tadınıza gore bır menu secmenızde fayda var uzun surecek bır ucus olacagı ıcın cok yaglı ve agır olmayan az tuzlu menulerı secmekte fayda var ayrıca ucustan 90 gun once telefonla koltuk rezervasyonunu yaptırmanızda fayda var

• m_fatihgumus M kullanıcısına yanıt
    1000 dakikanı kaçtan satarsın? bana acil 200 dakika lazım puanım yetmedi.
  • sizce Brezilya için, dünya kupası kampanyası gelir mi? Bence de büyük bir fantazi
  • arkadaşlar bu kişiye özel sistemi değişmiş sanırım. 5-6 aydır talep yapmamıştım. "bize yazın" dan yazdım. gelen cevap 4440444 ü arayıp talep edin. orayıda aradım, size mesja gelemdiyse olmuyor deyip duruyor ikna edemedim. önceki mesajlarda 6 ayı geçtiyse talep alınıyor denmişti ne yapayım, 4440446 danmı deneyeyim birde?
  • benim de normal wolrdcardım vardı. internet şubesinden kart tipini değiştir menüsünden kartı adios yaptım.
    bu kadar basit olması ve geçmişte ykb yaşadığım tecrübeler kesin bir sorun çıkacak hissi doğurdu bende. bu şekilde kartını adiosa çeviren var mı ?
  • bizim ucaktan ilk inip siraya girdigimiz halde 2 saatten fazla surdu ciikmamiz daha sonra ininler ise iyice gec cikti araya 2 ucak daha yolci indirdi thy son kapida oldugundan diger havayollarinin yolculari daha yakin kapilara iniyor riskli bir secim yapmissiniz bol sans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakartalı -- 13 Mayıs 2014; 15:49:27 >
  • bence bu kişiye özel wp tanımlamasında bir standart yok. Bana 1 yıldır hiç gelmiyor ki bizde 2 tane adios kart var
  • fortuneteller kullanıcısına yanıt
    Çok kişi vardır öle ve geçen ay benim hanımın kartını da öle değiştirdik. Elimizdeki world kartı adios olarak kullandık 1 hafta sonra adios kart geldi. Diğerini kırdık attık hepsi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

bizim ucaktan ilk inip siraya girdigimiz halde 2 saatten fazla surdu ciikmamiz daha sonra ininler ise iyice gec cikti araya 2 ucak daha yolci indirdi thy son kapida oldugundan diger havayollarinin yolculari daha yakin kapilara iniyor riskli bir secim yapmissiniz bol sans.

Yok daha almadım.Kararsızlıkta kaldım.Gece içinde otele para vermek istemiyorum bakalım.Kafam karışık.
  • Eger diger ucus united ile ise sorun yok erken ucakta yer varsa bedava degistiriyorlar.

• Arkadaşlar merhaba,

Anneme bir cep telefonu alacağım, hepsiburada veya gittigidiyor üzerinden. Telefon 600 TL civarı. Bu alışverişi 1.000 TL'ye çıkararak 100 TL WP kazanmak için ne yapabilirim?

Bir kaç alışveriş GG'de birleşiyor mu? Hediye çeki opsiyonu var mı?

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Bugün yatması gereken TL Card Gıda kampanyası puanları yatan var mı?
    İlk defa TL Card ile katılmıştım. Hemen yansıtılıyor muydu Adios'a, yoksa hesap kesiminde mi yansıyor?

Nisan ayında TL card kampanyasına katılan , bilen yok mudur?

• 
Sayfa: önceki 25822583258425852586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.