Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cenkozgen , darkhomer Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23682369237023712372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nazek

Sıkıntı yok arkadasım alabilirsin.bir çok kez tarafımdan test edilmiş onaylanmıştır.

Belki tam izah edememis olabilirim. kendim için ayrı, soyadı farklı olan diğer kişi başı için ayrı bilet kesilecek ama uçuş aynı. ikinci bilet icin de wp kullanabilir miyiz, bunu öğrenmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese mrb..
    Ciddi yardıma ihtiyacım var...bilgili arkadaslardan konuyla alakalı yardım bekliyorum..suan taylanddayım...grande centre point hotel ratchdamri de kalıyorum...dün sabah odamı 9:30 kahvaltı ve havuza girmek için terk ettim..öglen 1 de geri geldim..cüzdanımı odada masanın üstüne kıyafetlerin altına saklamıştım..çıkmadanda paramı kontrol etmiştim..döndüğümde cüzdanımdan 500$ dolar alınmış..duty manager ve security manager a durumu bildirdim kendilerince bi araştırma yaptılar..kameralar falan...odama bu saatler arasında 3 kişi girmiş oda temizleyicisi kadın onu kontrol eden supervisor bide odamda hiç bir teknik veya elektriki problem olmamasına rağmen teknisyen girmiş..odada 1 dakika durup çıkmış..adama sorduklarında niye odaya girdin diye sigara istedim demiş...şimdi bugün polis te gelecek..tavsiyelerinizi bekliyorum otelden paramı nasıl alabilirim ne yapmalıyım???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukefe

quote:

Orijinalden alıntı: nazek

Sıkıntı yok arkadasım alabilirsin.bir çok kez tarafımdan test edilmiş onaylanmıştır.

Belki tam izah edememis olabilirim. kendim için ayrı, soyadı farklı olan diğer kişi başı için ayrı bilet kesilecek ama uçuş aynı. ikinci bilet icin de wp kullanabilir miyiz, bunu öğrenmek istiyorum.

Hocam merak etme ben doğru anlayarak cevap vermiştim:))bir çok kez kendim ailemin ve de arkadaslarıma çok sayıda adios seyhat hattından bilet aldım.seyahat hattının en guzel tarafı havalimanına gittiğinizde kredi kartını sormamaları.yeterli kart limitiniz var ise buda yüksek avanspuan kullanımı demek iyi worldpuan lar kazanman dileğiyle.

• Hocam çok geçmiş olsun üzüldüm. Polis üstüne giderse teknisyeni çapraz sorguda yakalayabilir diye düşünüyorum. Tabii onunda suçsuz olma ihtimali var. Bence burada asıl otele bastırın madem kayıp olmuş onlar size ödemeli. Oteli ikna etmek tabii ki kolay değil ama eğer düzgün bir otelse bu zararı karşılayacaktır son çare olarak. Tekrar çok geçmiş olsun umarım parayı geri alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 13 Ocak 2014; 9:20:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mit1905

az önce internet şubesine girdim, puan işlemlerinde artıpuan diye bişi var. 2 ay 50 tl harcama taahhüdüne 2 tl veriyo. rakam çok düşük ama bilgi olarak söyliyim dedim. daha yüksek rakam olan arkadaş varmı?
    Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

arkadaşlar bu bende de var, buna başvurunca ''siz bu ay zaten kişiye özel kampanyadan faydalanmışsınız , bu ay başka teklif yapamayız'' gibi birşey derler mi acaba?

• hocam bi oku :

http://www.mfa.gov.tr/yurt-disina-seyahat-edeceklere-konsolosluk-rehberi.tr.mfa

geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun.
  • Ben başvuru yapınca hata alıyor. eğer kişiye özel kampanyasıyla çakışıyorsa çok saçma 2 tl için hak yakmaya değmez.
    @psykopat81
  • solidsnake86 S kullanıcısına yanıt
    Üstat çok geçmiş olsun umarım bulunur.
  • Sagolun arkadaslar..otel buyuk ve reklama önem veren bi otel..dedektif getirdiler..otelin 1 numarasıyla da görüştüm bakalım insallah çözecekler:((

• quote:

Orijinalden alıntı: solidsnake86

Sagolun arkadaslar..otel buyuk ve reklama önem veren bi otel..dedektif getirdiler..otelin 1 numarasıyla da görüştüm bakalım insallah çözecekler:((

çok geçmiş olsun
  • İşi oraya kadar getirdilerse çözerler diye düşünüyorum. Eğer kamerada 3 kişi de aynı anda odadaysa organize, teknisyen ayrı giriyorsa % 99 teknisyendir. Kısa zamanda çözülür inşallah tekrar geçmiş olsun
  • quote:

Sagolun arkadaslar..otel buyuk ve reklama önem veren bi otel..dedektif getirdiler..otelin 1 numarasıyla da görüştüm bakalım insallah çözecekler:((

cok gecmis olsun, ortalik sakinleyip kafaniz rahatlayinca gelismeleri buradanda yazin lütfen...
  • solidsnake86 S kullanıcısına yanıt
    Ustad çok geçmiş olsun, uzuldum inşaallah en kısa sürede çözümlenir ve paranı alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonbolivar01

arkadaşlar setur ve bookingturkey'e baktım , makedonya veya kosova'da otel yok, sanırım puanlarla otel almam mümkün değil, daha önce bu ülkelere gidenlerin gezi tavsiyesini alabilirim ( konu kirliliği olmaması açısından p.m de olabilir) eski öğrencim makedonyada öğrenci davet ediyor, sömestir tatilinin bir kısmını bu şekilde değerlendirmek istiyorum.

kosova pristine de otel var. gönderi yapıyorlar ama inan fiyatları diğer balkan ülkelerine göre çok pahalı. bosna oradan kat kat ucuz.
  • quote:

hocam eminsiniz değil mi hırsızlık olduğuna , sonra daha da başınız ağrımasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: tekinalp67

quote:

az önce internet şubesine girdim, puan işlemlerinde artıpuan diye bişi var. 2 ay 50 tl harcama taahhüdüne 2 tl veriyo. rakam çok düşük ama bilgi olarak söyliyim dedim. daha yüksek rakam olan arkadaş varmı?

Bunlar bir degisiklik pesinde gibi ama insallah kotu bir degisiklik olmaz.

bana da 50 TL ye 2 TL wp tanımlamışlar.. ama kabul etmek isterseniz aşağıdaki metne onay vermeniz gerekiyor.

ArtıPuan başvuru işlemlerine ilişkin menüyü kullanmak suretiyle gerçekleştireceğim işlemlerin ve yapacağım seçimlerin tamamının bilgim dahilinde olduğunu ve tüm sorumluluğun tarafıma ait olacağını, işbu taahhüdümü onaylamamı müteakip kredi kart(lar)ım ile talimat bölümünde belirttiğim ay sayısı süresince gerçekleştirmeyi taahhüt ettiğim aylık harcama hedefime; iade işlemleri, puan ile yapılan işlemler, banka kartı işlemleri, hediye kartı işlemleri, ticari kart işlemleri, faiz ve ücretlerin dahil edilmeyeceğini, kampanya kapsamında kazandığım Worldpuanlar'ın değerli kullanılamayacağını ve bu puanları kartlarım arasında transfer edemeyeceğimi kabul ve beyan ederim. Kampanya süresince vermiş olduğum taahhüt süresi ve tutarında değişiklik yapamayacağımı, aylık harcama taahhüdümü gerçekleştiremezsem Bankanızca tarafıma verilen toplam Worldpuan'ın bir aya denk gelen kısmının Bankamızca belirlenecek kat sayı ile çarpılmasıyla bulunacak tutarın ekstreme tek seferde yansıtılacağını, taahhüt süresi içerisinde toplamda üç kez taahhüdümü gerçekleştirememem durumunda üçüncü ayın sonunda dahil olduğum kampanyanın iptal edileceğini, bu kampanya kapsamında yüklenmiş olan tüm Worldpuan'ın geri alınacağını, yeterli Worldpuan bakiyemin bulunmaması durumunda kalan tutarın borç olarak hesap özetime yansıtılacağını, buna ilaveten yukarıda izah edildiği şekilde bulunacak ceza bedelinin taahhüt süresinin tamamlanması için kalan ay süresi ile çarpılması sonucunda bulunacak tutarın da ayrıca hesap özetime tek seferde yansıtılacağını , bunların hesabıma borç kaydedilmesi sonucu kredi kartı hesabımın yasal sınırlar içerisinde limit aşımına uğrayabileceğini kabul ve beyan ederim. Taahhüt vermiş olduğum kredi kart(lar)ımın isteğime bağlı olarak veya Bankanız tarafından kapatılması ya da son ödeme tarihi itibariyle asgari ödeme tutarının altında ödeme yapmam durumunda; kampanya iptal şartlarının aynen uygulanacağını kabul ve beyan ederim.

bende bu ekran çıkmıyor

Bu fonksiyonumuz çok yakında hizmetinizde olacaktır. diye bir uyarı geliyor
    acaba kredi kartı ile giriş yaptığım için mi?

• DMustaine kullanıcısına yanıt
    Ben de kredi kartıyla girdim ama ben de çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: tekinalp67

quote:

Bunlar bir degisiklik pesinde gibi ama insallah kotu bir degisiklik olmaz.

bana da 50 TL ye 2 TL wp tanımlamışlar.. ama kabul etmek isterseniz aşağıdaki metne onay vermeniz gerekiyor.

ArtıPuan başvuru işlemlerine ilişkin menüyü kullanmak suretiyle gerçekleştireceğim işlemlerin ve yapacağım seçimlerin tamamının bilgim dahilinde olduğunu ve tüm sorumluluğun tarafıma ait olacağını, işbu taahhüdümü onaylamamı müteakip kredi kart(lar)ım ile talimat bölümünde belirttiğim ay sayısı süresince gerçekleştirmeyi taahhüt ettiğim aylık harcama hedefime; iade işlemleri, puan ile yapılan işlemler, banka kartı işlemleri, hediye kartı işlemleri, ticari kart işlemleri, faiz ve ücretlerin dahil edilmeyeceğini, kampanya kapsamında kazandığım Worldpuanlar'ın değerli kullanılamayacağını ve bu puanları kartlarım arasında transfer edemeyeceğimi kabul ve beyan ederim. Kampanya süresince vermiş olduğum taahhüt süresi ve tutarında değişiklik yapamayacağımı, aylık harcama taahhüdümü gerçekleştiremezsem Bankanızca tarafıma verilen toplam Worldpuan'ın bir aya denk gelen kısmının Bankamızca belirlenecek kat sayı ile çarpılmasıyla bulunacak tutarın ekstreme tek seferde yansıtılacağını, taahhüt süresi içerisinde toplamda üç kez taahhüdümü gerçekleştirememem durumunda üçüncü ayın sonunda dahil olduğum kampanyanın iptal edileceğini, bu kampanya kapsamında yüklenmiş olan tüm Worldpuan'ın geri alınacağını, yeterli Worldpuan bakiyemin bulunmaması durumunda kalan tutarın borç olarak hesap özetime yansıtılacağını, buna ilaveten yukarıda izah edildiği şekilde bulunacak ceza bedelinin taahhüt süresinin tamamlanması için kalan ay süresi ile çarpılması sonucunda bulunacak tutarın da ayrıca hesap özetime tek seferde yansıtılacağını , bunların hesabıma borç kaydedilmesi sonucu kredi kartı hesabımın yasal sınırlar içerisinde limit aşımına uğrayabileceğini kabul ve beyan ederim. Taahhüt vermiş olduğum kredi kart(lar)ımın isteğime bağlı olarak veya Bankanız tarafından kapatılması ya da son ödeme tarihi itibariyle asgari ödeme tutarının altında ödeme yapmam durumunda; kampanya iptal şartlarının aynen uygulanacağını kabul ve beyan ederim.

bende bu ekran çıkmıyor

Bu fonksiyonumuz çok yakında hizmetinizde olacaktır. diye bir uyarı geliyor
    acaba kredi kartı ile giriş yaptığım için mi?

bende de uyarı veriyor

• DMustaine kullanıcısına yanıt
    Ben de kredi kartı ile giriyorum ve ekran çıkıyor. Bu sanki kişiye özel harcama kampanyalarıyla ilgili taahhütleri online almak için bir nevi pilot uygulama. Zamanla rakamlar normalleşecektir. Sistemi test ediyorlar muhtemelen.
  • nasil yani dahada basi agirmasin? 500Dolar diyo arkadas yaw, deniz sortunun cebinde unutmamistir heralde
  • 
Sayfa: önceki 23682369237023712372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.