Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.769
Cevap
1.075
Favori
5.543.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22442245224622472248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • katsayılardan dolayı kartımı 1 kez kullanmadım ama 1000 tllik alışverişe 200 tl vermeleri gerekir yatırmasalar itiraz sonucu alırız acaba yapsammı alışveriş diye düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: jam23

Kampanyalar sayfasında iki tane kliksa kampanyası gözüküyor. Biri 4-20 kasım biri 18 kasım -1 aralık. Sanırım yanlış bişiler var yine :) yani 18 kasımda 1000 tl üzeri alışveriş yapsak 200 puan mı geliyor :)

ben de gordüm ikisini de! hatta ekran görüntülerini de aldım. 19-20 kasımda alışveriş yapsak mı????
    kampanya detaylarında yazım hataları bizi bağlamaz falan da yazmışlar.
    iki ayrı şirketi tek kampanyada birleştiriyoruz ama bu aynı şirket. tecrübesi olan yazsın, biz de saldıralım :)
  • knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    Ben bulamadım. Rica etsem ekran görüntülerini alabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Ben vereyim onu da.

• quote:

Orijinalden alıntı: arif32

quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Ben vereyim onu da.

sabah ıncelıycem :)

• arif32 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Acaba olur mu diye düşünüyorum.

Olursa gerçekten sıcak fırsat olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WORLD UYESI OPET'LERDE 16 KASIM - 1 OCAK'TA 4 KEZ 75TL AKARYAKIT ALANA, 2-11 OCAK'TA 30TL AKARYAKIT ALISVERISINE 30TL INDIRIM. WORLDCARD.COM.TR

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

İzmirli arkadaslara kotu bir haberim var. Ozkanlarda ki %4 veren benzincinin kampanyası bitmiş artık wp vermiyor

Yavs yavaş wp toplama alternatifleri azalıyor

İzmirde başka wp veren bir benzinci bilen varsa burada paylaşırsa herkes faydalanir

2 gun once almistim oradan, ne zaman bitti acaba? Tuy diktiler bu uygulamayla

tam son gününde almışsın hocam tebrikler :)

bizimde arkadaş almış 125tl demişler istersen depoyu dolduralım bugün son gün artık bankalarla olan anlaşmamız bitti.

bundan sonra puan yerine nakit indirim yapacaklarmış. görevli öyle demiş. aslında beninm bildiğim bu forumda birçok kişi oradan benzin alıyor eğer wp anlaşmasını bitirirseniz buradan benzin almayız desek etkili olabilir. birlikten kuvvet doğar

Yarın nedenini öğrenip paylaşırım ama tüm bankalarla bittiyse kanunla ilgili değişim vardır sorun ykb değildir...

noldu üstad öğrenebildinmi detayları, geçen başka arkadaşımda gitmiş müşterilerimiz kredi kartına nakit indirim talep ettiler ondan bitirdik kampanyayı demiş

ama dediğin gibi genel bir kanun ilede ilgili olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

Ekstrede ilk defa gözüme çarptı.Kipa kampanyası için tarih var.silinmeyeceğini tahmin ediyorum ama şaşırdım.

sonuçları bekliyoruz. 25 kasım'da bilgi verebilir misin?
  • 2014 erken rezervasyon ne zaman açılıyor seturda....
  • quote:

noldu üstad öğrenebildinmi detayları, geçen başka arkadaşımda gitmiş müşterilerimiz kredi kartına nakit indirim talep ettiler ondan bitirdik kampanyayı demiş

2 gündür arkadaşa ulaşamıyorum şahsen gitmem gerek o da kısmet olmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

2 gündür arkadaşa ulaşamıyorum şahsen gitmem gerek o da kısmet olmadı :(

ok dört gözle bekliyoruz haberlerini

bu arada izmirde olan arkadaşlar yeni benzin alacağımız yer konusunda önerileriniz varmı ben araştırdım da pek bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

Ekstrede ilk defa gözüme çarptı.Kipa kampanyası için tarih var.silinmeyeceğini tahmin ediyorum ama şaşırdım.

sonuçları bekliyoruz. 25 kasım'da bilgi verebilir misin?

Benim kart adios biraz önce hesap kesildi , herhangibir geri alınma tarihi yok

• slm arkadaşlar :) Şu anki %15 indirimli kampanya ile Emirates ile Bangkok bileti alan var mı ? Kaç TL çıkıyor, merak ettim doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: jam23

quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

10.11.2013 tarihinden itibaren Yapı Kredi kredi kartlarınız için müşteri limiti uygulamamız başlamıştır.Müşteri limitinizi hesap özetinizde görebilirsiniz.

Bide bu var :) Ama 25 kasımda sonrasını merak ediyorum inan

Müşteri limiti ne demek ki ?

İsterse 5 kartınız olsun her birinin limiti 3 bin olsun. Müşteri limitinize kdr harcayabilirsiniz. O da 6 bin diyelim. Kart limitleriniz işe yaramıcak, müşteri limitine kadar kullandırcaz diyorlar

iyide bendeki 3 kartın limiti 45000 tl ve hepside dolu

ne olacak şimdi sileceklermi

• Biraz once musteri hizmetleri ile konstum. Puanlarin zamaninda kullanılmaması sonrasında adios ve premiumdaki puanlarda silinecekmis. Hepimize hayirli olsun
  • yaw arkadaşlar yaz tatili işini maldivlerde yapmaya kafayı yasladım gibi

giden varmı hiç

geçen seneki gibi tüm dünya uçak promosyonu yaparlarsa tabii

ama bookinturkeydeki oteller hep fizanda yakın yerde yok gibi

ulaşım için kişi başı 450$ isteyen bile var

bookingde daha iyi yerler vardı

ve kahvaltı sadece normal yemek ücretlerini yazan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozluceden.com

Biraz once musteri hizmetleri ile konstum. Puanlarin zamaninda kullanılmaması sonrasında adios ve premiumdaki puanlarda silinecekmis. Hepimize hayirli olsun

ne zamandan itibaren?
  • Bazı arkadaşlarda tarih yok ben gibi bir kesimde var son kullanma için.Kırar atarım o zaman adiosu bu nedir ya..

• çat diye şimdiye kadar biriktirdiğimiz puanları silmesin bunlar ya ben en yakın zamanda kullanıcam puanlarımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -engin- -- 18 Kasım 2013; 12:29:09 >
  • 
Sayfa: önceki 22442245224622472248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.