Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

quote:

Dostum ülkemin yolları ile baska ülkenin yollarını kıyaslamak icin cok uzun yasamaya gerek yok bir ülkede .benim icin en onemli göstergelerden biri yoldur ve ben her gun Ankara gibi sözde başkentte işime giderken arabanın tangir tungur dökülmesine tanıklık ediyorum .daha vatandaşına düzgün bir yol bile sunamayan bir ülke ile,neresine gidersen git hatasız yol sunan bir ülkeyi kıyaslamak icin çok uzun yıllar yasamaya gerek yok.Ankara sehir merkezindeki yolları bozuk zannediyorsun once,ama benim gibi sehir merkezinden Ankara'nın ilçelerine yolculuk eden biriyseniz sehir merkezindeki yollara bile şükrediyorsunuz ,o kadar acı yani durum!o yuzden merak etme dostum dunyanın en kötü yollarına sahip ülkesinde yasıyoruz,kıyaslamak cok zor olmuyor.

Böyle bir sıralama yapacak kadar gezmediğinizi tahmin ediyorum, kalitesini bir yana bırakalım hala yol olmayan yerler var...

Ülkemizi yargılarken sadece kötü yanlarına takılıp kalmayalım, iyi yanlarını da görelim.

Dostum gezdiğim ülkelerin sayısı oldukça fazla (20+),ve bu sıralamada bile Türkiye'den daha kötü yolu olan ülke görmedim(Endonezya dahil) Afrikayı görmedim,son ümidim orası,oranın yolları daha kötüdür diye umuyorum :) iyi yanlarını bende görmek istiyorum ama her geçen gün azalıyor maalesef ve her konuda dünya sırlamasında en altlara doğru iniyoruz.En çok övündüğümüz yardımlaşmada bile geçen gün bir ankette en sonlarda çıkmışız 150 ülke arasında.

Türkiye de nereleri gezdiniz ?

sorunuzdaki maksadı anlayamadım ama sordunuz cevaplayayım,Hakkari Şemdinli dahil olmak üzere hemen hemen her bölgesinde vakit geçirdim.Ama fazla uzaklara gitmeye gerek yok,Ankara'dan başkentten bahsediyorum ben size,içler acısı yollardan bahsediyorum.

@krombacher dostum uzun vade konusunda katılıyorum sana,ama sorunu düzeltmek için önce bir sorun olduğunu kabul etmek lazım,ben soruna işaret ediyorum,sorun yok dersek düzelmesini de bekleyemeyiz.

Neyse konu Küba vizesinden çıktı çok dağıldı :) Neticede Kübaya gidip de sonra bununla ilgili Abd vizesinde sorun yaşamış veya hiçbir sorun yaşamamış bir arkadaş varsa daha çokyardımcı olacaktır bize.Kübayla iligli en büyük tereddütüm bu ABD vize meselesi zira.

hakkari şırnak ...beklediğim yanıtı vermişsin..

gaziantep kayseri konya mersin... buraları gezersen dahada iyimser bakabilirsin ülkemize

• quote:

indirim oranları düşüldükten sonraworld puanla alabiliyor muyuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum ülkemin yolları ile baska ülkenin yollarını kıyaslamak icin cok uzun yasamaya gerek yok bir ülkede .benim icin en onemli göstergelerden biri yoldur ve ben her gun Ankara gibi sözde başkentte işime giderken arabanın tangir tungur dökülmesine tanıklık ediyorum .daha vatandaşına düzgün bir yol bile sunamayan bir ülke ile,neresine gidersen git hatasız yol sunan bir ülkeyi kıyaslamak icin çok uzun yıllar yasamaya gerek yok.Ankara sehir merkezindeki yolları bozuk zannediyorsun once,ama benim gibi sehir merkezinden Ankara'nın ilçelerine yolculuk eden biriyseniz sehir merkezindeki yollara bile şükrediyorsunuz ,o kadar acı yani durum!o yuzden merak etme dostum dunyanın en kötü yollarına sahip ülkesinde yasıyoruz,kıyaslamak cok zor olmuyor.

Böyle bir sıralama yapacak kadar gezmediğinizi tahmin ediyorum, kalitesini bir yana bırakalım hala yol olmayan yerler var...

Ülkemizi yargılarken sadece kötü yanlarına takılıp kalmayalım, iyi yanlarını da görelim.

Dostum gezdiğim ülkelerin sayısı oldukça fazla (20+),ve bu sıralamada bile Türkiye'den daha kötü yolu olan ülke görmedim(Endonezya dahil) Afrikayı görmedim,son ümidim orası,oranın yolları daha kötüdür diye umuyorum :) iyi yanlarını bende görmek istiyorum ama her geçen gün azalıyor maalesef ve her konuda dünya sırlamasında en altlara doğru iniyoruz.En çok övündüğümüz yardımlaşmada bile geçen gün bir ankette en sonlarda çıkmışız 150 ülke arasında.

Türkiye de nereleri gezdiniz ?

sorunuzdaki maksadı anlayamadım ama sordunuz cevaplayayım,Hakkari Şemdinli dahil olmak üzere hemen hemen her bölgesinde vakit geçirdim.Ama fazla uzaklara gitmeye gerek yok,Ankara'dan başkentten bahsediyorum ben size,içler acısı yollardan bahsediyorum.

@krombacher dostum uzun vade konusunda katılıyorum sana,ama sorunu düzeltmek için önce bir sorun olduğunu kabul etmek lazım,ben soruna işaret ediyorum,sorun yok dersek düzelmesini de bekleyemeyiz.

Neyse konu Küba vizesinden çıktı çok dağıldı :) Neticede Kübaya gidip de sonra bununla ilgili Abd vizesinde sorun yaşamış veya hiçbir sorun yaşamamış bir arkadaş varsa daha çokyardımcı olacaktır bize.Kübayla iligli en büyük tereddütüm bu ABD vize meselesi zira.

hakkari şırnak ...beklediğim yanıtı vermişsin..

gaziantep kayseri konya mersin... buraları gezersen dahada iyimser bakabilirsin ülkemize

Dostum yazdığımı ya okumamışsın ya anlamamışsın ben gittiğim en uç yerleri söyledim,sen kel alaka bir mesaj yazmışssın,yazdığın şehirlerden biri memleketim zaten,yönlendirmene ihtiyacım yok yani,neyse senle başka boyuttayız,pm den yazarsın bundan sonra,burayı kirletmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Bakin konu yine dagiliyor ama bilhassa uzunca yillar yasadigim icin soyleyim, bakin ingilterede acil serviste ayaginiz kirik bir sekilde 5 saat arkadasla bekledik desek inanmazsiniz degil mi? Hemen akliniza helikopterler vs geldiler de kurtardilar ameliyat yaptilar diye gelir ama yok oyle bir sey. Egitim diyorsun biz kendimiz hep yere goge sigdiramamisiz onlari ama hem turkiyede hem de ingilterede universite okumus biri olarak soyleyim kalite olarak biz cidden daha iyiyiz ustelik trde egitim cok daha ucuz, bi ingilizin senelik harci min. 25bintlye tekabul ediyor.
    Vergiler deseniz siz cidden turkiyede otv disinda vergi odediginizi filan mi saniyorsunuz, ne vergisi ya inanin 2+1 daire icin senelik 3200tl civarinda belediye cop vergisi oduyorduk.
    Ceza mi diyorsun, ben diyorum turkiyede trafikte ceza yemek avrupadan sonra cok zor, bnm gibi dikkatli bi surucu sadece yilda 6 kez ve park ihlalinden yediyse gerisini siz dusunun, alisveris icin kipaya git tekerlegin cizgi disina tassin ve 65 sterlin ceza ode.
    Otomatik odeme talimatiniz 10 kurus eksik dahi olsa odenmedigi icin 35 sterlin cezaya tabidir.
    7 senede odedigim oturum masrafi 3000 sterlin civaridir.
    Ayrica emekli maasi da rezaletti, ister calis ister calisma fiks rakamlarda bir oda bile tutamayacagin maas alirsin. Ustelik calistigim pozisyonda orta duzey yonetici olmama ragmen, uzaktan her sey hos gelir ama trde var ya mudurken anca oralarda siradan bi personel olursun ve isin cok ama cok zor, ayrica hem italyada hem de romanyada da yasadim ve onlarca ulke de gordum, hukumeti sevmiyor olabiliriz ya da olabilirsiniz ama ulkemizi sevmemek icin bi neden degil.

Dostum ben Abd demişim sen ingiltere ile kıyaslıyorsun,ingiltere nin hiçbir şeyi beni cezbetmiyor zaten.Yalnız yazdıklarında dikkat çekici olan şey kurlları çiğnediğin için ceza yiyorsun,bir de adamlara kızıyorsun,işte burada bakış açımız belli olyur,bende kurallara uymayanlara cezanın uygulanmamasından şikayetçiyim zaten,adam ters yönden gecenin bir yarısı üstüme doğru 120 ile geliyor,hayatımı tehlikeye atıyor hiçbir ceza uygulanmıyor,ceza var ama kontrol veya yaptırım yok! Tekerleğin alışveriş merkezinde çizgiye parkedilmesi kural ise bu kurala uymayana istisnasız ceza yazacaksın ki o adam bir daha dikkat etsin,bedel ödeteceksin yani.Sen kurallar var ve uygulanıyor diye bir ülkeden şikayet ediyorsan doğru memlekettesin zaten,burada kurallar adamına göre uygulanıyor veya uygulanmıyor,için rahat olsun.
    Neyse arkadaşlar pembe gözlüklerimizi çıkarıp konuya dönelim,özelden sürüdürebiliriz muhabbeti isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jmaguire

kredi kartıyla mobil internet bankacılıgına girişte cekilişle 1000 kişiye 30 tl puan yuklemesı sonuclandımı arkadaslar.? kazananların listesini nerden öğrenebiliyoruz.?????

Bana 30 tl. wp. yattı. Ekstrede yatış tarihi 11.03.2013 olarak gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam beyler,

Nisan ayında 4.500 - 5.000 TL civarında tv alacağım.
    Nasıl yapalım ? Puan kampanyaları ile ilgili öngörüleri okuyunca üzüldüm.
    Kliksa'dan %10 alırım diyordum ama yalan mı olacak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

quote:

kredi kartıyla mobil internet bankacılıgına girişte cekilişle 1000 kişiye 30 tl puan yuklemesı sonuclandımı arkadaslar.? kazananların listesini nerden öğrenebiliyoruz.?????

bu da mı gol değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

quote:

bu da mı gol değil

Ben de o kadar işlem yaptım ama kredi kartı ile giriş yapmak gerekiyormuş, ben kullanıcı kodu ile yapıyordum hep..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 28 Mart 2013; 0:52:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mobil şube puanları 06.04.2013. de yüklenecekti, yanlışlık olmasın
  • Merhaba,
    Hepsiburada.com'da Word'e 50TL puan fırsatı var, acaba adios kart ile alsam puanlar silinir mi ? Herkes birşey söylemiş ben mevzuyu tam anlayamadım. Adios'ta siliniyor mu silinmiyor mu ? Net bir bilgi alabilirsem çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phys

Merhaba,
    Hepsiburada.com'da Word'e 50TL puan fırsatı var, acaba adios kart ile alsam puanlar silinir mi ? Herkes birşey söylemiş ben mevzuyu tam anlayamadım. Adios'ta siliniyor mu silinmiyor mu ? Net bir bilgi alabilirsem çok sevinirim.

Silinmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonerbah19

Biraz önce kontrol ettiğimde Gezisitesinde gelen wp'lerin silinmiş. 2 arkadaşımın daha durumu aynı.

Adios Premium hattını arayıp itiraz ettim silinmemesi lazım bilgilerinizi aldım dediler ama ilginç bir şey daha söyledi.

GG kampanyasında kazandığım puanlar da silinecek diye görünüyormuş sistemde.

Sizler de benzer bir durum yaşayan var mı ? Eğer bir yanlışlık değilse çok kötü bir sinyal olabilir.

Silinmiyor diyorsun da al işte adamın başına gelen ?
  • quote:

quote:

Biraz önce kontrol ettiğimde Gezisitesinde gelen wp'lerin silinmiş. 2 arkadaşımın daha durumu aynı.

Adios Premium hattını arayıp itiraz ettim silinmemesi lazım bilgilerinizi aldım dediler ama ilginç bir şey daha söyledi.

Sizler de benzer bir durum yaşayan var mı ? Eğer bir yanlışlık değilse çok kötü bir sinyal olabilir.

hocam sen bu ikilemle işlemlerine devam et o halde. konuyu takip eden kullanıcıların çoğu, ilk sayfadaki açıklamalara göre hareket etmeyi tercih ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

quote:

bu da mı gol değil

bu forumda son golu dangerous atar...
    dangeraus
    Tarih 28 Mart 2013; 0:53:54
    Mobil şube puanları 06.04.2013. de yüklenecekti, yanlışlık olmasın

• quote:

Merhaba,

Üstad herkesin birşey yazdığı yok
    Elma ile armutu karıştırmayalım

Bazı arkadaşlar puanların SİLİNMEMESİ gerektiği halde silindiği için MH ye başvurmuşlar
    Yani normal olan bir akış içerisinde anormal bir aktivite olmuş.
    Verdiğiniz örnek de bunu işaret ediyor zaten.

Benim ve bir çok arkadaşın imzası siz ve sizin gibileri kandırmak için olamaz herhalde??
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu sabah gezisitesi.com işlemlerinden silinen puanları geri iade etmişler. Sizler için de durum aynıysa, gezisitesi.com işlemlerine özel bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum.

Ama puanları sık sık kontrol etmekte fayda var, itiraz etmesek geri alamayabilirdik.
  • quote:

quote:

Silinmiyor dedim uzatmaya gerek yok.

Orada hata var, MH'ye başvurarak geri alacak puanlarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Bakin konu yine dagiliyor ama bilhassa uzunca yillar yasadigim icin soyleyim, bakin ingilterede acil serviste ayaginiz kirik bir sekilde 5 saat arkadasla bekledik desek inanmazsiniz degil mi? Hemen akliniza helikopterler vs geldiler de kurtardilar ameliyat yaptilar diye gelir ama yok oyle bir sey. Egitim diyorsun biz kendimiz hep yere goge sigdiramamisiz onlari ama hem turkiyede hem de ingilterede universite okumus biri olarak soyleyim kalite olarak biz cidden daha iyiyiz ustelik trde egitim cok daha ucuz, bi ingilizin senelik harci min. 25bintlye tekabul ediyor.
    Vergiler deseniz siz cidden turkiyede otv disinda vergi odediginizi filan mi saniyorsunuz, ne vergisi ya inanin 2+1 daire icin senelik 3200tl civarinda belediye cop vergisi oduyorduk.
    Ceza mi diyorsun, ben diyorum turkiyede trafikte ceza yemek avrupadan sonra cok zor, bnm gibi dikkatli bi surucu sadece yilda 6 kez ve park ihlalinden yediyse gerisini siz dusunun, alisveris icin kipaya git tekerlegin cizgi disina tassin ve 65 sterlin ceza ode.
    Otomatik odeme talimatiniz 10 kurus eksik dahi olsa odenmedigi icin 35 sterlin cezaya tabidir.
    7 senede odedigim oturum masrafi 3000 sterlin civaridir.
    Ayrica emekli maasi da rezaletti, ister calis ister calisma fiks rakamlarda bir oda bile tutamayacagin maas alirsin. Ustelik calistigim pozisyonda orta duzey yonetici olmama ragmen, uzaktan her sey hos gelir ama trde var ya mudurken anca oralarda siradan bi personel olursun ve isin cok ama cok zor, ayrica hem italyada hem de romanyada da yasadim ve onlarca ulke de gordum, hukumeti sevmiyor olabiliriz ya da olabilirsiniz ama ulkemizi sevmemek icin bi neden degil.

Üstadım, sen kesin başka bir ülkede yaşıyorsun. Bu tarif ettiğin ülke burası değil. Sadece ÖTV dediğin şey; bir tek otomobile ödediğin vergi ile kaç yıllık çöp vergisi ödersin.
    Ülkeni sevebilirsin ama hükümeti bu kadar övmek!!!!
    Biz niye krizde değiliz biliyor musun? Ödediğimiz vergilerin yüksekliğinden. Yunanlıların, kıbrıslı rumların itiraz edip ülkelerini ayağa kaldırdıkları vergiler bizimkilerden daha az. Şu anda ödediğimiz vergiler, 99 depremi ve 2002 krizi dolayısile kunan vergilerin dahada artmasıyla oluşan vergilerdir. Eğer kriz yaksa ve 15 yılda yaraları sardıysak deprem vergilerini de kaldırın da, anlayalım bizde kriz olmadığını.
    Aslında bu konu bu forumu ilgilendiren bir konu değil, böyle konuları sulandırıp forumu kirletenlere çok kızardım ama, aynı hatayı ben yaptım. Bütün forumdaşlardan özür dilerim.

Not: Ben de Avrupada okudum ve üniversite de çalıştım, döndüğüme de pişmanım.

• YKB bu ara alt yapısına bir bakım yapsa iyi olacak, benim de 15.000 puanım silinmiş, sanırım gezisitesi kampanyası,MH talep aldı, inceleme yapacaklarmış. FB Sevgililer Günü ve Şubat 10x100 kampanyalarında yatmayan puanlarımın da incelemesi hala devam ediyormuş...

Edit: 15.000 WP an itibari ile geri yüklenmiş, dün kayıt oluşturulmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flexi_ -- 28 Mart 2013; 10:01:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_
    Edit: 15.000 WP an itibari ile geri yüklenmiş, dün kayıt oluşturulmuştu.

Harika haber teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.