Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eveet ekstre indirimi demeye başladıysa bundan sonrası için durum kötü görünüyor demektir çünkü geçen sene zırt pırt %10 wp verirdi kliksa.
  • bence ekstre indirimi sadece adios kullananlar için olumsuz olurken, world kart ve türevlerini kullananlar için olumlu karşılanacaktır. puan kazanılsa bile harcandığı için harcamaya teşvik gibi algılanıyor. paraf kart gibi ekstre indirimi bazıları için cazip olabilir. müdür bunu düşünmüş olabilir. (adios dışındakiler için)
  • Adioscu'lar bu Kliksa kampanyasında hiç alış yapmamalı ki, indirimin değil puanın ciroyu arttırdığını görsün Kliksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Adioscu'lar bu Kliksa kampanyasında hiç alış yapmamalı ki, indirimin değil puanın ciroyu arttırdığını görsün Kliksa.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: netkit

Ölücülerin yanında bizde yanıyoruz malesef bu dönem kart ful diye nisana bırakmıştım 2800 tl lik tv yi 200 tl puan gitti yani...

Nisanda kliksa var ama %10 ektre indirimi(en fazla 100 tl).Ölücülere geçmiş olsun...

Biz zaten yanmışız.O kadar yazmamıza rağmen MH'ni binlerce kez arayarak her ay elimizden birşeylerin gitmesini sağlayan arkadaşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz.
    Bundan sonra bu başlıkta tüyolar biraz zor görülür.Burda ne konuşulsa bir sonraki kampanyada tedbir alınıyor.

İnsaflı ölücü:Kliksa kampanyasından 200 puan kazanıp bunu 3 kat yani 600 tl olarak harcayacaksın.O zaman kardeş payı yapalım.Bana 300 tl indirim yap.Bir de avantajix var ama hadi o sana kalsın.
    İnsafsız ölücü:Kliksa kampanyasından 200 puan kazanıp bunu 3 kat yani 600 tl olarak harcayacaksın.Ben senin için nimetim.Ben olmasam avucunu yalarsın.Onun için 400 tl indirim yapacaksın.Bir de avantajix var onu da isterim.

+ 1

• quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Adioscu'lar bu Kliksa kampanyasında hiç alış yapmamalı ki, indirimin değil puanın ciroyu arttırdığını görsün Kliksa.

+1

• kliksa puan kazanımı konusunda en önemli kaynaklardan biriydi, gerçekten büyük kayıp adiosçular için.
  • olacağı buydu, geçmiş olsun kardeşler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96
    Dostum ülkemin yolları ile baska ülkenin yollarını kıyaslamak icin cok uzun yasamaya gerek yok bir ülkede .benim icin en onemli göstergelerden biri yoldur ve ben her gun Ankara gibi sözde başkentte işime giderken arabanın tangir tungur dökülmesine tanıklık ediyorum .daha vatandaşına düzgün bir yol bile sunamayan bir ülke ile,neresine gidersen git hatasız yol sunan bir ülkeyi kıyaslamak icin çok uzun yıllar yasamaya gerek yok.Ankara sehir merkezindeki yolları bozuk zannediyorsun once,ama benim gibi sehir merkezinden Ankara'nın ilçelerine yolculuk eden biriyseniz sehir merkezindeki yollara bile şükrediyorsunuz ,o kadar acı yani durum!o yuzden merak etme dostum dunyanın en kötü yollarına sahip ülkesinde yasıyoruz,kıyaslamak cok zor olmuyor.

Böyle bir sıralama yapacak kadar gezmediğinizi tahmin ediyorum, kalitesini bir yana bırakalım hala yol olmayan yerler var...

Ülkemizi yargılarken sadece kötü yanlarına takılıp kalmayalım, iyi yanlarını da görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Hediye çeki kampanyalarının şartları,yüklenme tarihleri ve kullanırken yapılan kısıtlamaları farklıdır.Maddeleri dikkatli okuyun.Akış şeması hangi çeki kazanacağınızı anlatıyor.

hocam merhaba bu kampanyayı ben sitede göremedim.

• En güzel otellerde indirim fırsatıyla konaklıyos! ( - ) (1 Mayıs-1 Ekim 2013)
    adios ile 1 Ekim 2013 tarihine kadar en güzel otellerde yapacağınız konaklamalarda %35'e varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden yapılacak olan rezervasyonlar için geçerlidir.
    Yapı Kredi Seyahat Hattı'na 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı aradıktan sonra 5'i tuşlayarak ulaşılmaktadır.
    Kampanya fırsatlarından yararlanmak için son tarih 01 Nisan 2013’dür.
    İndirim oranları 1 Mayıs - 1 Ekim 2013 arasındaki minumum 4 gece konaklamalarında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında gerçekleştirilen rezervasyonlarda iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
    Kampanya yeni yapılacak rezervasyonlar için ve sadece 444 0 444 Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden gerçekleşen rezervasyonlarda geçerlidir.
    Kampanya kontenjanlarla sınırlı olup, indirim oranları afişe edildiği gün geçerlidir.
    İndirim oranlarına 12 taksit fırsatı sağlanmaktadır.
    İndirimler, bayram ve özel günlerde geçerli değildir. Bayram ve özel günlerde geçerli olacak indirimler Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan öğrenilebilir.
    Kampanya, başka kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.
    Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

• quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

quote:

Dostum ülkemin yolları ile baska ülkenin yollarını kıyaslamak icin cok uzun yasamaya gerek yok bir ülkede .benim icin en onemli göstergelerden biri yoldur ve ben her gun Ankara gibi sözde başkentte işime giderken arabanın tangir tungur dökülmesine tanıklık ediyorum .daha vatandaşına düzgün bir yol bile sunamayan bir ülke ile,neresine gidersen git hatasız yol sunan bir ülkeyi kıyaslamak icin çok uzun yıllar yasamaya gerek yok.Ankara sehir merkezindeki yolları bozuk zannediyorsun once,ama benim gibi sehir merkezinden Ankara'nın ilçelerine yolculuk eden biriyseniz sehir merkezindeki yollara bile şükrediyorsunuz ,o kadar acı yani durum!o yuzden merak etme dostum dunyanın en kötü yollarına sahip ülkesinde yasıyoruz,kıyaslamak cok zor olmuyor.

Böyle bir sıralama yapacak kadar gezmediğinizi tahmin ediyorum, kalitesini bir yana bırakalım hala yol olmayan yerler var...

Ülkemizi yargılarken sadece kötü yanlarına takılıp kalmayalım, iyi yanlarını da görelim.

Dostum gezdiğim ülkelerin sayısı oldukça fazla (20+),ve bu sıralamada bile Türkiye'den daha kötü yolu olan ülke görmedim(Endonezya dahil) Afrikayı görmedim,son ümidim orası,oranın yolları daha kötüdür diye umuyorum :) iyi yanlarını bende görmek istiyorum ama her geçen gün azalıyor maalesef ve her konuda dünya sırlamasında en altlara doğru iniyoruz.En çok övündüğümüz yardımlaşmada bile geçen gün bir ankette en sonlarda çıkmışız 150 ülke arasında.

• yapma abicim bilmem kaç km dublel yol yaptı adam cık cık cık... duymasın üzülür valla
  • quote:

quote:

quote:

Dostum gezdiğim ülkelerin sayısı oldukça fazla (20+),ve bu sıralamada bile Türkiye'den daha kötü yolu olan ülke görmedim(Endonezya dahil) Afrikayı görmedim,son ümidim orası,oranın yolları daha kötüdür diye umuyorum :) iyi yanlarını bende görmek istiyorum ama her geçen gün azalıyor maalesef ve her konuda dünya sırlamasında en altlara doğru iniyoruz.En çok övündüğümüz yardımlaşmada bile geçen gün bir ankette en sonlarda çıkmışız 150 ülke arasında.

Türkiye de nereleri gezdiniz ?

• quote:

Bende müthiş iyimser birisi değilim fakat sırf Afrika'da doğmayıp burada doğmuş olmak bile minnettar olmamız için yeterli olabilir. Güney Amerika, Afrika gibi köleliğin yaygın olduğu kıtalardaki ülkelerin daha uzun bir süre bizimle kıyaslanmaları mümkün olmayacak. Bizim de medeni ülkeler seviyesine ulaşmamız kolay olacak gibi durmuyor, zaten günümüzde pozitif bilimler konusundaki gelişimimiz durağandan negatife döndü. Şikayet ettiğiniz konular, bizim ülkemizin ( daha doğrusu ülkemizde yaşayan insanların ) standardı, yapacak bir şey yok. En nihayetinde göçebelikten gelmişiz, hala da bünyemizden göçebelik ile ilgili alışkanlıkları atamamışız. Göçebelerin uzun vadeli yatırımı olmayacağına göre, bizim de uzun vadeli yatırımımız kolay kolay olamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: emreeeeee

vakıfbank kartım ile ilk işlemi yapmak istedim avans milplus ile -140 TL WP olacağını söylediler fakat işlemi(ödemeyi) bir türlü çekemediler.
    Bankanızı arayın diyor seyahat hattı. Hata kodunu söylüyor.
    bankayı arıyorum herhangi bir sorun yok diyor. Ben sisteme yansıyan kartınızla ilgili hata göremiyorum diyor. Kredi kartınız tüm işlemlere açık diyor.

İlk kullanım öncesi benzer sıkıntı yaşayan oldumu. Nasıl çözülebilir yardım lütfen!

Arkadaşlar 3 gündür deniyorum. Birtürlü avans puan çekemiyor seyahat hattı. Kartımda 3 TL WP var.
    Müşteri hizmetlerinin zaten bilgisi yok.
    Tecrübeli arkadaşlardan benzer durumu yaşayan oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

quote:

quote:

quote:

Türkiye de nereleri gezdiniz ?

sorunuzdaki maksadı anlayamadım ama sordunuz cevaplayayım,Hakkari Şemdinli dahil olmak üzere hemen hemen her bölgesinde vakit geçirdim.Ama fazla uzaklara gitmeye gerek yok,Ankara'dan başkentten bahsediyorum ben size,içler acısı yollardan bahsediyorum.

@krombacher dostum uzun vade konusunda katılıyorum sana,ama sorunu düzeltmek için önce bir sorun olduğunu kabul etmek lazım,ben soruna işaret ediyorum,sorun yok dersek düzelmesini de bekleyemeyiz.

Neyse konu Küba vizesinden çıktı çok dağıldı :) Neticede Kübaya gidip de sonra bununla ilgili Abd vizesinde sorun yaşamış veya hiçbir sorun yaşamamış bir arkadaş varsa daha çokyardımcı olacaktır bize.Kübayla iligli en büyük tereddütüm bu ABD vize meselesi zira.

• quote:

[

Olay siyasete girecek ama normalde yatırımın her zaman en az yapıldığı yer orta Anadoludur(hastane, okul, yol vb.) fakat her zaman iktidar partileri daha fazla oy alır. Yalnız şu an için konuşmuyorum normalde yatırıma bakılırsa doğu'da oy oranın çok fazla anadoluda çok az olması gerekirki tam tersidir. Bir Ankaralı olarak söylüyorum Ankaranın x ilçesindeki hastane, okul, yol vb. hepsi en az 30+ yıllık iken , Doğu'daki herşey 0-20 yıl olup sayıcada en az 2 katıdır.

Bu arada dünyada en kötü olduğumuza da katılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtavigo -- 27 Mart 2013; 17:10:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtavigo

quote:

[

Olay siyasete girecek ama normalde yatırımın her zaman en az yapıldığı yer orta Anadoludur(hastane, okul, yol vb.) fakat her zaman iktidar partileri daha fazla oy alır. Yalnız şu an için konuşmuyorum normalde yatırıma bakılırsa doğu'da oy oranın çok fazla anadoluda çok az olması gerekirki tam tersidir. Bir Ankaralı olarak söylüyorum Ankaranın x ilçesindeki hastane, okul, yol vb. hepsi en az 30+ yıllık iken , Doğu'daki herşey 0-20 yıl olup sayıcada en az 2 katıdır.

Bu arada dünyada en kötü olduğumuza da katılmıyorum.

Aynen siyasete gidiyor konu...
    Doğu'daki herşey 0-20 yıl olup sayıcada en az 2 katıdır. yazmışsınız ya daha önce oralara hiç yatırım yapılmadığı için son dönemde fazlaca yapılan yatırımlar gözüküyor olmasın..:) Neyse ya biz adiosumuza dönelim...

• Bakin konu yine dagiliyor ama bilhassa uzunca yillar yasadigim icin soyleyim, bakin ingilterede acil serviste ayaginiz kirik bir sekilde 5 saat arkadasla bekledik desek inanmazsiniz degil mi? Hemen akliniza helikopterler vs geldiler de kurtardilar ameliyat yaptilar diye gelir ama yok oyle bir sey. Egitim diyorsun biz kendimiz hep yere goge sigdiramamisiz onlari ama hem turkiyede hem de ingilterede universite okumus biri olarak soyleyim kalite olarak biz cidden daha iyiyiz ustelik trde egitim cok daha ucuz, bi ingilizin senelik harci min. 25bintlye tekabul ediyor.
    Vergiler deseniz siz cidden turkiyede otv disinda vergi odediginizi filan mi saniyorsunuz, ne vergisi ya inanin 2+1 daire icin senelik 3200tl civarinda belediye cop vergisi oduyorduk.
    Ceza mi diyorsun, ben diyorum turkiyede trafikte ceza yemek avrupadan sonra cok zor, bnm gibi dikkatli bi surucu sadece yilda 6 kez ve park ihlalinden yediyse gerisini siz dusunun, alisveris icin kipaya git tekerlegin cizgi disina tassin ve 65 sterlin ceza ode.
    Otomatik odeme talimatiniz 10 kurus eksik dahi olsa odenmedigi icin 35 sterlin cezaya tabidir.
    7 senede odedigim oturum masrafi 3000 sterlin civaridir.
    Ayrica emekli maasi da rezaletti, ister calis ister calisma fiks rakamlarda bir oda bile tutamayacagin maas alirsin. Ustelik calistigim pozisyonda orta duzey yonetici olmama ragmen, uzaktan her sey hos gelir ama trde var ya mudurken anca oralarda siradan bi personel olursun ve isin cok ama cok zor, ayrica hem italyada hem de romanyada da yasadim ve onlarca ulke de gordum, hukumeti sevmiyor olabiliriz ya da olabilirsiniz ama ulkemizi sevmemek icin bi neden degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqlo -- 27 Mart 2013; 17:39:29 >

• 
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.