Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

Orijinalden alıntı: livemai82

slm arkadaşlar aşagıda adios kredi kartımın puan açılımı var biri bana bunu açıklarsa çok memnun olacağım o dediğiniz 1000 4000 puanları nasıl yaptınız anlayamıyorum banada yardım edinnnnn....

Devreden Worldpuan'ınız : 511

Bu Ay Kazandığınız Worldpuan'ınız : 128

Bankacılık İşlemlerinden Kazandığınız Worldpuan'ınız : 0

Harcadığınız Worldpuan'ınız : 0

Toplam Worldpuan'ınız : 639

Toplam Worldpuan'ınızın TL Karşılığı : 3,20 TL

1 TL puan = 200 Puan.

bu hesaba göre 340 puana bilet aldım diyen aslında 340 TL puana bilet aldı.Yani 340x200 = 68.000 Puana.

Sen alışveriş yapınca %1 gibi paunlar kazanmışsın ve ayda 3-5 TL puan toplamışsın.

Asıl puanları kampanyalı alışverişlerden kazanabilirsin.
    Şu an 8-31 mart arasında MART ayı puan kampanyası var ve her 100 TLlik harcamana 10 TL puan veriyor.
    HArcamaların üye işyeri olan Gıda, Akaryakıt, kuyum, giyim, çok katlı mağaza, optik,ayakkabı vs. sektörlerinden yapman lazım.
    1. alışverişine puan vermiyor ama 2.den itibaren 10 alışverişine 10ar TL puan veriyor.
    YAni 11 kere 100 TL harcarsan toplamda 100 TL puan kazanırsın. (20.000 puan)

Umarım yardımcı olmuşumdur . Bu bahsettiğim kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp KK son 6 rakamını 3160'a SMS ile gönder.

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/martta-alisveris-yapiyos-bahari-puanlarla-karsiliyos/a-325.aspx
    buradan yada worldcard web sitesinden kampanya detaylarını oku derim.

bu arada eline sağlık çok güzel özetlemişsin.bende ilk konuyu okudum ama bu kadar net değildi teşekkür ederim

• Mart ayı puan kampanyasından Bauhaus, Koçtaş ve Praktiker alışverişleri (gerçek mağazadan) geçerli mi acaba? Üçü de üye mağaza ama sektörlerinden dolayı biraz şüpheliyim.
  • Arkadaşlar çok şükür adios kartıma uzun çabalarım sonucu ulaştım fakat kartım kullanıma kapalı..Kartımın açılış süresini kısaltmak için yapabileceğim birşey var mı? Zira çarşamba antepten çıkar cuma istanbulda olur salı çarşamba bankaya ulaşır sonra 1 hafta içinde açılırmış..krye böyle söyledi..

--Bankada sözleşme imzalayıp iç yazışmayla gönderseler hemen açılır mı? veya farklı bir yol var mı?
  • Vakıfta bulunan süreli 460 tl puanı altın alarak harcamak zoruında kaldım. (2 kartımdaki). Bu durumu aşmanın bir inceliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Arkadaşlar çok şükür adios kartıma uzun çabalarım sonucu ulaştım fakat kartım kullanıma kapalı..Kartımın açılış süresini kısaltmak için yapabileceğim birşey var mı? Zira çarşamba antepten çıkar cuma istanbulda olur salı çarşamba bankaya ulaşır sonra 1 hafta içinde açılırmış..krye böyle söyledi..

--Bankada sözleşme imzalayıp iç yazışmayla gönderseler hemen açılır mı? veya farklı bir yol var mı?

Çaresi yok.Bankadaki sözleşmeyi de kabul etmiyorlar.Kart açılana kadar beklemek zorundasın...
  • Setur ofislerinden satın almak kaydıyla, Setur'un anlaşması olmayan otellerden puanla otel alınabilir mi?

Daha açık olmak gerekirse:

Setur ile bir anlaşması olmayan, Setur'un internet sayfasında gözükmeyen bir otelle iletişime geçmiştim, SOR-SAT bazında tüm acentalarla çalıştıklarını söyledi.

Eğer Cornelia, Adam&Eve gibi Setur ile anlaşması olmayan oteller de SOR-SAT ile satış yapıyorsa ve bunu puanla ödeyebilirsek güzel olacaktır. En azından seçenekler çoğalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Arkadaşlar çok şükür adios kartıma uzun çabalarım sonucu ulaştım fakat kartım kullanıma kapalı..Kartımın açılış süresini kısaltmak için yapabileceğim birşey var mı? Zira çarşamba antepten çıkar cuma istanbulda olur salı çarşamba bankaya ulaşır sonra 1 hafta içinde açılırmış..krye böyle söyledi..

Çaresi yok.Bankadaki sözleşmeyi de kabul etmiyorlar.Kart açılana kadar beklemek zorundasın...

Ne yapalım üstad bekleyeceğiz artık..Giden gün kampanyadan gidiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: cvr

Setur ofislerinden satın almak kaydıyla, Setur'un anlaşması olmayan otellerden puanla otel alınabilir mi?

Setur ile bir anlaşması olmayan, Setur'un internet sayfasında gözükmeyen bir otelle iletişime geçmiştim, SOR-SAT bazında tüm acentalarla çalıştıklarını söyledi.

Eğer Cornelia, Adam&Eve gibi Setur ile anlaşması olmayan oteller de SOR-SAT ile satış yapıyorsa ve bunu puanla ödeyebilirsek güzel olacaktır. En azından seçenekler çoğalır.

Kimin ne olduğundan ziyade seyahat hattındaki yetkilinin önünde ne gördüğü önemli.Nette gözükmeyen orda gözükebiliyor ya da nette gözükenle anlaşmaşı bitmiş olabiliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realgs

quote:

slm arkadaşlar aşagıda adios kredi kartımın puan açılımı var biri bana bunu açıklarsa çok memnun olacağım o dediğiniz 1000 4000 puanları nasıl yaptınız anlayamıyorum banada yardım edinnnnn....

Devreden Worldpuan'ınız : 511

Bu Ay Kazandığınız Worldpuan'ınız : 128

Bankacılık İşlemlerinden Kazandığınız Worldpuan'ınız : 0

Harcadığınız Worldpuan'ınız : 0

Toplam Worldpuan'ınız : 639

1 TL puan = 200 Puan.

bu hesaba göre 340 puana bilet aldım diyen aslında 340 TL puana bilet aldı.Yani 340x200 = 68.000 Puana.

Sen alışveriş yapınca %1 gibi paunlar kazanmışsın ve ayda 3-5 TL puan toplamışsın.

Asıl puanları kampanyalı alışverişlerden kazanabilirsin.
    Şu an 8-31 mart arasında MART ayı puan kampanyası var ve her 100 TLlik harcamana 10 TL puan veriyor.
    HArcamaların üye işyeri olan Gıda, Akaryakıt, kuyum, giyim, çok katlı mağaza, optik,ayakkabı vs. sektörlerinden yapman lazım.
    1. alışverişine puan vermiyor ama 2.den itibaren 10 alışverişine 10ar TL puan veriyor.
    YAni 11 kere 100 TL harcarsan toplamda 100 TL puan kazanırsın. (20.000 puan)

Umarım yardımcı olmuşumdur . Bu bahsettiğim kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp KK son 6 rakamını 3160'a SMS ile gönder.

http://www.adioscard.com.tr/kampanyalar/martta-alisveris-yapiyos-bahari-puanlarla-karsiliyos/a-325.aspx
    buradan yada worldcard web sitesinden kampanya detaylarını oku derim.

bu arada eline sağlık çok güzel özetlemişsin.bende ilk konuyu okudum ama bu kadar net değildi teşekkür ederim

hocam puanları kullanmazsanız silinir..
    arkadaşlar eklemeyi unutmuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Mart ayı puan kampanyasından Bauhaus, Koçtaş ve Praktiker alışverişleri (gerçek mağazadan) geçerli mi acaba? Üçü de üye mağaza ama sektörlerinden dolayı biraz şüpheliyim.

Yok hocam geçerli değil. Geçen ay koçtaştan almıştım puan yatmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvr

Setur ofislerinden satın almak kaydıyla, Setur'un anlaşması olmayan otellerden puanla otel alınabilir mi?

cornelia setur anlaşması var
  • Sayfada yazıdan çok alıntı var arkadaşlar biraz daha itina gösterelim alıntı yapılacaksa son kısmını alıntı yapın tün yazıyı alıntı yapmayalım lütfen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

S.S.S
    ------

* Adiosta puanlar silinir
    * Adiosla Premium'un farkı birinin ismini söylemenin zor olması(piremiyum)
    * Puanlar otel rezervasyonlarında 9 kat gofret tadındadır
    * Puanlarla tüm sülaleye uçak bileti alıp bekarlarla Tayland macerası yaşayabilirsiniz.
    * Kampanyalar bittiği gece puanlar sizi mağdur etmemek için 00:01'de hemen yatar
    * Yurdışı alışverişlerinde puanlarınızı 3 kat kullanabilirsiniz.İphone5 al 1/3 fiyata, gel burda sat
    * Vakıfı adiosa çevirip puanları aktarabilirsiniz ikisi de world nasılsa.
    * Bir firmanın kampanyasına senede 1 kere katılabilirsiniz iyi düşünüp kullanın hakkınızı
    * Kartın limitinin 3 katı kadar avans puanlarla Avrupayı fethedebilirsiniz
    * SMSli kampanyalara mesaj attığınız an katılırsınız öncesiki alışverişlere vah vah
    * Müşteri bazlı=Tüm kartlarınıza ayrı ayrı puan yüklenir
    * Her sakallı YKB posu üye işyeridir
    * Kafafınıza her estiğinde 4440444'ü arayıp kampanya açıklarını kapatabilirsiniz

Yukarıda yazılanlar birer hayal ürünüdür.

Bu sss bölümü çok güzel olmuş

• quote:

ne yani cumartesi gram altın aldım boşa mı gitti bu durumda üstelik 12.5 lira komisyon aldılar kredi kartından alışveriş ettiğim için hay allah ya

hayır boşa gitmedi.Şimdi de yani kampanyanın son gününe kadar da SMS atsan, kampanya başlangıcından itibaren yapılan tüm harcamalar sayılıyor.

Gelelim senin işlemine. Kazıklanmışsın, hemde fena kazıklanmışsın.
    2 tür gram altın var.Biri 22 ayar 85 tl civarında fiyatı var, diğeri 24 ayar olan 95 tl civarı fiyatı var.
    24 ayar olanın üstünde 995 yazar, yani saflık derecesi. Bilmeyenleri bazı kötü niyetli kuyumcular kazıklarlar ve 22 ayar gram altın satıp, 24 ayarmış gibi
    fiyatlarlar.Muhtemelen seninkide o hesap olmuştur.

Kesinlikle 24 ayar olan 995 yazan gram altından al. ANkit 94-95 c,varıdır bugünlerde ve kk ile 98-100 civarı alabilirsin.
    satarkende 92-93 gibi satarsın.
    Alım yaparken işlem puanı olarak %2 veren kuyumcuları tercih et.Çoğu %1 puan verir.
    Tabii yüzde kaç verdiğini direk bilemezsin,işlemden sonra slibin altında yazar, bu işlemden şu kadar tl puan kazandınız diye.

NEyse sen zararın neresinden dönersek kardır de ve işleme devam . Ama önce worldcard.com.tr adresinden kampanya şartlarını ve sektörlerini
    incele,sektör dışı ve üye olamayan işyerlerinden alışveriş yapma,işte asıl o zaman boşa işlem yapmış olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 18 Mart 2013; 18:29:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Vakıfta bulunan süreli 460 tl puanı altın alarak harcamak zoruında kaldım. (2 kartımdaki). Bu durumu aşmanın bir inceliği var mı?

Aslında en azından yurtiçi tatil için kullansanız olurdu galiba, otel uçak vs. 2 kişi antalya'ya ucak bileti alınırdı sanırım 460 TL ye, belki de daha fazlası bilemiyorum..
  • @realgs yanliss hatirlamiyorsam daha once yazmistin ancak eski mesajlari arattim bulamadim birturlu.
    %2 wp veren esenlerdeki kuyumcu hangisi yarin ona ugramayi dusunuyorum isyerime yakin oldugu icin. Tekrar yazabilirsen memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yaklaşık 20-25 günlük bir bekleme süresine hazırlayın kendinizi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotblastmain

quote:

Yaklaşık 20-25 günlük bir bekleme süresine hazırlayın kendinizi...

Çok acayip aslında zaten ben imzalamasam kartı teslim etmeyecekler..Neyin kafasını yaşıyor bunlar?

• Ankara Büyük çarsı Gizem mücevherat artık %1 puan veriyor arkadaslar alisverislerinizi ona göre yapin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Vakıfta bulunan süreli 460 tl puanı altın alarak harcamak zoruında kaldım. (2 kartımdaki). Bu durumu aşmanın bir inceliği var mı?

habire bilet almak :)
  • 
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.