Şimdi Ara

Adınıza Kayıtlı Turkcell Hatları TC ile Buradan Öğrenebilirsiniz (FATURALI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
31.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

adıma turkcell hat olmasına ragmen tc no kayıtlı degıldır dedı

aynısı bende de çıktı. turkcell bizi tınlamıyor galiba.

benım hattım konturluydu sonradan aklıma geldı hocam belkı ondandır :)

zamanında faturalı hattım da vardı. en azından onun çıkması gerekmezmi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adıma turkcell hat olmasına ragmen tc no kayıtlı degıldır dedı

aynısı bende de çıktı. turkcell bizi tınlamıyor galiba.

benım hattım konturluydu sonradan aklıma geldı hocam belkı ondandır :)

zamanında faturalı hattım da vardı. en azından onun çıkması gerekmezmi?

bılemıycem :\

• https://hat-sorgulama.btk.gov.tr/ artık ölü. Bunun yerine MECBUREN e-devlet girişi isteniyor. Çok saçma ama malesef durum bu.

İlaveten, borç sorgulama detayı da Türkcell'de kısıtlı gösteriliyor. Avea'da abonelik başlangıç ve bitiş tarihine kadar donuna kadar herşey açıkta. BTK'nın bir standardı yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

hazirkartlari gostermiyor beyler, ben de baktim

Gösteriyor, ilk iki hazır kart numaramı gördüm. Ve bu link sayesinde adıma açılmış ve sonra iptal olmuş birsürü hat gördüm. Link için teşekkürler, abone bilgi güvenliği sağlamadıgı için dava açmayı düşünüyorum turkcell'e. Ne vodafone'da ne avea'da böyle bir saçmalık yaşamadım. Attıgım maile nasıl cevap verecekler göreceğiz. Ben müşteri hizmetleri beni yalancılıkla suçladı diye kontratı bozup operatör değiştirmiş insanım. Böyle bir şeyi yanlarına bırakmam.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Saçma değil çünkü bütün işlemler ARTık heR YErde işlemler -banka gitsen bile- tc NO ile yapılıyor. Telefon abonelikleri bile tc NO ile yapılıyor, dolayısıyla e-devlet üzerinde çıkması gayet normal.

Ayrıca AVEA-Türk Telekom'un uygulaması gayet başarılı, çünkü insanların kullanmayıp kenara koydukları hatların başkaları tarafından YEDEK sim kart çıkartılarak kullanıldığını düşünürsek..
  • konu hakkında buradan yardım alabilirsiniz. ayrıca hat sorgulamanın da yanında operatör sorgulama işlemleri de yapabilirsiniz. bunun için de turkiye.gov.tr üzerinden yapabilirsiniz. bunun için de görsel anlatım olarak şu link işinizi görür:https://www.youtube.com/watch?v=rgxO05g9xZo
    yazılı anlatımı da şuradan alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.