Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheRealNorthMan

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

quote:

quote:

Beyler hatırlayan birinin çıkacağını hiç sanmıyorum ama yine de bi şansımı deniyim.

Oyunu taa 99'da falan pcde oynuyodum. Çok az hatırlıyorum ama hatırladıklarımı söyliyim.

Oyunda çeşitli görevler vardı. Bi görevde yemek falan yiyebiliyorduk, hamburger falan vardı. Sonra bi görevdede araba camı falan siliyoduk falan. Bi görevde lunapark gibi bi yerde falan böyle kırılmış arabalar falan vardı. Sonra bi bölüm daha vardı ordada bi vinçi kontrol ediyoduk ve bi evi yıkıyoduk o vinçle.

Çocuk oyunu falandı ve 99'da zaten çocukken oynuyodum o oyunu. Babam almıştı 99 yıllarında ama 2005'te falan maalesef cd'si kırıldı ve o gün bugündür hiç bulamadım bir daha o oyunu. Umarım bileniniz çıkar.

Beyler Allah aşkına yok mu hatırlayan yav ? Bi kaç ekleme daha yapayım.

O kontrol ettiğimiz vinçle yıktığımız evin fayansları falan siyah beyaz kare kareydi, bilirsiniz işte. O bahsettiğim araba camı silme görevinde sadece araba camı silmiyoduk benzin falanda doldurabiliyoduk.

Bilen biri söylesin yav yalvarırım.

Bi daha alıntılayalım.

Son bi' şans belki konuya yeni bakanlar biliyordur.

Ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Kaç yıl sonra buldum be!

https://www.youtube.com/watch?v=V_HsO_ydm6k

• Karakterler üzerine oturan bi oyundu savaş oyunuydu buz atan biri vardı ateş atan rüzgar çıkaran biri vardı farklı özellikleri olanlar vardı fırtına savaşçıları filmine benzer bi oyundu ismi neydi hatırlayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, bir oyun arıyorum 2000-2006 yılları arasında. İsmini tam hatırlayamadık fakat " Denizin Rüyası " diye hatırlıyoruz.
    Bu bilgisayar oyunudur, lacivert bir cd ve deniz köpükleri vardı cd üzerinde.
    Deniz isminde kız, kaybolmuş bir yere gitmiş orada yemek falan yapıyordu oyunda ama bu oyunda ki kahramanın rüyası oluyormuş, oyunu tamamlayınca karekter uyanıyordu, ismi denizin rüyası diye hatırlamaktayız ama bulamadım bir türlü, ismi o da olmayabilir. Biliyorsanız bilgilendirir misiniz?
  • Konu güncel, cevap verebilir misiniz?
  • Uçak veya uzay gemisi tarzı bir şeyi yönetiyorduk. 2d platformer gibi bir şeydi sanki. 97de alınmış bir bilgisayarda oynuyordum oyunu bir derginin cdsinden yüklemiştim.
  • Bir de sadece 2 şey hatırladığım bir oyun var. Büyük balyoz gibi bir silah vardı ve duvarların içinden çıkan yaratıklar vardı çizgi filmlerdeki köstebeklerin yer altındayken bıraktıkları gibi iz bırakıyorlardı. Bu da eski bir oyun. 97 öncesi.
  • Merhaba. Yıllar önce internet cafeye gidip arkadaşlar ile multiplayer oynuyorduk. Oyunda arabalar vardı ve yarışırken birbirimize tuzaklar kurup saldırabiliyorduk. Yıl muhtemelen 2009 2010 falandı. Hatırlayan varsa ve söylerse sevinirim. İyi forumlar dilerim.

• Öncelikle merhaba...Benim aradığım oyun tekken 3 grafiklerine sahip bir oyundu. Yine dövüş oyunu ve japon oyunuydu, dil ve karakterler japoncaydı...Ölüm vuruşları vardı hatta bezbolcu bir çocuk vardı tek hatırladığım bu...Havaya zıplayarak yükseklerde dövüşebiliyordun. Bu oyunu çok aradım ama bulamadım. Çıkar mı acaba bilen biri
  • malilion kullanıcısına yanıt
    Blur ? Crash ?
  • Rival School olabilir bir bak
    https://www.youtube.com/watch?v=SybX_gIIaoM
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    SEN VARYA ADAMIN DIBISIN ÇOK SAĞOL
  • Beyler çok eskiden oynadığım bir oyun vardı. 2000 li yıllarda çıkmıştı ve çok serisi vardı 8 tane falan 2D boyutluydu.

Oyunda hatırladığım birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunda hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz ve Q ve E tuşlarıyla dönüyoruz. hareketimiz kare kare ilerliyor ve her hareketimizde düşmanlarda hareket ediyor. Biz bir erkeğiz ve sinekleri öldürüyoz oyunun en başında ilerleyen bölümde bi tane adam geliyor adamın elinde sopa var aynı bizim kılıç işlevi görüyor ondan kaçmaya çalışıyoruz sadece belirli yerlerde öldürebiliyoruz ve bizi takip edeceği rota ekranda gözüküyor.

Yardımcı olursanız sevinirim belki bileniz vardır.

• Maalesef değil hocam. Teşekkür ederim gene de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenpal

Beyler çok eskiden oynadığım bir oyun vardı. 2000 li yıllarda çıkmıştı ve çok serisi vardı 8 tane falan 2D boyutluydu.

Oyunda hatırladığım birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunda hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz ve Q ve E tuşlarıyla dönüyoruz. hareketimiz kare kare ilerliyor ve her hareketimizde düşmanlarda hareket ediyor. Biz bir erkeğiz ve sinekleri öldürüyoz oyunun en başında ilerleyen bölümde bi tane adam geliyor adamın elinde sopa var aynı bizim kılıç işlevi görüyor ondan kaçmaya çalışıyoruz sadece belirli yerlerde öldürebiliyoruz ve bizi takip edeceği rota ekranda gözüküyor.

Yardımcı olursanız sevinirim belki bileniz vardır.

Ultima serisinden bir oyun olabilir.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ultima_(series)

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Merhaba. Yıllar önce internet cafeye gidip arkadaşlar ile multiplayer oynuyorduk. Oyunda arabalar vardı ve yarışırken birbirimize tuzaklar kurup saldırabiliyorduk. Yıl muhtemelen 2009 2010 falandı. Hatırlayan varsa ve söylerse sevinirim. İyi forumlar dilerim.

Downtown Run olabilir mi
    https://www.youtube.com/watch?v=J88kFQTf9M0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoW STORMRAGE -- 31 Ekim 2016; 13:09:42 >
  • WoW STORMRAGE kullanıcısına yanıt
    Yok hocam maalesef değil...

• Arkadaslar bundan 7-8 yıl önce internetten demosunu indirip oynadığım bir fps oyun vardı.Biz polis karşı taraf teröristti.Swat tarzı bir oyundu ismini hatırlayamadım.Rainbow ve Cs değildi bu arada
  • Merhaba arkadaşlar,
    ya 90 lı yılların sonları yada 2000 li yılların başlarında oynadığım bir oyunu uzun süredir arayıp bulamıyorum. Son çare sanırım bu forum.

Oyun tek kişiyle oynanıyor, oyunun başlangıcında uzay gemisi var bir gezegende iniyor.
    İçinden bir maymun çıkıyor, gizli nesneleri bulup çözerek level atlayan bir oyundu. oyun içinde gacur gucur metal sesleri çıkıyordu.
    konu hakkında yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  • Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.. tüm sayfaları okuyamadım ama genel olarak baktım sanırım aradığım oyun yok..

aradığım oyun 2 boyutlu, savaştığımız alanın tamamını görebiliyorduk, yönettiğimiz bir askerimiz var ve jetpack var sırtında.. sanırım yön tuşlarıyla oynuyorduk.. jetpack ile aşağı yukarı hareket yapıp mouse ile düşmanları vurmaya çalışıyorduk.. (inanın tarif etmekte zorlanıyorum) bilgisayara karşı oynuyorduk multiplayer bi oyun değildi.. jetpack in dolma süresi vardı, bar ne kadar çok dolduysa o kadar çok uçabiliyorduk.. bu 2000 lerin başlarında oynadığım bi oyundu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: 4CUTLER

Merhaba Arkadaşlar,

(SİLAHLI bir oyun PC 3boyutlu)
    Uzun süre önce oynadığım bir oyundu.(yılı hatırlamıyorum)

Dergilerin ekte verdiği bir cd de demosu vardı.

Hemen anlatayım

Bir jetle 2 kişi olarak açık bir araziye iniyorduk aynı zamanda jet komuta ediyordu yanlış hatırlamıyorsam

Oyunda çok enteresan ve kapsamlı bir silahımız vardı. Döner toplu şarjörü olan bir pistolun tüfek versiyonu gibi roketatar, pompalı, kanas, taramalı vb. gibi birden fazla özellik tek bir tüfekte toplanıyordu. silah uzay filminden çıkmış gibi değildi de iyi modifiye edilmiş normal bir silah gibiydi.
    Silahın yapısı dediğim gibi toplu magnumun tüfek versiyonu gibi silah değiştirince şarjör dönüyordu ve silahın şekli değişiyordu tüfek bir anda roketatar bir anda kanas oluyordu şarjörlerin yapısı külçe altına benziyordu
    Oyunda Yaratık yoktu askerler vardı oynadığımız adamlar Counter-Strike taki S.A.S ' a benziyordu
    Yanlış hatırlamıyorsam f5 e basınca öteki adama geçiyorduk FPS idi ama TPS özelliği de vardı.

Arazide bir kaç tane kule vardı gözcü kulesi. En sonuna doğruda yayın istasyonu gibi bir şey vardı

Çok uzun zamandır arıyorum bakmadığım yer kalmadı. Şimdiden Teşekkür ederim, iyi forumlar...

arkadaşlar 3 ay geçmiş hala arıyorum bi fikri olan yokmu acaba...

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.