Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.704
Cevap
116
Favori
185.770
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar
Giriş
    56 Mesaj
    Selamlar,2000 li yıllarda pervaneli savaş uçağı oyunu vardı,bölüm bölüm görevler vardı,yer tesisleri bombalama,havada düşman uçağı vurma gibi,biraz istikbal göklerde yi andırıyordu ama onun orjinali olan air guard değil.
    |
    |
    Bundan 8-9 Sene öncesi oynuyordum.Bir genç kadını yönetiyorduk.Odasında uyanıp aşağı kattan evden çıkıyorduk.Bir küçük oyuncak maymunu vardı onla konuşuyorduk.Bir kasaba gibi biryerde geçiyordu oyun.Aşağıya inip dokunmatik bir ekrandan taksi çağırabiliyorduk.Sokağı robotlar temizliyordu.Oyunun sembolünde göz işareti vardı.Yardımcı olur musunuz?
    |
    |

Oyun hakkında hatırladıklarım.

1.izometrik kameralıydı(yukardan bakmali oyundu)

2.karakterimiz kadın

3.hatırladığım kadarıyla hikayesi, bu kız bebekken anne babasına saldırıyolar (babasi kral ) anneside kızını sepete koyup nehre bırakiyodu.

4.oyun başlangıcında karanlık bi atmosferde başlıyo ve yanlış hatırlamıosam her birini öldürdüğümüzde mavi bişey düşüyodu, biz topluyoduk.

5. İlk bölümün sonlarında garip heykeller hatırlıyorum sanki mahkeme gibi ve ordan 2. Bölüme geçince köyde başlıyoduk.

6.ati radeon 3450 ekran kartıyla hediye etmişlerdi sanki .

Oyun hakkında hatırladıklarım bunlar, aklınıza ufak bi fikir geliosa da paylaşmaktan çekinmeyin şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
üniversite
izmir web tasarım
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.