Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Unreal Tournament serisi mi acaba ya da bu oyuna benzer olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradığım bir strateji oyunudur. Eskilerden. Belki 2004-5-6 yapımı olabilir.

3 grup vardı. İnsanlar, mutantlar, böcekler

genelde insanları aldığım için oradaki askerlerin özelliklerini sayabilirim. En belirgin olanı
    bir kuşun üzerinde kadın ve şimşek atıyordu yerdekilere.
    Bu insanlarda büyücüde var. Zeplin de var. mızraklı askerler vardı.
    Mutantlar da yeşil yaratıklar. Birisinde bumerang vardı. "Yes masters" diyordu üzerine basınca.
    Böceklerde örümcekler falan vardı.
    Bu grupların skinleri mevcut.Rütbeleri var.
    yanılmıyorsam sol altta seçtiğiniz askerin suratını gösteriyordu.
    Fantastik olarak Biraz LOTR oyununa benziyor.
    İşçiler altını madenden çıkarıyorlardı. Taş veya kristal vardı birde odun vardı galiba.

Bulabilirseniz çok makbule geçer.
  • Ragor_Ugre kullanıcısına yanıt
    Warcraft olabilir.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Yok o değil.
  • Hangi oyun?

İpucu çok az ama yine de şansımı bir deneyeyim. Oyunun logosunda yıldız olduğunu hatırlıyorum, oyun adının sonu büyük ihtimalle 2000 ile bitiyordu. Elimizde LMG, Taret benzeri bir silahla çıkartma yapan adamları vurup vurup level atladığımız bir oyun. İnternette mi yoksa PC üzerinden mi oynadığım konusunda emin değilim. Şimdiden teşekkürler.

Öneri: Hali hazırda bulunan oyunlar için ilk gönderiye düzenleme yoluyla bir liste hazırlanabilir belki. Böylelikle başka arayanlar için de büyük rahatlık olmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Crusher -- 21 Ekim 2019; 1:38:49 >
  • Iron Crusher kullanıcısına yanıt
    Beach Head serisinden olabilir.
    Sizin bahsettiğiniz oyun Starcraft olabilir mi?
  • Hep aklıma geliyor bir türlü foruma yazamadım.

Çok eski bir oyun çocukluğumda oynadığımı hatırlıyorum.

Puzzle oyunu gibi ama puzzle derken yapboz tarzı değil.

Mesela bir top var o topu bir kaç alet ip trambolin fön makinası vs gibi şeylerle biyere götürmeye çalışıyoruz.Yani bu aletleri materyallerin yerlerini değiştiriyoruz ona göre başlat diyoruz top düşüyor işte tramboline çarpıyor ordan fön makinası ileri itiyor filan tarzı bir şey ve hatırladığım sanki top sürekli farklı toplar oluyordu değişiyordu belki topta olmayabilir. Böyle bir oyun oynadığımı hatırlıyorum. Belki taa pentium 1 zamanlarının oyunu olabilir yada amiga vs olabilir tam hatırlayamıyorum. Oyunun menüsü siyah kırmızı diye hatırlıyorum.

Hatırlayan var mı acaba böyle bir oyun?
  • KatranKatırı kullanıcısına yanıt
    O da değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haruncic3k

Hep aklıma geliyor bir türlü foruma yazamadım.

Çok eski bir oyun çocukluğumda oynadığımı hatırlıyorum.

Puzzle oyunu gibi ama puzzle derken yapboz tarzı değil.

Mesela bir top var o topu bir kaç alet ip trambolin fön makinası vs gibi şeylerle biyere götürmeye çalışıyoruz.Yani bu aletleri materyallerin yerlerini değiştiriyoruz ona göre başlat diyoruz top düşüyor işte tramboline çarpıyor ordan fön makinası ileri itiyor filan tarzı bir şey ve hatırladığım sanki top sürekli farklı toplar oluyordu değişiyordu belki topta olmayabilir. Böyle bir oyun oynadığımı hatırlıyorum. Belki taa pentium 1 zamanlarının oyunu olabilir yada amiga vs olabilir tam hatırlayamıyorum. Oyunun menüsü siyah kırmızı diye hatırlıyorum.

Hatırlayan var mı acaba böyle bir oyun?
    The Incredible Machine

• arkadaşlar bir blok kırma oyunu vardı ve noel baba vardı komik sesler çıkarıyorlardı biraz nostalji yapmak istedim fakat ismini hatırlamıyorum hatta oyunu anlamıyanlar için alta fotoğraf koydum ona benziyor fakat noel babalar cüce benzeri yardımcı olrsanız sevinirim.
  • last blade kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru dostum çok sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haruncic3k -- 29 Ekim 2019; 19:48:22 >
  • Bir tane daha aklıma gelmeyen oyun var

Satranç oyunu , oyunun içeriğinde grafiğinde mesela , kaleyle piyonu yiyoruz kale dev taştan adama dönüşüyor piyonu eziyor , işte fil file dönüşüyor eziyor filan böyle bir oyun vardı bilen var mı acaba ?
  • Arkadaşlar
    bundan 5 6 yıl önce
    2013 gibi 2012 gibi
    bir oyun vardı
    2 grup savaşıyorduk
    ortada helikopter vardı
    biniyorduk
    dev robotlar vardı içine biniyorduk
    hatırlayan çıksın lütfen yaa (:
  • Yolda giderken bir karavanın devrildini görüyoruz ve içinde saklanmış bir kız buluyoruz yarasına felan bakıyoruz sonra işte ejderha gibi bişey önümüzden geçiyodu ordaki otel gibi bir yere giriyoduk bunları hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haruncic3k kullanıcısına yanıt
    War Chess olabilir.

kknd 2
  • Oyunda Köyde başlıyoduk evlere bakıyoduk koyunlar falan vardı sopayla onları öldürebiliyordum sonra bir mağaraya girmiştim ama çocuktum anlayamamıştım bu oyun nedir?
  • ARKADAŞLAR 5 6 YIL ÖNCE OYNADĞIM OYUN VARDI İSMİNİ HATIRLAMIYORUM DETAYLARINI VEREYİM KARAKTERDE BEYAZ ATLET VARDI

Bİ SİNEMA GİB Bİ YER VARDI ORDA BİRİ ÇIKIP KONUŞUYODU DOKTORA BENZİYODU

KAREKTERİMİZ YARATIĞA DÖNÜŞEBİLİYODU

İLK BÖLÜMÜ GEÇERKEN TAHTALARI KIRIYODUK ORJİNAL CD Sİ VARDI ORDAN YÜKLEMİŞTİM

İLK BÖLÜMDE YANAN Bİ YARATIK SALDIRIYIDU

ELİMİZDE SOPAYLA BAŞLIYODUK

GRAFİKLERİ ORTA DERECEYDİ DEMOYDU OYUN
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.