Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aradığım filmde muhtemelen siyah çekilmiş ama daha yeni tarihliydi. oynayan kadınlardan biri iskandinav gibiydi. bu kadın mı erkek mi diye bakmıştım kadının gögüsleri filan bile yok gibiydi o yüzden bakmıştım. motocross motora binen biri vardı pek konuşmayan. belirli yerlerde tekno müzikle clupte oynuyor gibiydi bir eli havada filan.

• targettttt T kullanıcısına yanıt

Yüksek tansiyon .gerilimli aksiyonlu bir film di .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SANTUKHAN S kullanıcısına yanıt

Yeşil cehennem .olabilir mi .

• Hocam sağolun diziyi buldum amazon tv series olarak geçiyor 1999 da çekilmiş ulusal tv kanalının birinde izlemiştim.

• sananeulan34340043 S kullanıcısına yanıt

Özel kuvvetler 2009 .kadro yıldız dolu.

• Arkadaşlar öncelikle selamlar. Aradığım eski dönemlerden trt1,tv8 yada başka bir ulusal kanalda yayımlanmış yabancı bir dizi.Dizinin konusu şöyle; Şehire dönen microsoftta çalışan mercedess cc ye binen yakışıklı bir mühendis herkesin dikkatini çeker.Aslında bu genç adam daha önce burada çocukluğunu geçirmiş lisede popüler olmayan dalga konusu olan biriymiş.Sevdiği hoşlandığı sarışın kızın adı truddy, truly yada onun gibi birşey lisedeyken buna yüz vermezken şimdi ise bu arkadaşımıza yanlanmaya başlıyor bu arada kendisi evli hanfendinin, lisedeyken okulun popüler çocuğu olan biri ile evlenmiş. Bu herifte artık popüler olmayıp kendini alkole vermiş, popüler erkek seven bu kızımızı döven biri haline gelmiştir.Bu mühendis arkadaşımızında hatırladığım kadarı ile asyalı gamzeli minyon bir sevgilisi, şehirde de marangozluk yapan evli çocuklu abisi var.Neyse olaylar gelişiyor bu mühendis abimiz kız arkadaşından ayrılıyor eski aşkı sarışın ablamızla beraber oluyor. Sonra abisinin karısı ile beraber olmaya başlıyor.Hatırladığım yerler bölük pörçük bu yüzden kusura bakmayın.Başka detay vermem gerekirse şehrin ya denizi yada göleti var ama deniz diye hatırlıyorum çünkü yatlar gemiler falan vardı.Şimdiden teşekkürler yardımlarınız bekliyorum.

• mehmet2661 kullanıcısına yanıt

Sanki 2 filmi birleştirmişsin gibi.

İlki kara kule olabilirmi

Hamile kadınlı olanda son umut filmine benziyor

• tony.u T kullanıcısına yanıt

Diriliş 2009 .benzettim ama emim değilim .

• Şehzade881 kullanıcısına yanıt

Harika film .

Herşeyi bitirmeyi düşünüyorum .2020.

• .rastlantının böylesi filmine benzettim .

• Uzayda geçen zombili bir film vardı. Uzay gemisinde geçiyordu. Hatırladığım bir sahnede adam koridorda yürürken zombi sesi duyup konteynerlerin arasına saklanıyordu. Sonra yanlarından bir grup zombi koşarak geçiyordu.

• 2007-2008 belki daha eski yıllarda "Değişim Mevsimi" adıyla Cine5'te yayınlanmış bir film arıyorum. Ergenlik dönemine girmiş genç kızlarla ilgili bir filmdi, genelde bahçeli büyük bir evde geçiyordu.

• Merhaba, Baya uzun bir süre önce kamp ve çocuk temalı bir film izlemiştim adını hatırlıyamıyorum. Filmin başlangıcında çocuğun annesiyle babası kavga edip babası annesini katletmişti babası hapse girip çocuk öksüz kalmıştı. Bir firma veya şirket kamp etkinliği düzenleyip yetim,öksüz,hasta çocukları kampa götürüyordu. Her çocuğun kendi bakıcısı vardı ama bu çocuk bakıcısıyla geçinemiyordu ve kaçıp dururdu ama sonunda bakıcısı onu evlat edinmişti. Bulmamda yardımcı olurmusunuz.

• Yuichi Y kullanıcısına yanıt

Camp (2013) olabilir mi

• Çalılardan gelen görünmez bir şey insanları öldürüyordu ama başka hiç bir şey hatırlamıyorum 7-8 yıl önce izlemiştim belki daha da eski. Bilen biri çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasokir -- 4 Nisan 2023; 0:51:13 >
  • Yasokir Y kullanıcısına yanıt

Village olabilir.

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
    Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuzımdb
    The Village (2004) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt0368447/
  • 2 başkan buluşuyorlar birinin kız diyerinin erkek çocuğu var cocuklar evden kaçıp geziyorlar

Neydi ya

• Bu afişe ait filmi arıyorum. Oyuncusu belli. İsmi belli. Ama filmi veya filme ait herhangi bir videoyu bulamadım. 1970'lerin sonlarına doğru Güngören'deki Kartal Sinemasında bu filmi 3-4 defa seyretmiştim. Afişi aşağıda.

Resim başka bir siteden alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topaz42 -- 12 Nisan 2023; 15:59:6 >
  • topaz42 kullanıcısına yanıt

Bu mu acaba?

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuzımdb
    Shen tui (1977) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt0198718/
  • SpinalTap kullanıcısına yanıt

Maalesef bu filmler değil. Sahne sahne baktım. Benim seyrettiğim filmin konusu aklımda kaldığı kadarıyla şöyle:

Genç bir adam var. İyiliksever biri. Aynı zamanda çok iyi dövüşüyor. Bir de ona yakın davranan bir kız var. Arkadaşı veya sevgilisi olabilir. Kahramanımız kimi dayak yerken görürse koşup yardım ediyor. Bir de zengin bir adam var. Bir oğlu var. Şımarık ve kötü. Kahramanımız bunun kötülüklerine engel oluyor. Bu da kahramanımızı eğiten adama gidiyor. Yalan, dolan, iftira ile kahramanımızın üzerine kışkırtıyor. Hocası kahramanımızı bayağı bir hırpalıyor. Geri kalanı da şımarık dediğim kişi yapıyor. Kahramanımızı iyice dövüyor. Kız arkadaşı geliyor. Şımarık dediğim adamı bıçaklıyor.

Sinemada defalarca seyretmiştim. O zamanki sinemalar şimdiki gibi değildi. 2 film birden oynatırlardı ve matineler devamlıydı. Tek biletle sabah girerdik. Gece çıkardık.

Bu film ile dönüşümlü oynayan diğer film Toprağın Teri isimli bir türk filmi idi. Erol Taş filan oynuyordu.

• 
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.