Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu filmle ilgili cok fazla sey hatirlamiyorum maalesef fakat hatirlayabildigim icinde sarisin bir kizinda oldugu bir grup genc vardi ve onlar teker teker öldürülmeye baslandilar,maalesef bendene cok fazla bilgi yok hatirladigim ama ayrinti olarak aklima gelen birde sunlar var hatta filmin DVD kapaginin bir tarafinda ormanlik gibi bir yerde karanlikta diz üstüne cökmüs ve iki kolunu yukariya kaldirmis ve bir elinde balta olan birinin resmi var kapagin ayni kismindami öteki kismindami emin degilim ama birde bu bahsettigim bu grup gencin 3 veya 5 kisinin resmide var en önde ve ortada bu bahsettigim basrol oyuncusu olan sarisin acik sacli kiz duruyor,

Simdiden Tesekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saratasaray -- 26 Şubat 2012; 1:49:40 >
  • beyler bi sahne hatırlıyorum sadece adam lunaparkta çocuğu ile atlı karıncaya biniyordu o arada düşmanları adam ateş ediyordu adamı delen kurşun kucağında çocuğunuda yaralayıp öldürüyordu adam ölmüyordu

böyle bişey hatırlıyomusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

beyler bi sahne hatırlıyorum sadece adam lunaparkta çocuğu ile atlı karıncaya biniyordu o arada düşmanları adam ateş ediyordu adamı delen kurşun kucağında çocuğunuda yaralayıp öldürüyordu adam ölmüyordu

Evet hatırlıyorum işte cevabı burdahttp://www.imdb.com/title/tt0119094/
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

beyler bi sahne hatırlıyorum sadece adam lunaparkta çocuğu ile atlı karıncaya biniyordu o arada düşmanları adam ateş ediyordu adamı delen kurşun kucağında çocuğunuda yaralayıp öldürüyordu adam ölmüyordu

doğru ya face off favori aksiyon filmlerimdendir çok severim az önce bourne identity yi izlerken ne alaka ise o sahne aklıma geldi düşünüyorum düşünüyorum çıkmıyor saolasın cevap için
  • quote:

quote:

quote:

doğru ya face off favori aksiyon filmlerimdendir çok severim az önce bourne identity yi izlerken ne alaka ise o sahne aklıma geldi düşünüyorum düşünüyorum çıkmıyor saolasın cevap için

Madem biliyosun neden soruyorsun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Madem biliyosun neden soruyorsun

o an için hatırlayamadım ne diye atarlanıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: the breaking_point

Aradığım film bir komedi filmi. Moviemax festival kanalında da gösterilmişti. Kahramanımız babasının vasiyeti üzerine onu memleketine götürüyordu defnetmek için. Hatta daha ucuz olur diye arabayla gidiyorlardı. Kahramanımızın yanında çocuğu ve 2 yaşlı akrabası da vardı. Filmdeki kişiler yahudiydi. Fransızca konuşuluyordu filmde. Baş kahramanın burun kısmında bant olan kemik çerçeveli gözlüğü vardı.

Bilen var mı?
  • arkadaşlar benimde hatırlayamadığım bir film var....

tahminim 3-5 senelik bir film....

bir hapishane programı çerçevesinde bir mahkum ordusu bir gemi ile bir adaya bırakılıyor....gemide bir arbede var ilk başlarda..sonra adada anahtarlar için bir mücadele yaşanıyor..adada yiyecek var...ama farelerde var...başroldeki adam kendine biraz yiyecek alıp gruptan ayrılıyor..birisi daha onu takip ediyoer...bir süre ayrı yaşıyorlar ama yiyecekleri bitince geri dönmek zorunda kalıyorlar...ama geri döndüklerinde bir grubun egemenlik kurup ortamı yönettiğini görüyorlar..bir yarış gibi bir boru ötüyor kim getride kalırsa onu yiyorlar çalıktan...tabii sonra yine kavga büyüyor ..bir arbede yaşanıyor...tam arbede bitmişken yine bir gemi yanaşıyor ve bir sürü yeni mahkum geliyor...işte böyle bir film...adamın adını çokça söylüyorlar filmde...sanki rus bir adı var gibiydi adamın...filmi seyrettim bir kez daha seyretmek istiyorum hatta mkv olrak almak isitoyrum ama adını bilemiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..
  • Yaklaşık 10 sene önce izlediğim bir filmi arıyorum, tropikal bir ormanda geçiyordu, ne yolla oraya geldiklerini hatırlayamadigim bir grup ya da erkek ve kız bu ormanda kalıyorlar, ve ormanda ağaçlardan dallardan ev yapıp orda yaşamaya başlıyorlar. Hatırladiklarım bunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V_lkan

Yaklaşık 10 sene önce izlediğim bir filmi arıyorum, tropikal bir ormanda geçiyordu, ne yolla oraya geldiklerini hatırlayamadigim bir grup ya da erkek ve kız bu ormanda kalıyorlar, ve ormanda ağaçlardan dallardan ev yapıp orda yaşamaya başlıyorlar. Hatırladiklarım bunlar :)

http://www.imdb.com/title/tt0163978/
  • 90'larda sürekli tv'ye çıkıyordu bu film küçük bir bebek vardı ve bahçedeki bi çukura düşüyordu geri kalan hikaye itfaiyenin ve annesinin bebeği kurtarma çabasını konu alıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: semaa67

90'larda sürekli tv'ye çıkıyordu bu film küçük bir bebek vardı ve bahçedeki bi çukura düşüyordu geri kalan hikaye itfaiyenin ve annesinin bebeği kurtarma çabasını konu alıyordu

Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure
  • arkadaşlar,

büyük ihtimalle siyah-beyaz bir italyan filmiydi,

çok fakir ve kalabalık, tek odada yaşayan ailenin başında komik bir babaları vardı,
    bir spagetti yemeleri vardı, (aklımda kalan sahne) ortada yemek hepsi elleriyle saldırıyorlardı.

neydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

90'larda sürekli tv'ye çıkıyordu bu film küçük bir bebek vardı ve bahçedeki bi çukura düşüyordu geri kalan hikaye itfaiyenin ve annesinin bebeği kurtarma çabasını konu alıyordu

Çok teşekkürler gerçekten yıllardır bu filmi arıyordum teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Çok teşekkürler gerçekten yıllardır bu filmi arıyordum teşekkürler

Rica ederim...
  • Bir tane film vardı bir aileyi konu alıyordu ve bir evde geçiyordu, ailenin babası intihar ediyordu ve kış aylarıydı gelen akrabalar eve dönemediğinden evde mahsur kalıyordu ve herkes birden sırlarını dökmeye başlıyordu birbirlerinden sakladıkları şeyleri anlatıyorlardı ve birden yukardan babalarının cesedi olan odadan silah sesi duyuluyordu ve gidip baktıklarında adamdan başka kimse yoktu ve kızı gelip itiraf ediyordu babam aslında yaşıyordu aileyi bir araya getirip neler yapıcağınızı görmek için saklanıyordu ama sizin ondan sakladığınız sırları duyunca gerçekten intihar etti diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

Orijinalden alıntı: V_lkan

Yaklaşık 10 sene önce izlediğim bir filmi arıyorum, tropikal bir ormanda geçiyordu, ne yolla oraya geldiklerini hatırlayamadigim bir grup ya da erkek ve kız bu ormanda kalıyorlar, ve ormanda ağaçlardan dallardan ev yapıp orda yaşamaya başlıyorlar. Hatırladiklarım bunlar :)

http://www.imdb.com/title/tt0163978/

Malesef bu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrasnm

http://www.izlesene.com/video/grup-nara-gitme/1595281

bu filmin adını bilen varmı ?

film değil o.. bir rus şarkıcının klibi.
  • Bir film izlemiştim, adam ünlü ileride ünlü olacak şarkıcının sesini duydu mu nöbet geçirip bayılıyordu, sonra o sanatçıları çok ünlü ve çok zengin yapıyordu ancak ünlü yaptığı herkes ölüyordu, bir gün kızının sesine bayılmıştı ancak onun ölmesini istemediği için parmaklarını dişli çöplüğe sıkıştırıyordu (kızım şu alyansımı alır mısın deyip). Bu filmi hatırlayan olup da yardımcı olursa sevinirim, şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.