Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (886. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X kare

in the mouth of madness

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim sonunda izleyebileceğim :)
  • Bu film benim için çok önemli arkadaşlar.Bir animasyon filmi var Adı Vobot Arkadaşım gibi bir şeydi tam emin değilim. Noel zamanı r leri söyleyrmeyen ve yetimhanede olan bir çocuk vardı. Noel bayramını da hiç sevmezdi.Ayrıca bir tane de yetimhane müdürü vardı yeşil saçlı bir adamdı sanırsam. Neyse çocuk bir vobotu tamire götürüyordu ve kötü adamları falan görüyordu sanırım. Ayrıca orada defolu bir robotla tanışmıştı. Neyse tamire götürdüğü robotla birlikte çöplüğe düşmüşlerdi ve diğer defolu robotlarla tanışmıştı. Neyse bir şeyler oluyor bu kısmını hatırlamıyorum. Bir kötü adam çıkıyor ve çocuklara oyuncak kostümü giydirilmiş kötü robotlar verecekti. Çocuk ve diğer defolu robotlar da yaşlı bir robotla tanışıyordu ve o yaşlı robot hz. isayı anlatıyordu onlara. Neyse işte o kötü adam yetimhaneye o oyuncak kostümü giydirilmiş kötü robotları çocuklara vermeye gittiğinde de adamı yeniyorlardı. Bu film cdsi bir gazeteden çıkmıştı ve aşağı yukarı 2010 yıllarıydı. Arkadaşlar bu film kafamı yedi bitirdi umarım bilen biri çıkar ve bana yardımcı olur.
  • Selamlar ben bu filmi buradan tokat a giderken kamilkoç ya da nilüfer de izledim büyü yapabilen bir kız vardı filmin başlangıcı bu kızın ormanda elinde sepete gezmesiyle başlıyordu tam hatırlamıyorum ama büyü yapıyordu ve sonra onun arkadaşı olan yaşlı bir adam onu uyarıyordu ilerleyen zamanlarda kız bu ormanda bir adamla karşılaşıyodu ve sevgili oluyorlardı adam bir yere savaşa gitmek zorunda kalıyordu ve yaralanıp tekrar kızın yanına geliyordu bir de bunlar hep gölün kenarında bi ağaçta buluşuyorlardı ilk birbirlerini gördükleri ye4 burasıydı hatta ve yanlış hatırlamıyorsam bu adam kızın soyundan kişilerle savaşmaya gidiyordu ama emin değilim ayrıca film biraz kalitesizdi
    Nolur bilen varsa cevap versin
  • Merve219 M kullanıcısına yanıt
    Possession 2008
  • Gölgelerle alakalı bir film vardı karanlıkta gölgeler insanları öldürüyordu ismini hatırlamıyorum yaklaşık 4-5sene önce izledim bi sokağın başında bi evin içinde yaşıyordu insanlar bi adam geliyordu bunların yanına en son sahnede de mumlu bi yerde mumlar sönüyordu adam ölüyordu heralde ismini hatırlamıyorum bi yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akif2808

Gölgelerle alakalı bir film vardı karanlıkta gölgeler insanları öldürüyordu ismini hatırlamıyorum yaklaşık 4-5sene önce izledim bi sokağın başında bi evin içinde yaşıyordu insanlar bi adam geliyordu bunların yanına en son sahnede de mumlu bi yerde mumlar sönüyordu adam ölüyordu heralde ismini hatırlamıyorum bi yardım lütfen
    Şunu soruyor olmalısın:

Kıyamet Gecesi - Vanishing on 7th street 2010
    https://www.imdb.com/title/tt1452628/?ref_=tt_urv
  • tramvayda yaşlı bir kadın çantasını kaybediyordu sonrasında genç bir kız o çantayı bulup kadına veriyordu yaşlı kadında onu teşekkür amaçlı evine çağırıyordu genç kız da kabul edip yaşlı kadının evine gidiyordu evde yaşlı kadın lavaboya uğrayacağını söyleyip kızın yanından ayrıldığında kız da sıkılıp evi geziyor ve bir odada ,bulduğu çantanın aynısından birsürü buluyordu. bu bir fragman olduğu için daha fazlasını bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BF90281B1

tramvayda yaşlı bir kadın çantasını kaybediyordu sonrasında genç bir kız o çantayı bulup kadına veriyordu yaşlı kadında onu teşekkür amaçlı evine çağırıyordu genç kız da kabul edip yaşlı kadının evine gidiyordu evde yaşlı kadın lavaboya uğrayacağını söyleyip kızın yanından ayrıldığında kız da sıkılıp evi geziyor ve bir odada ,bulduğu çantanın aynısından birsürü buluyordu. bu bir fragman olduğu için daha fazlasını bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler
    Greta (2018)
  • yıllardır aklıma gelip gelip 1-2 saat araştırıp bulamadığım filmi bir de buraya yazmak istedim bir ihtimal hatırlayan bilen çıkar diye filmi ne zaman izledim hatırlamıyorum ama bir 10 yılı vardı galiba filmden hatırladıklarım her insanın dünya da farklı bir versiyonu daha vardı ama o versionunu bulur ya da iletişime geçersen ölüyordun filmden hatırladığım sahne bir kadın kendi farklı versiyonunu görüyordu yaya geçidinden geçerken ve o sırada kamyon mu araba mı ne çarpıyordu teşekkürler şimdiden.
  • Bir savaş sahnesi... Ortam eski çağlar sanırım... Büyük bir yenilgi olmuş, her yer ölü. Düşman askerleri ölülerin arasında gezip sağ kalanları süngülüyor. Kahramanlarımız ölülerin arasında yatıyor ama ölmemişler, ölü takliti yapıyorlar. Bir tanesi ossuruyor korkudan. Sonra da kikir kikir gülmeye başlıyor. Diğeri lan sus anassını avradını der gibi bacağına falan vuruyor bunun ama nafile adam susamıyor. Düşman askeri osuruğu ve adamın kikirdemesini duyuyoryavaş yavaş yaklaşıyor o esnada...

Nerde gördüm nasıl gördüm bilemiyorum. Dizi mi, film mi o da muallak. Şimdi aklıma geldi ve sormak istedim.

şurada parodisi yapılmış:
    https://www.youtube.com/watch?v=2EWphxqyLYQ

nedir bu abi ya deli olucam reklam mı komedi mi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 16 Kasım 2019; 21:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Bir savaş sahnesi... Ortam eski çağlar sanırım... Büyük bir yenilgi olmuş, her yer ölü. Düşman askerleri ölülerin arasında gezip sağ kalanları süngülüyor. Kahramanlarımız ölülerin arasında yatıyor ama ölmemişler, ölü takliti yapıyorlar. Bir tanesi ossuruyor korkudan. Sonra da kikir kikir gülmeye başlıyor. Diğeri lan sus anassını avradını der gibi bacağına falan vuruyor bunun ama nafile adam susamıyor. Düşman askeri osuruğu ve adamın kikirdemesini duyuyoryavaş yavaş yaklaşıyor o esnada...

Nerde gördüm nasıl gördüm bilemiyorum. Dizi mi, film mi o da muallak. Şimdi aklıma geldi ve sormak istedim.

şurada parodisi yapılmış:
    https://www.youtube.com/watch?v=2EWphxqyLYQ

nedir bu abi ya deli olucam reklam mı komedi mi...
    Film veya dizi değil. Lenny Henry show. Benzer parodileri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

Film veya dizi değil. Lenny Henry show. Benzer parodileri var.

Alıntıları Göster
    Allah razı olsun.

Film olmamasına çok üzüldüm. Konsept çok güzeldi.
  • Redamazhri R kullanıcısına yanıt
    Congress (2013)
    Another Earth (2011)
    bu filmlere bir bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon1981

Bu mesaj silindi.
    Google’ı delil deşik ettim yok bulamadım yardımm edinm noluurrr 🙏🏻
  • Selam filmden hatırladığım sahne ;
    Ailesi çok tutucu bir yahudi kızı var sırt çantasında eskiden kasaba gibi kovboy filmlerinde gördüğümüz kadınların taktığı kulaklardan aşağı sallanan baş örtüsü tarzında birşey var. Ailesi bir gün bir evde ayin yaparken kız arkadaşlarıyla bi yerde sigara içip erkekli kızlı eğleniyor. Eve dönmek içinde normal yoldan değilde bi ormandan kestirme bir yoldan çantasını yolun kenarına saklayıp eve koşuyor babası ve annesi kızı kapıda görüp kızı aralarına alıyorlardı. Babası uzun sakallı yahudi bi adamdı. Lütfen bi yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon1981

Selam filmden hatırladığım sahne ;
    Ailesi çok tutucu bir yahudi kızı var sırt çantasında eskiden kasaba gibi kovboy filmlerinde gördüğümüz kadınların taktığı kulaklardan aşağı sallanan baş örtüsü tarzında birşey var. Ailesi bir gün bir evde ayin yaparken kız arkadaşlarıyla bi yerde sigara içip erkekli kızlı eğleniyor. Eve dönmek içinde normal yoldan değilde bi ormandan kestirme bir yoldan çantasını yolun kenarına saklayıp eve koşuyor babası ve annesi kızı kapıda görüp kızı aralarına alıyorlardı. Babası uzun sakallı yahudi bi adamdı. Lütfen bi yardım
    Şu sayfayı bi garıştırsana:
    https://www.imdb.com/search/keyword/?keywords=jewish-girl

"movie, jewish, cult, girl," anahtar kelimeleri ile sayısız sonuca ulaştım. Bahsettiğin küpe saçlı bir sürü görsele ulaştım ama net bir sonuç yok.
  • Afrika kabilesi gibi zenci kabilesi var, film hangi ülkede geçiyor bilmiyorum, adam kulaklık takıyor sesleri tanıyor ve dinliyordu
  • Afrika kabilesi gibi zenci kabilesi var, film hangi ülkede geçiyor bilmiyorum, adam kulaklık takıyor sesleri tanıyor ve dinliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

Afrika kabilesi gibi zenci kabilesi var, film hangi ülkede geçiyor bilmiyorum, adam kulaklık takıyor sesleri tanıyor ve dinliyordu
    Biraz daha bahsetmelisin dostum. Bulacağımdan değil de yine de detaylı olursa daha iyi olur. Ara sıra girip ben de sizin için arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 17 Kasım 2019; 19:22:0 >
  • obili O kullanıcısına yanıt
    evet buydu, çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.