Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
16.863
Cevap
706
Favori
1.206.432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      10 Mesaj
      10 Ocak 2019 15:02:39
      Merhaba,

Filmi bulana hediye göndereceğim, söz.

Evli karı koca yeni bir eve taşınırlar. Bu evdeki bazı tadilatlar için birini çağırırlar. Bu adam kadını baştan çıkarır ve onunla beraber olmaya başlar. Bir süre sonra kadın karşı koymak ister ve olaylar gelişir. Fatal flip tarzı bir film ama o değil. Kadın orta yaşlı güzel fit bir bayan, sabahları koşuya çıkıyor. Bir gün yine koştuktan sonra eve geliyor, duşa giriyor, tamirci adam duştayken yanına giriyor, bu şekilde olaylar başlıyor. Evdeki televizyondan internete bağlanıp izlemiştim. İsmini hatırlayamıyorum, bir daha filmi bulamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Filmi bir türlü bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
      Filmi bulana bir hediye vermek istiyorum.

• 10 Ocak 2019 17:52:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar16

Merhaba,

Filmi bulana hediye göndereceğim, söz.

Evli karı koca yeni bir eve taşınırlar. Bu evdeki bazı tadilatlar için birini çağırırlar. Bu adam kadını baştan çıkarır ve onunla beraber olmaya başlar. Bir süre sonra kadın karşı koymak ister ve olaylar gelişir. Fatal flip tarzı bir film ama o değil. Kadın orta yaşlı güzel fit bir bayan, sabahları koşuya çıkıyor. Bir gün yine koştuktan sonra eve geliyor, duşa giriyor, tamirci adam duştayken yanına giriyor, bu şekilde olaylar başlıyor. Evdeki televizyondan internete bağlanıp izlemiştim. İsmini hatırlayamıyorum, bir daha filmi bulamadım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Filmi bir türlü bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
      Filmi bulana bir hediye vermek istiyorum.
      Şu an senin için arıyorum... Ne zaman izlediğini ya da kaç yapım olduğunu tahmin edebilir misin? Hiç tanıdık bir yüz yok muydu? Olsa sormazsın zaten pardon Bize zaman(tarih) vermeye çalış...
      ---------------
      EDİT:
      Çabalarım başarısız. Sürekli para tuzağı filmi ile karşılaşıyorum.
      Bulsaydım "yok kardeşim hediye mediye istemez" diyerekten tok gözlü cömert ayağı yapacaktım, kursağımda kaldı iyi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 90numaraşanzumanyağı -- 10 Ocak 2019; 19:46:5 >

• Teğmen
      102 Mesaj
      11 Ocak 2019 00:23:29
      quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: hamada34

bulana benden 1 adet sinema bileti hediye

1 aydır arıyorum bulamıyorum tv de izlemiştim sanırsam yada nette
      bulamıyorum kafayı yemek üzereyim günlerdir aklımdan çıkmıyor okadar işim arasında

film bi polis merkezi yada kasaba da ki şerif lerin olduğu bi karakol da geçiyor
      akşam üzeri karakolda bi suçlu ile 5/6 polis kalıyor ve bu suçluyu kurtarmak için birileri geliyor
      bu polis merkezine hava koşulları yada elektrik mi yoktu ne ,kimse yardıma da gelemiyor
      aklımda kalan bunlar
      ama eminim ki polis merkezi gibi bi yer böyle ahşap da olabilir tahtadan bi yerdi kasabada da olabilir
      bulana benden 1 adet sinema bileti hediye

https://www.imdb.com/title/tt0398712/

Alıntıları Göster
      Valla allah razı olsun buydu aradığım

Sinema bileti demiştim kabul ederseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Alışverişlerim:alperekrem,atakane,There goes your life,EThaNHuNT30,exterminating,nuk28,choyrn,KingShady ,Redd06,srcn-999,tur1st,canerbasol

• Yarbay
      2406 Mesaj
      11 Ocak 2019 00:48:07
      quote:

Teşekkür ederim . Uzun zamandır karanlık ortamlarla pek aram yok siz benim yerime şöyle güzel bir filme gidip keyif yapın iyi seyirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      2 Mesaj
      11 Ocak 2019 03:47:15

gerçekten çok ama çok saolun
      |
      |
      obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8079 Mesaj
      11 Ocak 2019 12:15:36
      quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Teşekkür ederim . Uzun zamandır karanlık ortamlarla pek aram yok siz benim yerime şöyle güzel bir filme gidip keyif yapın iyi seyirler

Alıntıları Göster
      kardeş banada yardımcı olabilirmisin , filmde bir kişi ölümden dönüyor ve sonra yakınca ölecek olanların parladığını görüyor

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

• Yarbay
      2406 Mesaj
      11 Ocak 2019 15:17:29

Açtığın konuya bir cevap yazmıştım ama tutmamıştı . Korku türünden midir acep aradığın? Verilen ipucu gereği sürekli korku filmleri çıkıyor karşıma (fakat alakasız) . Bir sonuca ulaşamadım maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 11 Ocak 2019; 15:34:1 >
      |
      |
      alperen_69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      11 Ocak 2019 16:03:21

ilgin için çok teşekkür ederim. son 3-4 ay içinde izledim. bir gece tv den internete bağlanıp izlemiştim, tanıdık yüz yok yoksa hatırlardım, o kişinin filmlerine bakar bulurdum dediğin gibi. fatal flip diye bir film vardı konu olarak ona benziyor ama bu adam kiracı değil, tadilat için eve geliyor, kadın orta yaşlı güzel bir kadın, sabah koşularına çıkıyor, tamirci adam kadını ayartıyor ve olaylar gelişiyor.

hediye içinde ciddiyim, jest olsun diye göndermek isterim. teşekkürler
      |
      |
      90numaraşanzumanyağı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      11 Ocak 2019 16:08:43

muhtemelen 2010 sonrası bir filmdir, eski değildi
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      11 Ocak 2019 16:52:40
      yakın bir dönemde izlediğim bir türlü bulamadığım bir uzak doğu sineması filmi var arkadaşlar
      2010’dan sonra çekildiğini düşünüyorum
      filmin tür gizem/gerilim pedofili, çocuk istismarı ile ilgili bir filmdi
      filmde bir adam vardı öğretmen diye hatırlıyorum, neyse bu herif sapık bir pedofilmiş meğerse,karısı bunu yakalatıyordu galiba neyse sapık bir şekilde yakalanıyordu, bu sapık herif çocukları istismar ederken videolar da çekmiş ve dedektifimiz bu sapık herifi alıp, sınıfta bir sandalyeye bağlayıp çocukların ailelerini okula toplayıp, önce sapık şerefsizin yaptıklarını izletip sonra teker teker ailelerin sapıktan intikam almalarını işkence etmelerini sağlıyordu.bazı aileler reddediyordu hatta
      şimdi ben bu filmi. güney -kuzey kore, japonya, tayvan, tayland, çin dâhil alt üst etmediğim uzak doğu ülke sineması kalmadı ama bulamıyorum.
      filmin sonu bakımından murder on the orient express filmini andıran bir senaryosu vardı.sapıktan tek tek öc alıyorlardı
      birde, zaten bu çekik gözlü arkadaşlarımızın hepsi birbirine benziyor, kimin kim olduğu da belli değil. belki alt üst ederken gördüm ama ayırt edemedim.

• Er
      3 Mesaj
      11 Ocak 2019 17:15:44

dostum senin film büyük ihtimalle Straw Dogs olmalı Dustin Hoffmanın oynadığı eski bir filmin senaryosuna çok benziyor köpekler diye geçiyor bizde, bunun sonradan yeniden çekimi de var sen 2010lar dediğine göre büyük ihtimal Straw Dogs (2011) yani remake olanı izlemişsin sen.
      bu remake https://www.imdb.com/title/tt0999913/
      bu orijinalihttps://www.imdb.com/title/tt0067800/?ref_=nv_sr_2

quote:

hellkıv @ 8 Ocak 2019 17:13:49

bir aldatma konulu bir film aslında eşleri tarafından aldatılan çift varmış ve bunların aldattıkları yer olan otel odasını bulmuşlar sonra intikam amaçlı plan yapıp bunların aldattıkları otelde buluşup aldatan eşlerini aldatmışlar

sonra aşık mı olmuşlardı yoksa aldatan eşlerine karşı başka planlar mı geçiyordu
      orayı hatırlamıyorum

Closer - Daha Yaklaş (2004) olabilir
      https://www.imdb.com/title/tt0376541/
      https://www.sinemalar.com/film/655/daha-yaklas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaşifaga -- 11 Ocak 2019; 17:47:25 >
      |
      |
      Bayraktar16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8079 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:11:42

yok korku değil fantastik mi bilemedim
      |
      |

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)
    • Yarbay
      2406 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:36:39

Odd Thomas (2013)
      https://www.imdb.com/title/tt1767354/

White Noise 2: The Light (2007)
      https://www.imdb.com/title/tt0496436/

Bunlardan biri olabilir mi ?

Aha buldum büyük ihtimal 2. film senin aradığın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 11 Ocak 2019; 19:43:51 >
      |
      |
      alperen_69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8079 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:43:56

yok değiller ama ilginiz için çok teşekkür ederim
      |
      |

• Yarbay
      2406 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:48:26
      quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

yok değiller ama ilginiz için çok teşekkür ederim
      Hadi ya

Oysa şu videoyu görünce emindim bu olduğuna

https://www.youtube.com/watch?v=e3cnxEtn9b0

• Yarbay
      8079 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:54:33

ya bende youtube da baktım ama şimdi sizin attığınızı izlyince evet buna çok benziyordu sanırım bu olabilir biraz daha bakınayım
      |
      |

• 11 Ocak 2019 23:05:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar16

ilgin için çok teşekkür ederim. son 3-4 ay içinde izledim. bir gece tv den internete bağlanıp izlemiştim, tanıdık yüz yok yoksa hatırlardım, o kişinin filmlerine bakar bulurdum dediğin gibi. fatal flip diye bir film vardı konu olarak ona benziyor ama bu adam kiracı değil, tadilat için eve geliyor, kadın orta yaşlı güzel bir kadın, sabah koşularına çıkıyor, tamirci adam kadını ayartıyor ve olaylar gelişiyor.

hediye içinde ciddiyim, jest olsun diye göndermek isterim. teşekkürler
      Maalesef abicim beya... Bugün biraz daha tırmaladım ortalığı ama cık ı-ıh bulamıyorum. Kusura bakma.
      --------

Arkadaşlar, konular eskilerde kalmasına rağmen bana rahatsızlık veriyor. Yıllar evvel burada sorulmuş cevabı verilememeiş filmleri tesbit etmeye çalışıyorum. Aksi beni rahatsız ediyor. Bir tür takıntı galiba. Bu nedenle kusura bakmayın, içimde kalacağına yazayım daha iyi. Soran arkadaşlara mesaj göndererek haberdar olmalarını da sağlayabilirsiniz, benden bu kadar.

189. sayfada @Zaraki Kenpachi, Sığınak - Asylum 1972 adlı çok eski bir filmi arıyor.
      https://www.imdb.com/title/tt0068230
      Çok güzel filmdir TAVSİYE EDERİM. Biraz alacakaranlık kuşağı ayarındadır.
      "filmde katil oyuncak bebekler vardı sanırım,adam bodrum katına iniyordu oradaki cesedin parçaları ayrı ayrı hareket ediyordu adamın üzerine geliyordu."
      bu arkadaş 3 yıldır foruma uğramıyormuş, yine de filmi bulmuş olalım.

190. Sayfada @Kinslayer, bir frankeştayn filmi soruyor. O sorduğu şu:
      Mary Shelley'den Frankenstein (1994)
      https://www.imdb.com/title/tt0109836/
      TAVSİYE EDERİM güzel filmdir.
      "Film bir Frankenstein uyarlamasıydı. Ben de cnbc'de izlemiştim. Fakat hem çok kısa izlediğim, hem de küçük olduğum için filmde meşhur bir oyuncu varsa da hatırlamıyorum. Aslına bakarsanız filmin ismini söyleseniz veya imdb linki verseniz de, izlemeden hatırlayabileceğimi sanmıyorum. Frankenstein konulu filmleri tek tek izlemektense, belki hatırlayan çıkar diye bir sorayım dedim.

Filmle ilgili net olarak hafızamda iki sahne var. Birinde genç doktor Victor Frankenstein sanırım tıp fakültesi olan bir yerde, muhtemelen bu yaratma olayıyla ilgili fikirlerini sunuyor. Fakat balkon gibi bir yerde duran hocaları bu fikirlerini reddedip kızıyorlar. Bir taraftan da "Bir İsviçreli doktor daha. İsviçreliler biraz çılgın oluyor" tarzında dalga geçiyorlar."

Bu aradaş da forumu takip etmeyi bırakmış görünüyor ama başkası arıyorsa bulmuş olduk.

199. sayfada @BMW_820, benim de aradığım yenice bulduğum bir filmi soruyor:
      ÇÖL YAVRUSU – 3 GODFATHER 1948 sahneler benziyor.
      https://www.imdb.com/title/tt0040064/
      Bir ara TVde bir-iki kez gösterildi. Arşivlik eski filmlerden. Western tarzı güzel bir film.
      "Çölde bir at arabası var. İçinde doğum yapmak üzere bir kadın ile dışarıda yaralı bir adam. Üç aranan haydut, kadının doğum yapmasına yardım ediyorlar. Kadın bebeği bunlara emanet ediyor ve ölüyor. Bunlar da ne yapacaklarını düşünedursun, bebeğin yağlanması gerektiğini düşünerek, arabanın yağı ile yağlıyorlar. Suları sınırlı olduğundan yollara düşüyorlar. Sularını bebeğe verdikleri için ölüm tehlikesi ile çölü geçmeye çalışıyorlar. Gerisi spoilere giriyor. Anlattığım kısım filmin ortalarından itibarendir. Gayet hoş bir film TAVSİYE EDERİM.

• Yarbay
      2406 Mesaj
      12 Ocak 2019 00:00:38

Soru sahiplerini etiketlesen de haberleri olsa bari.
      |
      |

• Çavuş
      44 Mesaj
      12 Ocak 2019 13:28:58
      Son zamanlarda izlediğim 2018 yılı olması muhtemel bir filmi arıyorum.İtalya da geçiyor 65 yaşına gelmiş hayatı boyunca tek kitap yazmış bir adamın doğum günü partisi ile başlıyordu ve devamında onun hikayesi anlatılıyor bağımsız bir film sanırım baya bir bağımsız film festavellarinden ödüllü olması lazım filmin orjinal ismi italyanca olması lazım ..bella... bişeydi gören bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sh7rk -- 12 Ocak 2019; 13:30:46 >

• Yarbay
      2406 Mesaj
      12 Ocak 2019 13:42:13
      quote:

Orijinalden alıntı: sh7rk

Son zamanlarda izlediğim 2018 yılı olması muhtemel bir filmi arıyorum.İtalya da geçiyor 65 yaşına gelmiş hayatı boyunca tek kitap yazmış bir adamın doğum günü partisi ile başlıyordu ve devamında onun hikayesi anlatılıyor bağımsız bir film sanırım baya bir bağımsız film festavellarinden ödüllü olması lazım filmin orjinal ismi italyanca olması lazım ..bella... bişeydi gören bilen var mı?
      https://www.imdb.com/title/tt2358891/

La Grande Bellezza (2013)

Hızlı Cevap

Reklamlar
millenicom;internet;servis
nice türkiye
Yeni Abonelik d-smart
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.