Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (819. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Night King

Bahsettiğim filmi buldum yine de teşekkürler

https://m.sinemalar.com/mobileweb/movieInfo/6915
    bunu izlemiştim.anımsar gibi oldum ama adını hatırlayamadım bende.
  • Merhaba, 90'lı yıllar veya 80'li yılların sonuydu hatırladığım kadarıyla. Film 1700-1800'lü yıllarda geçiyordu. Hangi ülkede olduğunu hatırlamıyorum ancak büyük bir evin bodrum katında evin sahibi tarafından insanlar üzerinde yapılan deneyler vardı ve kötü sonuçlanan deneylerin ürünü olan tuhaf yaratıksı şeyler bodrumda kilit altında tutuluyorlardı. Yanlışı hatırlamıyorsam Sherlock Holmes tarzında bir adam bu gizemi çözüyordu. Pek bir şey kalmamış aklımda biliyorum. Belki bir hatırlayan çıkar diye deniyorum şansımı.
  • filmin adını hatırlıyorum ancak filmi bulamıyorum. Filmin adı power point, yani güç noktası. 90ların sonunda televizyonda izlemiştim.
  • hturkavci03 H kullanıcısına yanıt
    Ne efso filmler çıkıyormuş bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LovelySissy1 kullanıcısına yanıt
    2.ci film %100 hatırlıyorum ama adını unutdum kayıp otaban, kayıp yol diye bişeydi 2003 yapımı, meşhur gifi var sitelerde dolaşır.

• Bir film var adı aklıma gelmeyen. Karısından ayrılmış bir adam ve adamın bir kız çocuğu birde kocasından ayrılmış bir kadın ve onun da erkek çocuğu var. Bu kadın ve bu adam evleniyor. Zamanla bu iki çocukta birbirine aşık oluyor. Bu durumu fark eden anne ve baba ayrılıyorlar. Bir gün yağmurlu bir günde kız oğlana telefon numarasını veriyor ve ya gönderiyor orasını tam hatırlamıyorum. Sonra kâğıtta ki numaranın üzerine yağmur damlası düşüyor ve numara okunamaz hale geliyor. Sonra oğlan çabalarına rağmen kızı bulamıyor.

Bu film eski dünyadan yeni dünyaya gelmiş son insanın hayatından kesitler gibi bir konu idi sanırım. Buraya kadar okuma sabrı gösterdiğiniz için teşekkürler

• Yıllar önce izlemiş olduğum bir filmde aklımda kalan şunlar; suçlunun suç işlediği bir sırada olaya tanık olanlar suçu engellemediği için aksine suç anını kayıt eden de olmak üzere ölen kişinin yakını (babası olabilir.) tarafından kendince adaleti sağlamak için olayın şahitlerini bir bir öldürüyordu. Hatta olayı kayıt alan kişide tedirginliğe düşüyordu. anlatan bir filmdi. İsmini hatırlayan izleyen varsa yardımcı olun.
  • Ayrıca diğer aklımda kalan bilgi ise suç anını cep telefonuyla kayıt altına alan kişi internete yüklüyordu, ölen kişinin yakını o suç anındaki karede suçluya müdahale etmeyen suçu önlemeyen sessiz kalan kişileri bulup tek tek hesap soruyordu. Bu filmin adını bulursanız sevinirim.
  • Bi film vardı. Amerikanın eski zamanlarında geçiyordu. Bi adamla bi kadın sevgili. Adam kızı bırakıp askere veya öyle bir yere gidiyor. Sonra tekrar dönüyor. Arazilerde PETROL aramaya başlıyor. İlk zamanlar ne kadar uğraşsa da bulamıyor. Sonra bir yerden bir mühendis buluyor işe alıyor. Mühendisin yardımıyla en sonunda petrol buluyor ve gittikçe zenginleşiyor. Başroldeki adam sürekli kovboy şapkası takıyor. Beraber çalıştığı siyahi bi adam var. Bir zaman sonra bu siyahi adam yaralanıp hastanede yatıyor. Böyle bir filmdi. Ne kadar aradıysam da bulamadım. There will be blood veya deepwater horizon gibi filmler değil. Hiç bir yerde bulamadım. Eskiden tv de izlemiştim. Yardım edin. Kafayı yiycem.
  • 90 lı yıllarda tvde izlediğim bir suç filmini bir türlü bulamıyorum aklımda kalan küçüklükten birlikte olan birkaç çocuk hatta aralarında kardeş olanda vardı sanırım çete olup suç işliyorlar vs sonra hapisteler en can alıcı aklımda kalan sahne (sanırım son sahneydi) hapishanede odasından çıkan çete üyelerinden bir tanesini diğer mahkumlar aralarına alıp defalarca şişleyip öldürüyorlar ve sonra aşağıya atıyorlar (kat kat olan ve balkon gibi koridorları olup orta alanı boş olan bir hapishane) hemen hemen bütün hapishane temalı filmlere baktım (ve suç) ama nafile bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrgkdmr -- 7 Ekim 2018; 0:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recordable_27

Bir film var adı aklıma gelmeyen. Karısından ayrılmış bir adam ve adamın bir kız çocuğu birde kocasından ayrılmış bir kadın ve onun da erkek çocuğu var. Bu kadın ve bu adam evleniyor. Zamanla bu iki çocukta birbirine aşık oluyor. Bu durumu fark eden anne ve baba ayrılıyorlar. Bir gün yağmurlu bir günde kız oğlana telefon numarasını veriyor ve ya gönderiyor orasını tam hatırlamıyorum. Sonra kâğıtta ki numaranın üzerine yağmur damlası düşüyor ve numara okunamaz hale geliyor. Sonra oğlan çabalarına rağmen kızı bulamıyor.

Bu film eski dünyadan yeni dünyaya gelmiş son insanın hayatından kesitler gibi bir konu idi sanırım. Buraya kadar okuma sabrı gösterdiğiniz için teşekkürler
    Konu yabanci gelmedi ama fazla film ismi aklima gelmiyor. Bay hickimse olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

2.ci film %100 hatırlıyorum ama adını unutdum kayıp otaban, kayıp yol diye bişeydi 2003 yapımı, meşhur gifi var sitelerde dolaşır.
    Route 66 olabilir mi ? Ben de bahsettiğiniz tarzda bir film izlemiştim. caps çok dolaşıyordu. kırmızı araba mı kırmızılı kadın mmı ne vardı filmde? Doğru mu hatırlıyorum
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    LovelySissy1 kullanıcısına yanıt
    Dead end 2003 galiba film şimdi hatırladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 7 Ekim 2018; 15:29:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: obili

https://www.imdb.com/title/tt0283652/

U.S. Seals II (2001)

Alıntıları Göster
    teşekkür ettim
  • Merhabalar. İzlediğim filmdeki konu şu şekilde: Bir uygulama var bu uygulamaya üye olan herkese iki seçenek sunuluyor; "izleyici mi oyuncu mu? " Eğer oyuncuyu seçerseniz sizlerden izleyicilerin belirlediği şeyler yapmanız isteniyor. Yanılmıyorsam 2015+ film, ve yine yanılmıyorsam lise hayatındaki gençler ağırlıktaydı.

• Nerve (2016)

Favori filmlerimdendir . Sinemada izlemiştim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Nerve (2016)

Favori filmlerimdendir . Sinemada izlemiştim .
    Teşekkür ediyorum, ben de sevmiştim filmi rahat 10/7 alır.

• Sonu çok iyiydi ya . Ters köşeler .

• 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.