Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (762. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.imdb.com/title/tt0055277/
  • quote:

Orijinalden alıntı: altese

http://www.imdb.com/title/tt0055277/

Oh be. Tamam işte. Film bu. John Wayne'ye benzettiğim adam. Brian Keith'miş.

Çok teşekkürler altese.

Fir film daha var ama bir kaç kere yazdım. Hiç kimse bulamadı. Bir daha yazayım. Bir de siz bakın.

Film bir evde geçiyor. Yeni evli bir çift bir ev kiralıyorlar. Veya satın alıyorlar. Evde yaşamaya başladıklarında evde tuhaf bir şeyler olmaya başlıyor. İhtiyar bir karı-koca beliriyor evde. Koca sürekli olarak karısını öldürmeye çalışıyor. Genç karı-koca olanları beraber görüyorlar ama engelleyemiyorlar. Çünkü yanlarında hayalet gibi kalıyorlar. Artık korkmaya başlıyorlar. Evi kendilerine satan veya kiralayan adamla irtibata geçiyorlar. Adam, bu evde daha önce hiç kimsenin oturmadığını, ilk oturanların kendileri olduğunu söylüyor. Bu arada olaylar devam ediyor. İhtiyar adam karısını öldürüyor. Bunlar dayanamayıp evi satılığa filan çıkartıyorlar. Birgün kapıları çalınıyor. Evi almak için gelen bir karı-koca. Genç karı koca kapıyı açınca karşılarında evde hayalini gördükleri karı-kocayı görüyorlar. Çığlık atıyorlar. Orada bitiyor film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reqrtt

quote:

Orijinalden alıntı: tezcan5454

Arkadaşlar, film de bir bayan maskeli biri tarafından öldürülüyor, ertesi sabah tekrar aynı günü yaşamaya başlıyor, aynı maskeli onu tekrar öldürüyor. Günlerce olay tekrarlanıyor. yeni bir film sanırım, vizyona girdimi bilmiyorum

Yarının Sınırında olabilir mi? Bir ihtimal :)

yok o çok eskidi :)
  • Yeni bir film . facebookta reklamı ile karşılaştım.

Arkadaşlar, film de bir bayan maskeli biri tarafından öldürülüyor, ertesi sabah tekrar aynı günü yaşamaya başlıyor, aynı maskeli onu tekrar öldürüyor. Günlerce olay tekrarlanıyor. yeni bir film sanırım, vizyona girdimi bilmiyorum
  • tezcan5454 T kullanıcısına yanıt
    Ölüm Günün Kutlu Olsun (2017)
  • eve bir adam girer ve kadinin kocasina isgence yapar kadina bir hafta sure verir bir hafta boyunca onlarin evinden cikmiyor ve kadina diyorki birlikte ol benimle ama isteyerek.1 hafta tamamlanir adam evden cikib gider ama sonda belli olurki kadinin kocasi karisinin arkadasiyla aldatiyormus ve kadin kendi arkadasinida kocasinida oldurur
  • -Müstehcenlik içerir- Filmden bir sahne sanırım ve oldukça yaratıcı bir mizahı var. Bilen varsa şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SwordBreaker -- 29 Eylül 2017; 23:7:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordBreaker

-Müstehcenlik içerir- Filmden bir sahne sanırım ve oldukça yaratıcı bir mizahı var. Bilen varsa şimdiden teşekkürler.

Bu elemanın filmini seyretmiştim. Hatta ne tipsiz çocuk bu yaa demiştim. Yakın zamanda seyretmiştim. Hangi filmdi, hatırlayamadım.

Çocuğun gerçek ismini bilsem filmi bulurum.
  • SwordBreaker kullanıcısına yanıt
    En super kahraman .(yusufcuk )cocugun adi drake bell .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malefizz99 M kullanıcısına yanıt
    adamsın, şimdi izliyorum filmi.
  • Selam arkadaşlar , CINE 5 ten çok eskiden bi film verirlerdi her gün neredeyse , bi sapık katil tanıstığı bi evli kadınla ilişkiye giriyordu , kadın bunu bilmiyordu ve bu sapik daha sonra kadinin evine gitmeye başlamistı taciz etmeye başlamistı kadinı , hatta zorla banyoda ilişkiye girmisti kadınla , kocasi evdeyken , bu filmi çok aradım ama bir türlü bulamadım , yardımci olursanız çok sevinirim
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    Chosen dizisi.
    http://www.imdb.com/title/tt2390334/
  • Grimess G kullanıcısına yanıt
    Tideland (2005) Nine değil babasının cesedi.
  • Yaklaşık 2 yıl önce bir film izlemiştik. İzlediğim kişilerden birisi geçen sene bu filmi hatırlıyor musun ismi neydi diye sordu ama ben de hatırlayamadım. Filmi gerilim/polisiye gibi kategoriler altında aramıştım 1 gün boyunca ama yine de bulamamıştım.

Film ispanyol filmi miydi hatırlamıyorum ama sorduğu filmi El Cuerpo-Ceset sandım ilk başta. Az önce denk geldiğim Contratiempo filminin fragmanı bana filmi tekrar hatırlattı. Fragmanın bu saniyesindeki gibi bir araba ağaca çarpıyordu. Galiba arabanın içinde başrol oyuncusunun annesiyle babası vardı veya ikisinden biri, öyle hatırlıyorum. Yıllar geçtikten sonra güvenlik kamerası gibi bi şeyin kaydettiği siyah beyaz görüntüyü çocuklarına gösteriyorlardı (oğluna veya kızına, şantaj amaçlı mıydı onu da hatırlamıyorum)

Bu trafik kazasını birileri planlıyordu galiba. Zaten kamera da bu yüzden kaydetmişti. Araba yanıyordu sanırım ve beyaz renkliydi. Bu filmi bulmama yardımcı olur musunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12404D4BD -- 4 Ekim 2017; 0:50:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

Yaklaşık 2 yıl önce bir film izlemiştik. İzlediğim kişilerden birisi geçen sene bu filmi hatırlıyor musun ismi neydi diye sordu ama ben de hatırlayamadım. Filmi gerilim/polisiye gibi kategoriler altında aramıştım 1 gün boyunca ama yine de bulamamıştım.

Film ispanyol filmi miydi hatırlamıyorum ama sorduğu filmi El Cuerpo-Ceset sandım ilk başta. Az önce denk geldiğim Contratiempo filminin fragmanı bana filmi tekrar hatırlattı. Fragmanın bu saniyesindeki gibi bir araba ağaca çarpıyordu. Galiba arabanın içinde başrol oyuncusunun annesiyle babası vardı veya ikisinden biri, öyle hatırlıyorum. Yıllar geçtikten sonra siyah beyaz güvenlik kamerası gibi bi şeyin kaydettiği görüntüyü çocuklarına gösteriyorlardı (oğluna veya kızına, şantaj amaçlı mıydı onu da hatırlamıyorum)

Bu trafik kazasını birileri planlıyordu galiba. Zaten kamera da bu yüzden kaydetmişti. Araba yanıyordu sanırım ve beyaz renkliydi. Bu filmi bulmama yardımcı olur musunuz...

up
  • Dünyada hiç güneş doğmuyor ışıktan uzaklaşınca insanlar yok oluyor fazla hatırlamıyorum adı neydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12404D4BD

quote:

Orijinalden alıntı: Ruscall

Yaklaşık 2 yıl önce bir film izlemiştik. İzlediğim kişilerden birisi geçen sene bu filmi hatırlıyor musun ismi neydi diye sordu ama ben de hatırlayamadım. Filmi gerilim/polisiye gibi kategoriler altında aramıştım 1 gün boyunca ama yine de bulamamıştım.

Film ispanyol filmi miydi hatırlamıyorum ama sorduğu filmi El Cuerpo-Ceset sandım ilk başta. Az önce denk geldiğim Contratiempo filminin fragmanı bana filmi tekrar hatırlattı. Fragmanın bu saniyesindeki gibi bir araba ağaca çarpıyordu. Galiba arabanın içinde başrol oyuncusunun annesiyle babası vardı veya ikisinden biri, öyle hatırlıyorum. Yıllar geçtikten sonra siyah beyaz güvenlik kamerası gibi bi şeyin kaydettiği görüntüyü çocuklarına gösteriyorlardı (oğluna veya kızına, şantaj amaçlı mıydı onu da hatırlamıyorum)

up

Alıntıları Göster

Film ispanyol filmi miydi hatırlamıyorum ama sorduğu filmi El Cuerpo-Ceset sandım ilk başta. Az önce denk geldiğim Contratiempo filminin fragmanı bana filmi tekrar hatırlattı. Fragmanın bu saniyesindeki gibi bir araba ağaca çarpıyordu. Galiba arabanın içinde başrol oyuncusunun annesiyle babası vardı veya ikisinden biri, öyle hatırlıyorum. Yıllar geçtikten sonra güvenlik kamerası gibi bi şeyin kaydettiği siyah beyaz görüntüyü çocuklarına gösteriyorlardı (oğluna veya kızına, şantaj amaçlı mıydı onu da hatırlamıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12404D4BD -- 4 Ekim 2017; 0:50:11 >
  • Bende bir film sormak istiyorum. Bir tane genç delkanlıya şırınga ile zehir veriyorlar ve bi yere yönlendiriyorlar ve zamanında oraya yetişip panzehiri alamazsan öleceksin diyorlar. Genç yola koyuluyor hatta yolda kaza yapınca adam onu kovalıyor ve film sonunda meğerse hepsi bi kurguymuş çocuğun doğum günü için.Böyle bir film hatırlayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapoera889

Bende bir film sormak istiyorum. Bir tane genç delkanlıya şırınga ile zehir veriyorlar ve bi yere yönlendiriyorlar ve zamanında oraya yetişip panzehiri alamazsan öleceksin diyorlar. Genç yola koyuluyor hatta yolda kaza yapınca adam onu kovalıyor ve film sonunda meğerse hepsi bi kurguymuş çocuğun doğum günü için.Böyle bir film hatırlayan var mı ?

80 Minutes (2008)

http://www.imdb.com/title/tt1119178
  • up
  • 
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.