Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.010
Cevap
782
Favori
1.603.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Filmde gençler bir parti yapıyor yalnız parti esnasında

aralarına vampir gibi bişey girip hepsine saldırıyor ve

coğunu vampir yapıyor biraz kısa bi anı nı hatırlıyom

Umarım bulabilirsiniz saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA 2000 İLE 2005 YILLARI ARASI Bİ ADADA GEÇEN KORKU FİLMİ

FİLM BALAYINA ÇIKAN BİR ÇİFT TEKNE İLE GEZERKEN YOLDA BİR ADA GÖRÜYORLAR ADAYA GİRDİKLERİNDE ADA ÇOK SESSİZ VE TENHA OLUYOR VE TABİ Kİ TEKNE BOZULUYOR .
    SONRASINDA BU KADININ EŞİ KAÇIRILIYOR VE KADIN ADADA DERİSİ YÜZÜLEN İNSANLAR ATEŞE ATILAN ÇIPLAK KADINLAR ARASINDA EŞİNİ BULMAYA ÇALIŞIRKEN EN SON KENDİSİ YAKALANIYOR VE KUYU ŞEKLİNDE ATEŞE GERİLİYOR ÇIPLAK OLARAK SONRASI YOK BENDE . ADA HRİSTİYAN ADASI KLİSELER VARDI AYRICA SANKİ FRANSIZ YAPIMIYDI ... LÜTFEN BİLEN ibrhmkrm@gmail.com a gönders,n
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekireger

Arkadaşlar herkese iyi günler.

Bir film vardı adı aklıma gelmedi. Bir sahnesi var şu an aklımda. İki usta dolandırıcı başka bir adamı dolandırmaya çalışıyor. Bu 3 kişi de hapiste ve iki dolandırıcı kendi arasında kitaplar vasıtasıyla yazışıyor. Birbirlerine sorular soruyorlar. Satranç ile ilgili sorular soruyorlar. Hatta birbirlerine yapmayı planladıkları dolandırıcılığı anlatıyorlar. Biri diğerine de söyle demişti bir sahnede: ''Eğer bir oyunda iyi olmak istiyorsan kendinden iyilerle oynamalısın.'' Adam hapisten çıkınca onların yapmayı planladığı dolandırıcılığı yapmaya çalışıyor ama asıl tongaya kendisi düşüyor.

Filmden aklımda kalan sahneler bunlar. Filmin adını bir türlü hatırlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Teşekkürler...

Galiba revolver filminden söz ediyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerwanted

MERHABA 2000 İLE 2005 YILLARI ARASI Bİ ADADA GEÇEN KORKU FİLMİ

FİLM BALAYINA ÇIKAN BİR ÇİFT TEKNE İLE GEZERKEN YOLDA BİR ADA GÖRÜYORLAR ADAYA GİRDİKLERİNDE ADA ÇOK SESSİZ VE TENHA OLUYOR VE TABİ Kİ TEKNE BOZULUYOR .
    SONRASINDA BU KADININ EŞİ KAÇIRILIYOR VE KADIN ADADA DERİSİ YÜZÜLEN İNSANLAR ATEŞE ATILAN ÇIPLAK KADINLAR ARASINDA EŞİNİ BULMAYA ÇALIŞIRKEN EN SON KENDİSİ YAKALANIYOR VE KUYU ŞEKLİNDE ATEŞE GERİLİYOR ÇIPLAK OLARAK SONRASI YOK BENDE . ADA HRİSTİYAN ADASI KLİSELER VARDI AYRICA SANKİ FRANSIZ YAPIMIYDI ... LÜTFEN BİLEN ibrhmkrm@gmail.com a gönders,n

Aradığınız film "Dagon" olabilir

http://www.imdb.com/title/tt0264508/
  • Jarhead filminin 18-19 dk.larında geçen bir film’i arıyorum. Aranızda izleyenler varsa bu film hangisi ?
  • $developer; kullanıcısına yanıt
    Apocalypse Now
  • 15 yıl olmuştur izleyeli tv de oynamisti asya yapımı polisiye komedi tarzında bir filmdi başrolde oynayan elemanlardan biri dişlek çok konuşan biriydi konusuda iki ortak polis suçluların elindeki robotu yok etmek için uğraşıyordu yardımcı olursanız çok sevinirim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armi555 -- 19 Mayıs 2017; 22:56:51 >
  • Geçen bitane film sahnesi izlemiştim biyerde adını unuttum. Polisiye bir film gibiydi adam öğretmen dikkat etmeyi savaşmayı falan öğreneceksiniz diyordu. arka sıradan bir kız kalkıp öğretmeni silahla vurup kaçıyordu. herkes şaşırmışken adam geri kalkıp kızın boyu silahının cinsi saç rengi göz rengi kim söyleyebilir falan diyordu adını bilen yazan varsa şimdiden teşekkürler.
  • eskiden tv izlemiş olduğum bir dizifilm geldi aklıma, bulursam son bölümü izleyeceğim,

konusu, başrolde bir kadın bir erkek var, kadın tahminimce polis, erkek uzaylı bildiğin uzaydan gelmiş bildiğin insan yani sözde uzaylı neyse,

bu azıylı erkek karakter uzaydan dünyaya gelmiş canavar şeklinde başka bir uzaylının peşinde, bu erkek ve kadın ortak çalışmaya başlıyor,

dizin bölümlerinde uzaylının peşinden bi oraya bi buraya koşuyorlar, bu arada canavar şeklinde olan uzaylı insdanlarıda öldürmekten geri kalmıyor,

(hani kötü karakter, dünyada uzaylı bulup öldürecek hali yokya ne bulursa), neyse şehrin kanalizasyon şebekesinde saklanıyor,

arada bu dünyalı dünyalıkadın ve bu uzaylı dünyalıerkek kanalizasyonada iniyor,

dünyalı kılığındaki uzaylının elinde uzanın el konulan silahı vardı,

https://en.wikipedia.org/wiki/Calico_M950

şimdiden tşklr....
  • quote:

Orijinalden alıntı: thejackals

Geçen bitane film sahnesi izlemiştim biyerde adını unuttum. Polisiye bir film gibiydi adam öğretmen dikkat etmeyi savaşmayı falan öğreneceksiniz diyordu. arka sıradan bir kız kalkıp öğretmeni silahla vurup kaçıyordu. herkes şaşırmışken adam geri kalkıp kızın boyu silahının cinsi saç rengi göz rengi kim söyleyebilir falan diyordu adını bilen yazan varsa şimdiden teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt1003052/

Secret défense
  • Eski bir korku filmi arıyorum şey tarzı The borrowers Minik kahramanlar gibi evin altında yaşıyorlar ama eşyaları çalıyorlar cinayet falan işliyorlar bir türlü bulamadım.
    Bir şey daha aklıma geldi sonunda evi yakmaya çalışıyorlardı galiba küçük bir kızın evin yanında pembe kulübesi vardı ilk kız ile iletişime geçiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 15 Mayıs 2017; 17:59:19 >
  • Bir dövüş filmiydi. Jean claude van damme filmlerinden birisi olabilir. Adam su kovasına bakıp, damlayan sudan güç alıyordu sonra dövüşüyordu. Yumruğunun rüzgarı ile yanan ateşi söndürüyordu falan :)

Çocukluğumdan aklımda kalmış bir film. Aslında çok bilindik bir şey ama bugüne kadar karşıma çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TD-W9970_V3

eskiden tv izlemiş olduğum bir dizifilm geldi aklıma, bulursam son bölümü izleyeceğim,

konusu, başrolde bir kadın bir erkek var, kadın tahminimce polis, erkek uzaylı bildiğin uzaydan gelmiş bildiğin insan yani sözde uzaylı neyse,

bu azıylı erkek karakter uzaydan dünyaya gelmiş canavar şeklinde başka bir uzaylının peşinde, bu erkek ve kadın ortak çalışmaya başlıyor,

dizin bölümlerinde uzaylının peşinden bi oraya bi buraya koşuyorlar, bu arada canavar şeklinde olan uzaylı insdanlarıda öldürmekten geri kalmıyor,

(hani kötü karakter, dünyada uzaylı bulup öldürecek hali yokya ne bulursa), neyse şehrin kanalizasyon şebekesinde saklanıyor,

arada bu dünyalı dünyalıkadın ve bu uzaylı dünyalıerkek kanalizasyonada iniyor,

dünyalı kılığındaki uzaylının elinde uzanın el konulan silahı vardı,

https://en.wikipedia.org/wiki/Calico_M950

şimdiden tşklr....

Visitors (V) olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Izmır85

Eski bir korku filmi arıyorum şey tarzı The borrowers Minik kahramanlar gibi evin altında yaşıyorlar ama eşyaları çalıyorlar cinayet falan işliyorlar bir türlü bulamadım.
    Bir şey daha aklıma geldi sonunda evi yakmaya çalışıyorlardı galiba küçük bir kızın evin yanında pembe kulübesi vardı ilk kız ile iletişime geçiyordu

Inhabited(2003)

• X kare kullanıcısına yanıt
    eyv reis valla perili köşk diye arattımda bulamamıştım evmiş demekki :)
  • Arkadasım A kullanıcısına yanıt
    yaef aklıma gelmişti, Ziyaretçiler yazmayın diye not geçecektim ama nedense yazmadım,

bu arada kahramanın silahı buydu

aklımda 2 oyuncu var biri sarışın diğeri esmer,

bu ikisi figüran başrol oyuncuları don the dragon wilson gibi

filmleri incelemek uzun süreceğinden şimdilik yanaşmıyorum, sizden hatırlayan varsa yazsın lütfen....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadasım

Bir dövüş filmiydi. Jean claude van damme filmlerinden birisi olabilir. Adam su kovasına bakıp, damlayan sudan güç alıyordu sonra dövüşüyordu. Yumruğunun rüzgarı ile yanan ateşi söndürüyordu falan :)

Çocukluğumdan aklımda kalmış bir film. Aslında çok bilindik bir şey ama bugüne kadar karşıma çıkmadı.

http://ww.imdb.com/title/tt0216487/
    Bu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürederim çok geç farkettim cevap geldiğini.
  • Arkadaşlar ben 6 veya 7 yaşlarındayken bir film izlemiştim. Lakin bir türlü ismini hatırlayamıyorum. İzlediklerim kadarıyla anımsadıklarımı ve hatırladıklarımı biraz anlatmak gerekirse filmde 4-5 kişilik bir grup arkadaşın bir hazine arayışını veya bir kayıp cesedin peşine düşmelerini konu alan bir filmdi. Çocuklar günler sonra bir mağaraya kadar yol alıyorlardı ve mağarada bir enkaz sonucu giriş yeri kapanıyordu. Mağaranın biraz ilerisinde ise 30 metreye yakın bir çukur bulunuyordu çukurun hemen yanında ise bir ceset vardı. Bu ceset ise yıllar önce kayıp hazineyi bulmak için yola çıkmış ancak oradan kurtulamadığı için ölmüştü. Çocuklar cesedin boynundaki kolyeden onun kayıp ceset olduğunu alamışlardı. Gruptan bir çocuk kolyeyi alıp 30 metrelik çukura atlamayı önerdi onun gibi burda ölmek istemiyorum dedi. Ve arkadaşlarıyla o sonunda ne olduğu belirsiz çukura atladılar çukurun dibi suyla doluydu ve çocuklar mağaranın altından yüzerek kurtuluyorlardı ve o kolyeyi çocuğun annesine götürüp takdim ediyorlardı. Böylesi güzel eski bir filmdi belki konudan hatırlayanlarınız vardır veya izleyenleriniz olmuştur. Filmi bilenler söylerse çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payidar23 -- 17 Mayıs 2017; 21:10:31 >
  • Takıntılı bir adam genç kızları öldürüyordu. Seri katil bu adam. Karısı ya da sevgilisi de ona yardım ediyordu istemeye istemeye. Kadın kıza iyi davranıp güvenini kazanıyordu. Arabalarıyla takip ediyorladı, sonra adam galiba tecavüz de ediyordu ve öldürüp bir kenara atıyorlardı. Hiç de yakalanmıyorlardı. Ama sonuncu kızın cesedini bu cinayetleri araştıran polisler buluyordu. Bu kız sarışındı, mısır tarlası gibi bir yerde bisikletiyle gidiyordu. Orada öldürdüler kızı. Ama bu yardım eden erkek de olabilir. Sanırım bunlar iki ayrı film. 2 erkeğin olduğu filmde yardımcı olan erkek pişman olup kayıplara karışıyordu ve yıllar sonra adamla tekrar karşılaşıyordu. Hatta bunlar ilk başlarda çok iyiydiler. Adamın evine gidip film filan izliyorlardı. Yardımcı kadın olan film de buna benzerdi. Neydi bu filmlerin adları, bilen var mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.