Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
18.366
Cevap
739
Favori
1.373.050
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dnzsml07

Sanırım 2007 2008 lerde atv yada kanal D de çıkan bir filmdi.Bir çocuk ailesi ile bir kasaba gibi bir yeretaşınıyor. Sonra çocuk okula falan gidiyor okulda bir kız ve arkadaşları var bu çocukları uğraşıyorlar sürekli sonra çocuğa senin annen baban uzaylı falan demeye başlıyorlar çocukla şüpheleniyor ve annesi ile babasını takip falan etmeye başlıyor arkadaşlarıyla annesinin bir serası var deneyler falan yapıyordu sanırım. Gizlice annesi ve babası konuşurken telsiz ile onları dinliyor ve babası koltuğun altında telsizi buluyor. Sonra babasının evdeki gizli odasına giriyor arkadaşlarıyla babasının bilgisayarını falan karıştırıyor ve annesi ile babasının uzaylı olduğunu anlıyor hatta gözleri falan renk değiştiriyordu sanırım.Evden kaçıyor akrabalarına gidiyor ancak ailesi onu buluyor ve gittiği kişilerinden uzaylı olduğunu anlıyor sonra kasabadan gitmeye karar veriyor annesi ve sanırım havaalanında arkadaşı olan kızla kaçmaya çalışıyor ve bir odaya kapatıyorlar kendilerini sonra odadaki aynaya bakıyor ve gözleri renk değiştiriyor ve kendisinin de uzaylı olduğunu anlıyor bu şekilde bitiyordu film.

Çocuğun babası olan adam sürekli takım elbise ve gözlük takıyordu film içerisinde. Annesinin de bir serası vardı ve sanırım geliş amaçları da yeşil bir virüs gibi bir şey ile ilgiliydi herhalde. Çocuk kendisinin üvey olduğunu düşünüyordu ebeveynlerine bebeklik fotoğraflarini sorup onları evde arıyordu ve hiçbir foto bulamıyordu. Çocuğun bir oyun konsolu gibi bir şey ı vardı okula ilk başladığı gün kız ve yanında 2 tane erkek çocuk vardı sanırım gelip çocukla uğraşıp oyun konsolunu falan almışlardi filmin başındaydı bu olay bu şekilde arkadaş olmuslardi. Filmin sonunda gitmeye karar veriyordu çocuğun ailesi ve havalanma geldiklerinde kız ile çocuk kendini orada bir odaya kapatıyorlar di çocuğun annesi ve babası oradan çıkartmak için çocuğu ikna etmeye çalışıyorlardı çocukta onların ailesi olmadığını söylüyordu sonra babası çocuğun bebeklik fotoğraf ini çıkarıp kapının altından ona veriyordu çocuk sonra aynaya bakıyordu ve aynaya baktığı sırada çocuğun gözleri de annesi ve babası gibi beyaz oluyordu sonra kapıyı açıyordu ailesi ile gidiyor. Daha ne kadar ayrıntıya girebilirim bilmiyorum 😊 filmi gece izlemiştim sanırım ve izlerken filmin adı yazmıyordu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    63 Mesaj

Invaders from mars .olabilir mi ( marsli istilacilar ) .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dnzsml07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: malefizz99

Invaders from mars .olabilir mi ( marsli istilacilar ) .

Teşekkürler ama bu değil. Canavarlı şeyler yoktu ve hatırladığım kadarıyla bu kadar eskide değildi. Düşük bütçeli bir film olduğu belliydi. Birkaç kişi her bölüm de farklı konu işlenen bir dizi olabileceğini söyledi hatta masters of horror olabileceğini söyledi ancak değil. Dizi olduğunu düşünmüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzsml07 -- 6 Mayıs 2017; 23:17:05 >
    |
    |
    Bahsedilenler: malefizz99
  • Merhaba arkadaşlar açıkçası filmin çıkış yılını hatirlamiyorum ama bir ABD filmi konusu savaş içerikli 3 yada 4 genc rahibe bir kadından süt içip sonra göle giriyorlar ve gölden ciktiklarinda kendilerini savaşın ortasında buluyorlar lütfen yardım edermisiniz

Ulan aradım aradım bulamadım. Filmi metro otobüslerinden birinde ixlediğimden olsa gerek o küçük ekran kafamda yer edinemedi. Filmde öğrenci bir kız babasıyla manavda çalışıyordu ders çalışmak için bir ev/ oda arıyordu. Yaşlı ve huysuz dul bir asamla zar zor anlaşıp evi tutmuştu ödemeye parası yetmeyince o zaman çık demişti. Fakat adamın oğlunun nişanlısına karşı nefreti vardı kadın saftı. Eğer oğlumu ayartıp o kadından syırırsan evde kalanilirsin demişti. Kız da zar zor kabul etmişti cart curt sonra olaylar tarlıya bağlanıp kız istediği piyano okuluna gitmeye hdk kazanmıştı en sonunda yaşlı adam ömüştü. ve otobüste bu filmim kategogisinde niye komedi yazdığını merak etmiştim hep.. nilen varsa söyleyebilir mi ?

Orijinalden alıntı: canbeyahhshahshs

Merhaba arkadaşlar açıkçası filmin çıkış yılını hatirlamiyorum ama bir ABD filmi konusu savaş içerikli 3 yada 4 genc rahibe bir kadından süt içip sonra göle giriyorlar ve gölden ciktiklarinda kendilerini savaşın ortasında buluyorlar lütfen yardım edermisiniz

http://www.imdb.com/title/tt1192431/

My iz budushchego (2008)
    |
    |

L'étudiante et Monsieur Henri (2015)
    |
    |
    SupremeMasterr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Bundan iki yil once bir yabanci film izlemistim hangi tv'de izledigimi bilmiyorum neyse bi grup ergen kotu adamlara karsi savasiyorlar filmde bir tane kopru var ergenler o kopruyu patlatmak icin elinden gelen herseyi yapiyor
    lutfen cevaplayin filmin ismini soyleyin iyi anlatamasamda yinede biseyler yapin

Die Brücke (2008) "Köprü" olabilir mi?
    |
    |
    Faik12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayir o degil
    Bakin ulkeye saldiri yapiliyor bu sirada herkesi olduruyorlar geriye cok az kisi kaliyor ve bir grup genc kaliyor bunlar askerlerden kacmaya calisiyorlar siginaga filan giriyolar sonra bir tane kopruden gectiklerini ogresiyor askerlerin o kopruyu patlatmak istiyorlar bilmem anlatabildimmi
    |
    |
    Pori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    filmin başlarında 3-4 tane 8-10 yaşlarında kız bisikletlerle gezerken bir evin önünde durup içeri giriyolar, içerde de kan gövdeyi götürmüş, birileri öldürülmüş. sonra sanki çocukların yetişkin olmuş halleriyle devam ediyodu film…
    |
    |

1) İspanya da bir çiftlikte geçiyordu. İç savaş benzeri bir durum vardı. Karı koca miras yoluyla sahipleri oldukları çiftliğe giderler ancak çiftlik çalışanı adeta toprağı sahiplenir ve bu çifte cehennem hayatı yaşatır. Kocası şehre alışverişe gitmesi esnası ayaklanmadan zor kaçar ve geri döndüğünde ise çiftlik çalışanı adeta bunlara zindan hayatı yaşatır. Neticede toprağı ekip biçtiği ve işletmeyi bildiği için bu çifti psikolojik bir savaşla aç bırakır ve durum öyle bir hal alır ki eşiyle bile arası açılır.

2) Christopher Walken başrolde ve sanırım 70 li yıllar. Bir arkadaş ve dost grubu kafede takılıyorlar ve hepsinin bir amacı ve hedefi var fakat zaman geçtikçe birbirlerini sandıkları kadar iyi tanımadıkları hatta zamanla nasıl değiştikleri film boyunca diyaloglarla dolu bir atmosferde kendini gösteriyor. Kız arkadaşının C. Walken ile ilişkisini öğrendikten sonra arkadaşlığını ve gidisatı sorgulayan bir kahramanda var ama uzun zaman geçtiği için diğer oyuncuları hatırlayamıyorum. C. Walken in gençlik filmlerinden biriydi ve edebiyatçı ya da yazar rolünü oynuyordu.

3) Son film ise gerilim türünde. Sanırım 2000 lyılından da öncesiydi. Sırbistan olduğunu hatırladığım (doğu blok ülkelerinden birisi de olabilir) bir yerde 2 polis bir suçluyu kovalar ancak suçlunun kimliği belirsizdir. Issız bir fabrika benzeri bir alanda kıstırırlar ama aslında tuzağa düşen kendileridir. Çünkü suçlu insana pek benzemez. Arka planda ''prodigy'' benzeri bir müzik var. Polisleri ve arkasından gelen destek ekibini oldukça kötü bir son bekler. Suçlyu yenemeyeceğini anlayan geride kalan son polis artık sadece canını kurtarmayı amaçlar.

Umarım açıklayıcı olmuşumdur. Bunları bulabilirsem bluray versiyonlarını bile alabilirim.
    CPU: İ5 3570K 3.40GHZ (Cooler Master TPC 812 SX) VGA: Asus GTX 760 DirectCU II OC RAM: GSKILL 16GB (4x4) RIPJAWSZ DDR3 1600Mhz CL9 1.5V Mainboard: Asus P8Z77-V LX Intel Z77 1155 DDR3 2400Mhz(OC) Audio Card: Creative X-Fi Extreme Music CASE: Thermaltake Level 10 GT Battle Edition PSU: EVGA 1000 GQ SSD: Samsung 860 EVO 256Gb HDD: WD20EARX Monitor: Asus 24'' MX239H Keyboard Set: Logitech K520 Headset: Sennheiser HD280 Pro 64? Sound System: Logitech X530 Printer: LaserJet M1132 MFP Modem: Asus DSL-N17U OS: Win10 Pro 64Bit Yarabbi Şükür daha ne olsun?

• Yüzbaşı
    467 Mesaj

1) 9/Tenths (2006)
    |
    |
    someone74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Brandt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konusunu yazsan biraz yada ipucu verirsen belkide buluruz .

|
    |
    Brandt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sagolasin. Geriye 2 film kaldi. 🙄

|
    |
    Pori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: İ5 3570K 3.40GHZ (Cooler Master TPC 812 SX) VGA: Asus GTX 760 DirectCU II OC RAM: GSKILL 16GB (4x4) RIPJAWSZ DDR3 1600Mhz CL9 1.5V Mainboard: Asus P8Z77-V LX Intel Z77 1155 DDR3 2400Mhz(OC) Audio Card: Creative X-Fi Extreme Music CASE: Thermaltake Level 10 GT Battle Edition PSU: EVGA 1000 GQ SSD: Samsung 860 EVO 256Gb HDD: WD20EARX Monitor: Asus 24'' MX239H Keyboard Set: Logitech K520 Headset: Sennheiser HD280 Pro 64? Sound System: Logitech X530 Printer: LaserJet M1132 MFP Modem: Asus DSL-N17U OS: Win10 Pro 64Bit Yarabbi Şükür daha ne olsun?
  • Er
    1 Mesaj
    Merhaba,
    Bir Türk filmi izlemiştim şimdi tekrar izlemek istiyorum ama adını hatırlamıyorum, bir türlü bulamadım.
    Bir adamcağızın hayali bir çiftlik/komün oluşturmak. Burayı birlikte inşa etmek için bir grup genci topluyor, seçme ve yaparak. Hepbirlikte çiftliğe gidip işe girişiyorlar, zaman içinde çekişmeler başlıyor, kavgalar çıkıyor.
    Var mı birşeyler hatırlayan?
    Şimdiden teşekkürler
    |
    |
    Siyah beyaz kısa bir diziydi. Alfred Hitchcock present adlı seridendi zannedersem. Adam birisini bıçaklayarak öldürüyor. Mahkemede çift kişilikli olduğunu söylüyor ve o anda suçu kendisinin işlemediğini ikinci kişiliğinin yaptığını söylüyor. Olayda kullanılan bıçağı mahkemeye getirip keşif yaptırırken o bıçakla mahkemede birini daha öldürüyor. Tabi bahane yine aynı. Beraat ettikten sonra aslında çift kişilikli olmasının uydurma olduğunu anlıyoruz. Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.
    |
    |
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.