Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (723. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.008
Cevap
782
Favori
1.602.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu filmi hatırlayamıyorum ltf yardımcı olur küçük kız çocuğu araba çarpması sonucu bitkisel hayata girer hatta üç yaş küçük abisi kendini suçlar olaydan saçları bembeyaz olmuştur. Siyahi bir kadın hipnotize ile kıza ulaşıp kurtarır kız rüyasında odadan o araba korkusuna çıkamıyordur ama siyahi kadında kız kardeşini kurtaramadığı için dönemez bu sefer küçük kızın abisi hipnotize olur ve kadını kurtarır bu filmi bilen varsa rica ederim yazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ltf filmin adını bilen varsa yazsın küçük kız çocuğuna araba çarpınca bitkisel hayata girer hatta erkek kardeşi vicdan azabından saçları bembeyaz olur siyahi bir kadın hipnoz ile kızın rüyasına girer ve bir odada sıkışmış çarpıldığı arabanın korkusuyla çıkamaz kadın bitkisel hayattan çıkarır kızı ama kendisi kız kardeşinin ölümü yüzünden kalır dönemez bu sefer kızın abisi kadını kurtarmak için hipnoz olacaktır bilen varsa ismini söylesin

• hulyaenes H kullanıcısına yanıt
    The Lazarus Child (2005)
  • Nasil anlatsam bilmiyorum cok az yerini hatirliyorum filmin. Aklimda nedense fransiz yapimi diye kalmis ama hic bulamadim. Başrol oyuncusu bir erkek. Kitap film roman vs. Ne yazdigini tam hatirlamiyorum ama yazardi adam pekte basarili değildi. Babannesiyle yaşıyordu galiba yada anannesiyle. Hoşlandığı kadinda kendisi gibi hafif değişik. Aklimda kalan tek sahne çocuğun dans edisiydi. Hareketli bir dans muziginde cocuk yavas yavas sacma sapan hareketlerle krndine ozgu dans ediyodu. Hoslandigi kizda öyle çıktı. Google da drgisik dans eden, farkli dans filmleri gibi bir suru sacma seyi aratyirdim ama anca sokak danscilarinin filmleri cikiyo. Umarim hatirlamissinizdir verebilecegim tek bilgi değişik dans etmesi:D ben yine googleda bi deneyeyim aramayi ins bulurum

• Pori kullanıcısına yanıt
    Adamsin dibisin sagol

• Merhabalar benimde aklıma çok takılmış ve bir türlü bulamadığım bir film var çok uzatmayayım. Uzun seneler geçtiğinden tam hatırlamıyorum konuyu ama hatırladığım kadarıyla evli bir çift yeni bir bahçeli ev alıp ona taşınıyordu ya da yazlıklarıydı. Taşındıkları evin bahçesinde de o evin kahyası bahçıvanı ya da eski sahibi inanın kestiremiyorum kulube gibi bir evde yaşıyordu. Bu yeni taşınan çifti esir alıyordu karısını sahipleniyordu adama hayvan muamelesi yapıp yere yemek atıp yemesini istiyordu. Eve bahçeli dedim ama klasik amerikan filmlerindeki gibi uzunca bir mahalle çitli evler değildi evin konusunun geçtiği yer. Tv8 kanalında satın alınmadan önce izlemiştim. Yılıda tam hatırlamıyorum ama aşağı yukarı 2011 yıllarından önce yapılmış bir filmdir. İnşallah bulan olur şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caz10

Arkadaşlar Kaç Sene Oldugunu bilmiyorum ama uzun zaman önce izledigim bir filmdi filmin içerigi nerdeyse başından sonuna kadar hatırlıyorum

bir ölüm kalım filmiydi
    insanaların vucutlarına takip cihazı yerletiriyorlardı
    takip cihazlarından kurtulmaya kalkarsan direk patlatılıyordu
    ve maç başlatıyorları macı kazanana ödül veriliyordu
    maçın amacı en sonuna kadar hayatta kalmaktı

ama içlerinden birisi bunu tersine çevirip bu işten kurtulmak için bir restoranta giriyor ve restorantın tuveltinde takip cihazını çıakrtıp bir pederin içeçegi kahvenin içine atıyor ve peder içtikten sorna tam ödeyecekken pederin parası çıkılmıyor bu adamda buyrun epdr ben ederim gibisinden bir laf ediyor

dier ayrıntıysa aynı şekilde pederi katilelrdne biri buluyor baş yönetimi arıyor böyle böyle diyor biri takip cihazını içirmiş musabakadan haberi bile yok gibisinden laf ediyor onalarda umrumzuda deil oda artık oyunda der gibisnden konuşuyorlar daha sornasıdna telefon kulubesinden ayrıldıklarında saniyeler sonra
    kadının birisi kaza yapıyor hamile bir kadın gibi ama oda oyunda biris bagrıyor yardım edin diye peder gidiyor yardım etmeye ama kadın ateş etmeye başlıyor telefonla başı arayan kadın olaya dahil olup kaza yapan kadını arıyor filmin sonunda ise o pederle kızı bulan
    bir siyahi adam kızı öldürmekten vazgeci yor ve takip cihazını farklı bir şekilde yok ediyor sonra
    adamı alıyorlar başların odlügü yere götürüyorlar ama başlardaki adam o siyahi adamın ailesini oldurdugunu ogreniyor daha sonra ve baştaki herife kızın icidne çıkardıgı takip cihazını bir güzel ona yutturuyordu
    daha sonrasında başın elindeki dugmeyi alıp or dan bı hamleyle uzaklasında dügmeye basıp patlatıyordu filmden hatırladıklarım bunlar basıbdan sonuna kadar hatırlıyorum filmi ama ismini bi turlu aklıma gelmiyor bilen arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevınırım

Yaşamak İçin Öldür ?
  • Bi korku filmi vardı konusu şöyleydi

Şeytanın varlığına inanmayan bir adam sürekli şeytanla ilgili kitaplar okuyup farklı ayinler evde gerçekleştiriyor birçok kapı çalıyordu en sonunda bir çiftle tanıştı o çift bu adamı evlerinin bodrumunda bir ayin yapmayı teklif etti. Ayinden önce önüne bir kağıt koydular adamin gözlerini kapatmasını istediler gözlerini kapatığında çizdiği resme göre hangi şeytanın ona yakın olduğunu gösterdiler
    Ayinden sonra gerçekten şeytan buna musalat oldu fakat ayini yapan çift arkasından bu adama inanmadı ve gerçekten hayatı ceheneme döndü ailesini kaybetti

Bu hangi filimdi Satanic diyorum değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 16 Nisan 2017; 11:56:7 >
  • mfb1905 M kullanıcısına yanıt
    9/Tenths

• Hardstyler H kullanıcısına yanıt
    The Possession of David O'Reilly (2010) olabilir.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum :)
  • küçükken kanal d de izlediğim bir film düşük bütçeli olma ihtimali yüksek . Anne baba ve bir çocuk hatırladığıma göre annesi yada babası üvey veya kendi evlatlık olabilir ailesinin bir şeyler yaptığını düşünüyor uzaylı olduklarında şüpheleniyor ailesi seraların içinde bitkilerle uğraşıyor onlara bir şeyler yapıyor çocuk onların uzaylı olduklarında şüpe eder araştırır ve uzaylı olduklarını anlar filmin sonlarına doğru çocuk bir arkadaşıynan tuvalette saklanır sonra aynaya baktığında çocuğun gözleri değişir anlar ki oda uzaylı film den çok yer hatırlamam sadece bu kısımları hatırlıyorum
  • Tahminen 80 lerin sonunda ya da 90 ların başında bir trt dizisi olması lazım. Baba ve oğlu var. Ve babası uzaylı. Oğlunun ismi kesinlikle (%100) Scott. Ve filmi seslendiren sert bir şekilde "skatt" diyor. Uzaylı baba olan oyuncunun tipini de çok iyi hatırlıyorum. Fakat scott rolündeki oyuncuyu hiç hatırlamıyorum. Bu diziyi hatırlayabilen var mı? Zaten dizi ismi bulunsa hemen baba rolündeki oyuncuya bakacağım internetten.

• müzikci M kullanıcısına yanıt
    Sordum ve buldum. Dizinin adı starman 1984. Babası roldeki oyuncu Robert Hays :)

• Arkadaslar bir filim vardi vampir bi aile ile yasiyor aileye insan yakalatip vampir kanini emsin diye kulubeyr bagliyor.Hatta anlina cekic ile vurup ౩ cu gozunu çıkartıyor bu filmin adı neydi

• Merhabalar 70-80 li yıllarda yayınlanan bir film var hstırladığım tek sahne Adam kör kimse bilmiyor ve sigarasını hergün aynı yerde duran küllüğüne silkeliyor bir bayan komşusu var birgün komşusu bu adamın evine geliyor ve küllüğün yerini değiştiriyor. Kör olan adam sigarasını yine aynı yere silkeliyor ve komşusu kör müsün be adam küllük yok orada diyince adam kör olduğunu itiraf ediyor. Bu filmi bilen var mıı

• Gunlerdir bu filmi ariyorum bunlar bir aile abla ve kardes anne ve babalarini kurtarmak icin bir dijital oyunun icine giriyorlar ama bir suru cocuk katiliyo anne ve babalarini kurtarmak icin bi adamin oyunu bu bir sirketi var sanirim o adam bunlarin ailelerini tutuyo sonra hayatta kalan kazaniyo hatta gorevleri fqlan olugl arada lavlar geliyo canlari azaliyo abla ve kardes var en son hatta dedesi giriyo oyuna dedesi sakat oyuna girdiginde robot gibi kiyafetler geliyo baya yolda canlar oluyo onlari kiyafetinin gogsunde bir can sayaci var oraya carpiyosun falan lutfen bilen yazsin hatta instagramima da yazabilir mert.atmaca hesabim simdiden tesekkurler

• Arkadaslar yaklasık 3 4 ay önce izlemiştim bu filmi ama adını hatırlamıyorum

Bir adam vardı bilgisayar oyunları tasarlayan bi firmada çalısıyordu bu adam bi oyun tasarlıyordu.Oyun gercek hayattada oynanıyordu adamın ensesine bi cip takıyorlardı sonra yine sirkete calısan bi player vardı oda bu oyunu test ediyor adam oyunun içine flaan giriyordu bu filmi hayırlayan var mı

• nuri332 N kullanıcısına yanıt
    Film değilde dizi Black Mirror 3. Sezon 2. Bölüm olabilir mi? (Playtest)

• Yok kardesim film di bu

• 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.