Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (704. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler obili bey önceki sorduğum filmi de sanırım siz bilmiştiniz,IMdBden daha çok film biliyorsunuz galiba :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Harry Brown (2009)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Harry Brown (2009)

Dostum adamsın çok sağol. Bu film kültürünü nasıl oluşturuyorsunuz çok merak ediyorum.

• Infinitum kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bu filmi izlemiştim : ) Genelde internette film sitelerinde dolaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa042

Teşekkürler obili bey önceki sorduğum filmi de sanırım siz bilmiştiniz,IMdBden daha çok film biliyorsunuz galiba :D

Rica ederim. Her soruya bakıp , yardımcı olmaya çalışıyoruz. imdb ile de kafa kafaya gidiyoruz
  • 80 li yılların sonlarında veya 90 lı yıllarda orta yaşın sonlarına gelmiş bir çiftin sudan sebeplerle ayrıldıktan sonra başkaları ile evlenmelerini ve yeni eşleriyle yaşadıkları problemler karşısında birbirlerini özlediklerini ve ikinci evliliklerini bitirerek yeniden biraraya gelmelerini konu alan filmin ismini ve oyuncularını hatırlıyamıyorum. Bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en haziranda sinema tvde izlemiştim 2015 yada 2016 yapımı dram filmiydi bir çocuk lise çağlarında biraz psikopat bilgisayar düşkünü şımarık uyuşturucu bağımlısı babası bu hallerini düzeltmesini istiyo ama çocuk yapmayınca aşırı disiplinli bi okula veriyo çocuğu orda bütün çocuklar aynı giyiyo hepsi traşlı ve örnek kahvaltıda hep bir ağızdan eğitmenlerine şükranda bulunarak bağırıyorlar beraber temizlik vs yapıyolar birgün kaçmak isterken yakalanıyo ve işkence yapmaya başlıyolar babası geri almak istiyo ama kural gereği vermiyorlar gerisini izleyemedim

• dexter89 D kullanıcısına yanıt
    boş oda olabilir@dexter89
  • bir film vardı aralarında bi kızın olduğu bir grup genç adamı dövüyor öldüğnü zanndp kuyya atıyor fakat adam daha ölmemiş fakat ölücek ruhu kızın yanına gidip onu kuyudan çıkarması için ikna etmeye çalışıyo bu arada adamı sadece kız görüyor

• ben filmin degilde kişinin adını hatırlayamadım. Zodiac (2007)' de polis şefi, kimdi bu aklımıza takıldı da..
  • parcifal P kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/name/nm0856012/?ref_=tt_cl_t13
  • Herkese Merhaba,

Geçen sene izlediğim bir filmin adını hatırlayamadım.

Zenci bir erkek aktör oynuyordu. Emekli bir ajan vakit geçirmek için her gün aynı saate köşedeki

barda kahve içip kitap okuyor ve bir kızla sohbet ediyor. Kız aslında hayat kadını ve sokakta başı derde giriyor.

Adam da kızın bağlı olduğu yere gidip parasını verip özgürlüğünü satın almak istiyor ancak ihtiyar diye dalga geçip

kovuyorlar sorası klasik konu adam bunları barın arka tarafında bir güzel dövüyor hatta hepsini öldürüyor ve olay

mafya içi hesaplaşmaya kadar gidiyor.

var mı filmin adını hatırlayan.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: altese

http://www.imdb.com/name/nm0856012/?ref_=tt_cl_t13

hocam o editör, benim söylediğim polis şefi olan

edit :http://www.imdb.com/name/nm0000551/?ref_=ttfc_fc_cl_t16

Bulundu. Shameless' da Sean Pierce oradan aklımzıda kalmış. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parcifal -- 26 Ocak 2017; 16:18:18 >
  • Ali2213 A kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/title/tt0435670/

The Invisible - Görünmez (2007)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyacenk

Herkese Merhaba,

Geçen sene izlediğim bir filmin adını hatırlayamadım.

Zenci bir erkek aktör oynuyordu. Emekli bir ajan vakit geçirmek için her gün aynı saate köşedeki

barda kahve içip kitap okuyor ve bir kızla sohbet ediyor. Kız aslında hayat kadını ve sokakta başı derde giriyor.

Adam da kızın bağlı olduğu yere gidip parasını verip özgürlüğünü satın almak istiyor ancak ihtiyar diye dalga geçip

kovuyorlar sorası klasik konu adam bunları barın arka tarafında bir güzel dövüyor hatta hepsini öldürüyor ve olay

mafya içi hesaplaşmaya kadar gidiyor.

var mı filmin adını hatırlayan.:)

The Equalizer
  • quote:

Orijinalden alıntı: TD-W9970_V3

quote:

Orijinalden alıntı: Caerbannog

Aradığım film klasik amerikan yapımı pek tutmayan çok da kaliteli olmayan bi komedi filmi
    Başrolde renkli gözlü çok ünlü olmayan bi eleman oynuyor
    Filmin konusu: dünyanın sonu geliyor, insanlar çok fazla tüketiyor ve her yer çöp oluyor ayrıca uzaylılar dünyaya falan geliyodu hatırladıklarım bu kadar, yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)

buna benzer bir film izlemiştim, 3lemenin son filmiydi sanırım,

Three Flavours Cornetto The World's End

Teşekkür ederim ama maalesef bu değildi.
  • Tam hatırlayamıyorum ama firar konulu bir filmdi esir kampı gibi bir yerden birkaç kişi kaçış planı yapıyorlardı,dağıttıkları konservelerden falan alet edavat yapıyorlardı mevsim kış yolda giderken bazıları ölüyordu çöle falan geliyorlardı en son hatta yanlış hatırlamıyorsam böyle bir film bilen var mı ?

EDİT:filmi buldum THE way back

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firsstep -- 26 Ocak 2017; 19:3:16 >
  • plak seans bir film vardı.Asosyal bir çocuk ve arkadaşları doğaüstü güçlere falan sahip oluyordu özgüveni artıyordu bilen varmı ? doğaüstü güçler uçabiliyordu falan
    bir sahnesinde cinsel ilişki sonrası kızın saçına kusuyordu
  • Bu film bir komedi filmi. yılını çok iyi hatırlamıyorum ama yenilerden değil.Zenci bir adam kadınların ayaklarına bakarak sevgililerini seçiyor.Ayakları güzel olmayan kadınla bir daha birlikte görüşmüyor. en sonunda ayağı güzel bir kadını sevip onunla görüşmeye devam ediyor. şimdiden cevap veren olursa çok teşekkürler
  • arkadaşlar bir film vardı tam zamanını hatırlamıyorum. 2 kardeş vardı biri amerika başkanı oluyordu şeytan kardeşide dünyayı ele geçiriyordu. tek alamadığı ülke amerika kalıyordu hatta filmin sonunda gökten yıldırım filan geliyordu şeytan kardeşini öldürüyordu
  • 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.