Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler sanırım bu
  • Beyler 2006 larda falan Televizyonda denk gelmiştim.Şimdi konu şu ;
    Bunlar ikiz siyahi kardeşler.Kardeşlerden biri ölünce onun yerine ikiz kardeşi geçiyor.Ölen kardeş güçlü biri mafya vesayire olabilir tam emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seleucuid

Beyler 2006 larda falan Televizyonda denk gelmiştim.Şimdi konu şu ;
    Bunlar ikiz siyahi kardeşler.Kardeşlerden biri ölünce onun yerine ikiz kardeşi geçiyor.Ölen kardeş güçlü biri mafya vesayire olabilir tam emin değilim.

Bad Company (2002) sanırım...

• Arkadaşlar filmi tam olarak bir adam vardı suikastçiydi. Adam telefondan emirler alıyordu kimi öldüreceği ile ilgili. Ve şu kısmı hiç unutmuyorum adam otelde falan kalıyordu ve otel kapısının önüne sakız tarzı bir şey koyuyordu ajan sürekli kaçmak için sürekli hazırlıklıydı balkonlar falan açıktı. Ondan sonra o kapının oraya koyduğu şeyler ses çıakrınca adam birileri geldiğini anlayıp kaçıyordu falan. Vede bir kız onun arabasına falan biniyordu. Kızı ilk bagaja falan koyuyordu. Ondan sonra o ajan birini öldürecekken kız hayır öldürme demişti ve ajan kıza bir daha işime karışma tarzında bir şeyler demişti. O ajan geçimini öldürdüğü adamlardan kazanıyordu işte. Kız bi adamın elinden kaçmıştı zengin bi adam. Hatırladığım kadarı ile kızı tuzak kurmak için kullanmıştı diğer adam. Bu ajanda o kızı bulmuştu ve suçsuz olduğunu anlayınca yanına almıştı. En sonunda kızı bırakmıştı tam hatırlayamıyorum ama çok güzel bir filmdi adını öğrenip tekrar izlemek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler, iyi geceler...
  • Arkadaşlar bir film arıyorum gece gece aklıma geldi rahatsız oldum uyuyamadım
    en az 10-15 belki daha fazla yıl önce izlemiştim. Bir kanalizasyon gideri gibi bi su aracılığıyla zaman yolculuğu veya bizim dünya ile başka bir dünya arsı geçiş vs yapan maymunlar cehennemi indeki maymunlara benzeyen karate yapan yaratıklar vardı. sadece aklımda kalan bunlar. fantastik çocuk filmi gibi bişeydi. hatırlayan varsa ismini söyleyebilirse çok makbule geçer
  • arodat kullanıcısına yanıt
    Warriors of Virtue (1997) olabilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=-4STNypFBh0
  • Haktansml99 kullanıcısına yanıt
    Yok mu ya bulan

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil_035

quote:

Orijinalden alıntı: Seleucuid

Beyler 2006 larda falan Televizyonda denk gelmiştim.Şimdi konu şu ;

Bad Company (2002) sanırım...

Eyvallah hocam :)

• Pori kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam
  • Arkadaşlar bir film vardu. Fantastik-gerilim filmiydi. Dünyaya değişik yaratıklar geliyordu. Ve bu yaratıklar aydınlığı sevmiyorlardı. Siz karanlıktayken sizi tuz-buz edip sadece elbiselerinizi bırakıyordu. En sonunda dünyada bir kaç kişi kalıyorlardı ve halisünasyonlar görmeye başlıyorlardı galiba.En son karakterin geçtiği yer bir köprüydü. Ve köprünün üzerinde yazan yazı filmin adıydı. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Filmin adı değişik uzun birşeydi. 2007-2008 gibi çıktı.
  • merhaba arkadaşlar bir film vardı bundan yaklasık belki 10 yıl oldu tv de izlemişdim polisiye bir filmdi bir kadın bir erkek vardı kadın kırmızı gülleri çok severdi adamda hep kırmızı gül verirdi sevgilisine sonra bir yerde yangınmı birsey oluyodu adam orada ölüyordu herhalde sevgilisi çok aglıyordu aradan biraz zaman geciyordu kadının baska bir sevgili oluyordu bu kez kadın beyaz güllü seviyordu sonra öldügünü sandıgı sevgilisi cıkıyor karsısına bukadar hatırlıyorum lütfen yardımcı olun çok lazım bu film bana teşekkürler
  • wanishing on th7street 2010
    kiyamet gecesi .galiba bu .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freenihilist kullanıcısına yanıt
    seviyor sevmiyor 2002 . olabilir mi

• Merhaba Arkadaşlar bulamadığım iki film var birinde karıncalarla ilgili bir filmdi filmin başında motosikletli bir çift sonrada çocuklar aşırı büyümüş bir karınca yuvası buluyorlardı karıncalar insanları ısırıp yiyorlardı. film insanlarla karıncalar arasında geçiyordu. İkincisinde de timsah ya da köpekbalığı gibi bir şey vardı. bir grup bununla mücadele edip kaçmaya çalışıyorlardı. En sonunda bir kadın bir erkek tekneyle kaçıyorlardı o sırada denize de petrol karışmıştı adam zippo çakmağı yakıp fırlatıyordu patlama oluyordu film orda bitiyordu.
  • Eres_tr E kullanıcısına yanıt
    1.film alfred hichcok un karincalar filmine benziyor anlattigin ...
    olabilir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Eres_tr

Merhaba Arkadaşlar bulamadığım iki film var birinde karıncalarla ilgili bir filmdi filmin başında motosikletli bir çift sonrada çocuklar aşırı büyümüş bir karınca yuvası buluyorlardı karıncalar insanları ısırıp yiyorlardı. film insanlarla karıncalar arasında geçiyordu. İkincisinde de timsah ya da köpekbalığı gibi bir şey vardı. bir grup bununla mücadele edip kaçmaya çalışıyorlardı. En sonunda bir kadın bir erkek tekneyle kaçıyorlardı o sırada denize de petrol karışmıştı adam zippo çakmağı yakıp fırlatıyordu patlama oluyordu film orda bitiyordu.

2. film Crocodile 2: Death Swamp (2002)
  • Selamlar,

Filmi anlatmak bile acayip olacak ama denemek istiyorum.. Bir kasabada insanların hayallerinden çeşitli objeler falan yapan bir adamın yanında asistan olarak çalışmaya başlayan bir kız, kızın peşinde onu seven bir denizci vardı. Film bi garip zaten hatırlayan olacaksada acayipliğinden hatırlar diye düşünüyorum.. Bir nedenden lazım bana, hatırlayan olursa çok makbule geçecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderScrappy

Arkadaşlar filmi tam olarak bir adam vardı suikastçiydi. Adam telefondan emirler alıyordu kimi öldüreceği ile ilgili. Ve şu kısmı hiç unutmuyorum adam otelde falan kalıyordu ve otel kapısının önüne sakız tarzı bir şey koyuyordu ajan sürekli kaçmak için sürekli hazırlıklıydı balkonlar falan açıktı. Ondan sonra o kapının oraya koyduğu şeyler ses çıakrınca adam birileri geldiğini anlayıp kaçıyordu falan. Vede bir kız onun arabasına falan biniyordu. Kızı ilk bagaja falan koyuyordu. Ondan sonra o ajan birini öldürecekken kız hayır öldürme demişti ve ajan kıza bir daha işime karışma tarzında bir şeyler demişti. O ajan geçimini öldürdüğü adamlardan kazanıyordu işte. Kız bi adamın elinden kaçmıştı zengin bi adam. Hatırladığım kadarı ile kızı tuzak kurmak için kullanmıştı diğer adam. Bu ajanda o kızı bulmuştu ve suçsuz olduğunu anlayınca yanına almıştı. En sonunda kızı bırakmıştı tam hatırlayamıyorum ama çok güzel bir filmdi adını öğrenip tekrar izlemek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler, iyi geceler...

Hıtman olabilir mi?

Tam emin değilim ama kız muhabbeti aynı Hıtman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: Eres_tr

Merhaba Arkadaşlar bulamadığım iki film var birinde karıncalarla ilgili bir filmdi filmin başında motosikletli bir çift sonrada çocuklar aşırı büyümüş bir karınca yuvası buluyorlardı karıncalar insanları ısırıp yiyorlardı. film insanlarla karıncalar arasında geçiyordu. İkincisinde de timsah ya da köpekbalığı gibi bir şey vardı. bir grup bununla mücadele edip kaçmaya çalışıyorlardı. En sonunda bir kadın bir erkek tekneyle kaçıyorlardı o sırada denize de petrol karışmıştı adam zippo çakmağı yakıp fırlatıyordu patlama oluyordu film orda bitiyordu.

2. film Crocodile 2: Death Swamp (2002)

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malefizzzz

1.film alfred hichcok un karincalar filmine benziyor anlattigin ...
    olabilir belki

o Filme baktım ama değil. Çok eski bir filmde değildi ama hatırlayabildiğim sahneleri çok az. Yine de Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.