Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ismini hatırlayamadığım bir film var bir kadın var 1 milyon dolar para kayıp kadının çoçuklarını alıp kadını tehdit ediyorlar kadının kızını streç poşetle kaplayıp elektrikli testere ile kesmeye çalışıyorlar kadını tehtid eden zenci polis kılığına giriyor kadını sandalyeye bağlayıp çekiçle yüzünü dağıtıyor kadın şişeyi kırıp zencinin boğazına saplıyor bahçede içinde para gömülü bir köpek var filmde kokain olayı var mutfakta çalışan önlüklü bir adamı pompalı ile vuruyorlar bağırsakları dışarı çıkıyor vs vs o kadar uğraştım maalesef bulamıyorum
  • babaninoglu B kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    genele nasıl yazılıyor bir türlü bulamadım
  • aslanaslans A kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    2001 yılında bir film izlemiştim.3 öğrenci mezuniyet partisinde eğlenirken içlerininden birinin kuzeni çocuklardan biri için bir kız getiriyor, kızla çocuk arabada otururken kız torpidoda bir silah buluyor ve silah patlıyor.Kızı getiren çocuk ben gömerim siz gidin diyor ve gençler yıllarca görüşmüyor.Taki kızı gömdükleri yerde kazı yapılana kadar.Bir araya geliyorlar mezarı açıyorlar kızın yerine oyuncak bebek gömülü.Aslında içlerinden biri şaka yapmış falan diyee.Adını bulamıyorum bir türlü.İzleyipte hatırlayan varsa yardımcı olabilirmi
    teşekkürler.
  • Pori kullanıcısına yanıt
    R3hab kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun aradığım film ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat34 -- 29 Ocak 2016; 8:09:14 >
  • aslanaslans A kullanıcısına yanıt
    What We Did That Night (TV Movie 1999)
  • slm,
    bu linkte ki fan yapimi fragmanin 0,32 - 0,43 - 0,56 - 1,23 - ve 1,52 sn sahnelerindeki film veya filmleri taniyan var mi?
    büyük ihtimalle hapsi ayni filmden sahneler...

https://www.youtube.com/watch?v=97pgOIHh0CM

çok teşekkürler .....
  • Bir grup adam birini olduruyor istemeyerek. Bir kadin onlari goruyor. Kadini susturmak icin kovalamaya basliyorlar.kadin arabaya binip kaciyor. Adamlar da arabaya binip takip ediyor.kadin baya bir arabayla gidip iniyor . Saklaniyor. Adamlari teker teker onu yakalamaya calisiyor. Kadin da onlari alt ediyor
    Televizyonda izlemistim sanirim kanal dydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borealwinner

beyler benimde adını bilmediğim bir film var 1 yada 2 sene önce vizyona giren bir film sinemada fragmanları verirken izlemiştim konusu hatırladığım kadarıyla genç erkek komşuları olan bir kızla tanışıyor sonra kız ortadan kayboluyor çocuk sanki hiç o kızla tanışmamış gibi bir ortam oluyor kız bu çocuğa ipuçları bırakmış çocukta bir arkadaşıyla ip uçlarını takip ederek kızı bulmaya çalışıyor buna benzer bir konu olmalı fragmanından anladığım kadar ismini bilen varsa cevap yazarsa sevinirim

yokmu şu filmi bilen bir yardımcı olun arkadaşlar
  • bluemad B kullanıcısına yanıt
    Immortals (2011)
    teşekkürler Pori, 2 ayrı filmmiş benim bahsettiğim sahneler, biri Immortals,

diğeri hangi film acaba, denizaltı ve gemilerin olduğu, atlantis temalı film?
  • bir mafya baronuna benzeyen teğmen-subay pilot... onu yakalamak için onun kılığına girmek ve en sevdiği şeyleri yaşatarak ona öğretiyorlar, nefret ettiği şeylerden nefret ettiriyorlar, cinsel fantazilerine kadar adamın karakterine alıştırıyorlar ve adamı yakalıyorlar... bu filmin adı neydi..
  • bluemad B kullanıcısına yanıt
    Battleship (2012)
  • Filmin sadece bir sahnesini hatırlıyorum. Sapık bir adam, doktor da olabilir, kendisinden uzaklaşmasın diye aşık olduğu kızın kollarını, bacaklarını kesiyor, ama kız yaşıyor, onu bir biblo gibi yaşatıyor, ona makyaj falan yapıyor, yıllar önce izlediğim filmin bir sahnesi bu, filmin adını hatırlayan var mı acaba? Teşekkürler.
  • etakto E kullanıcısına yanıt
    Boxing Helena (1993)
  • Küçükken izlediğim bir film vardı filmi tamamen hatırlamıyorum. Orta doğuda geçiyor olabilir zengin nüfuzlu bir ailenin sakat ve kör doğan çocuğuna göz nakli yapmak için fakir bir kızın gözlerini alıyorlardı kız filistinli olabilir. tam hatırlamıyorum.
    Çok teşekkür ederim...
    selamlar,
    aradım taradım bir türlü bulamıyorum, nerden izleyebilirim bilginiz varmı.

çok teşekkürler
    tesekkür ederim Pori
  • Arkadaşlar çok acil bir film sorucam size. bir zamanlar bu film kanal d nin pazar sabahı kuşağında yayınlamıştı, çok önceden yani bi 2010 12 de falandı izlediğim kanal d de heralde ama malesef filmin o gün ismini almadım beğendiğim halde ve unuttum. büyük ihtimallede eski bi film görüntüler kötü değil ama. her neyse filmde bir yabani kurt var yaralanmış ve çocuk ona bakıp iyileştiriyor ona hikaye falan okuyor kurt resmen buna alışıyor ve onu seviyor zamanla çocuğa güveniyo kurt ve sonra bunlar ikisi beraber köpek kızağı yarışına katılıyolar falan sonra bu kurt diye bunu avlamaya çalışan kötü kişiler falan geliyo bi macera başlıyo falan en son kurtu salıyo dağlara ailesinin yanına zor da olsa ayrılıyolar duygusalda bi film. kurt giderken ona bakıyo hep falan harika bi filmdi lakin adını bir türlü bulamadım. bu ona bakan ve dost olan çocukta bi genç çocuk erkek, isimleri falan hiç hatırlamıyorum, internette aradım çok kurtlu film buldum ama hiçbirisi bu değildi. vahşetin çağrısı değil onu dicek olan olursa eğer dediğim film o değil. neydi bilen varsa çok müteşekkir olurum bu film beyaz diş hikayesinide andırıyo ama değil tabi farklı baya örneğin ordaki gibi kızılderililer yok. bo çocuk bu yabani kurt ile kızak yarışındada birinci oluyo falandı. kurta hikaye okuyo falan evcilleşmesi ona alışması için yarasını sarıyo falan çok güzeldi, lütfen biri bulsun yalvarırım size dipnot: film vahşetin çağrısıda değil beyaz dişde değil bunların ikisinide izledim bu dediğim film başka bi film bunlardan çok daha yeni bi film bu arada dediğim film görüntü ve zaman olarak
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.