Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: obili
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.015
Cevap
782
Favori
1.604.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Film de her insandan bir kopya alınıp saklanıyor. Kopyalar kendini gerçek sanıp kapalı alanda yaşıyor. Onlara diyorlar ki dünya da yaşam bitti sadece bir ada da yaşam var. Çok puan toplayanı adaya gondwrecez. Aslında kopyalandklari insanlar ölmesin diye bunlar yedek parça olarak kullanılan iskarta araçlar gibi insanlardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim kardes şimdi izliycem inş güzeldir hep böyle bi film bi şekilde yarıda kaldığında içimde patlıyor :) merak ediyorum arkadaş hepte adını unutuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak Özkan

https://youtu.be/36B8t2J5PB0 bu video klipteki filmi bulabilir misiniz?

http://www.imdb.com/title/tt0286482/
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahar

merhabalar

arkadaşlar film mi değil mi onuda bilmiyorum da . twitterda gördüm bu resimle ilgili caps yapmışlardı . filmden bir kare galiba da filmse eğer hangi filmdir çok merak ettim . şimdiden teşekkürler .
    http://www.hizliresimyukle.net/u/97/25/b7252597_orginal.jpg

Film değil dizi, Awkward.
    http://www.imdb.com/title/tt1663676/?ref_=nv_sr_1
  • s.a arkdaşlar ben daha önce yazdım ama cevap veren olmadı aradığım film bitane genç bi erkek vaar 19 yaşlarında yetimhanede kalıyordu annesi uyuşturucu bağımlısı hayat kadınıydı sonra annesi ölüyordu annesi oğlunu arkadaşına emanet ediyordu o kadında hayat kadınıydı sonra o kadınla o genç erkek birbirlerine aşık oluyorlardı filmi bulana çok teşekkür ederim
  • Bi flim vardi cocugun karninda 2 mide vardi galiba durmadan osuruyordu bu osurugu yakit araci gibi bisi yapiyorlardi ismi neydi arkadaslar. . 2ci olarak bi grup askeri kanyon gibi bi yere birakiyorlar orda zombi tarzi canavarlar vardi cevaplayin litfen yorumumu

• Slm arkadaşlar hatırlayamadığım bir intikam filmi var bir çift lokantaya giriyo yolda giderken lokantada serseriler kızs asılıyor erkek arkadaşını kız sakinleştiriyor aslında erkek arkadaşı psikopat sonra lokantadan çıkıp eski bmw 5.20 ye takılı bi römorku olan arabayla giderlerken o serseriler bunlara kaza yaptırıp kızı alıyolar adam sonra bunları tek tek öldürüyor hstta iri zenciyi kesil içine giriyodu film çok iyi hatırlarsanız şütfen yazın

• aguler1 A kullanıcısına yanıt
    No One Lives (2012)
  • Arkadaşlar bi film vardı. Bi çocuk sürekli gaz çikariyodu ve bu olay kendisi ve cevresindekler icin cok sakincali oldugu icin bi canta icat ettiler. Ve ozel bir sistemle cocuk gazini o cantaya yapip surekli yaninda gezdiriyordu. Bir sure sonra bunu iyi yonde kullanmayi dusunerek cocugun poposuna roket bağlayip,gazı itiş gucune donusturduler ve cocugu uzaya yolladilar bu şekilde.

Film bu arkadaşlar ismimi bulamadim, biliyosaniz paylasirsaniz sevinirim

bide uzayda geçiyor vampir mekik icinde ancak kazıkla oluyo kazıgı cıkarinca tekrar canlaniyo hatirladigim kadariyla
    Paylaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugberkguven -- 11 Ekim 2015; 19:52:44 >
  • No one lives işte bu saol arkadaş

• Merhaba arkadaşlar ismini hatırlayamadığım uzun zamandır aklımda olan bir film var yardımcı olabılırsenız cok sevineceğm. kısa bir sahne aklımda sadece,
    afrikada geçiyordu galiba çete savaşından kaçan etnik kıyafetli bir kadın vardı ormanda günlerce yolculuk yapıyor. film boyunca cok az konuşma vardı bir ara bir adamla ormanda gidiyorlar sonra ondanda kaçıyor sonra bir köye geliyor bitkin halde. hatırlayan olursa harika olur teşekkurler şimdiden
  • Ben çok önceden bir film izlemiştim.
    iki tane çift vardı ve bir adaya sanırım tatile gidiyorlardı.
    adada bir katil var ama kim olduğu bilinmiyor.
    bir tane adam vardı işte ben asla ölmem daha önce defalarca vuruldum ama ölmedim gibi hikayeler anlatıyordu.
    (devamında ciddi spoiler var)
    filmin sonunda katil minyon ve korkak olan adam çıkıyordu ve diğer adamı vuruyordu ama diğer adam gerçekten de ölmüyordu falan.
    ben bu filmi izledim ama bir daha izlemek istememe rağmen bulamıyorum
    yardım ederseniz sevinirim teşekkürler...
  • MR.Bahaddin M kullanıcısına yanıt
    A Perfect Getaway (2009)
  • Benimde eskiden izledigim bir film var bulursanız sevinirim filmde olay köy gibi bi yerde geciyor bi kız var yolda yürurken sanki herkez ona bakıyor sanıyor felan en son kızı oldüruyorlar küçuk kardeşi aglamıştı cok bu kadar hatırlıyorum şimdiden teşekkurler

• Merhaba arkadaşlar dünden beri bu filmi bulmaya çalışıyorum. Bir tane film vardı adam vardı bir tane Adam sandler'e benziyordu (filmlerine baktım yok yani "en uzun mesafe" değil) adam geceleyin sokaktan geçiyordu dışarda bi yaşlı adam vardı bilmiyorum hatırlamıyorum komediydi parmağını falan sıkıyordu sonra ondan eğitim almak istemişti bir yerlerine maşa falan takıyordu eğitimde galiba sonra bir nedenle hapishaneye gitmişti sonra karısı ve yaşlı adam kurtarmıştı bu filmin adını bilen yazsın teşekkürler

Edit: adam sandler tam isim yani "Adam Sandler" bir aktör :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryzTR -- 13 Ekim 2015; 15:56:55 >
  • film buydu :) saol dostum. eyvallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylmzsngl

film buydu :) saol dostum. eyvallah.

Ne yazmıştım ben filmin ismine bana da söyler misiniz merak ettimde :D

• HIMYM kullanıcısına yanıt
    çok çok teşekkür ederim . çok saol . merat etmiştim dublajlısını bulabilirsem izlerim .
  • Merhaba arkadaşlar, sadece konusunu bildiğim bir film soracğım, oldukça eski bir film muhtemelen siyah beyaz, filmi babam anlattı ama pek birşey hatırlamıyor hakkında.
    Konu şöyle, bir adam arabasıyla ilerlerken arabası arızalanıyor ya da lastiği patlıyor, yakınlarda bir ev buluyor ve geceyi evde geçirmek için eve davet ediliyor, evde üniversiteden arkadaş olan hukukçular bir toplantı düzenliyor içlerinde avukatından yargıcına her mevkide hukukçu mevcut, hukukçular adama bir oyun oynadıklarını ve katılmak isteyip istemeyeceğini soruyorlar, oyun gereği birisi yargılanacak hukukçular ise bir mahkemedeymiş gibi adamı suçunu ya da suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışıyorlar. Adam kabul ediyor ve sanık olarak oyuna dahil oluyor. Konu ilgimi çekti ve izlemek istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Filmin sonunu da biliyorum.
    Sonunda hukukçular adamın üzerinde öyle bir baskı kuruyorlar ki oyundan sonraki sabah adamı kendini asmış bir şekilde buluyorlar.
  • 2002 - 2003 yillarinda universitedeyken izlemistim ismini hayirlamiyorum,

Konu genel hatlariyla soyle:

Film hemen hemen bir evin icinde sohbet havasinda baslayip orda esas oglani yolcu etmeleriyle son buluyor. Esas oglan universitede hoca gibi birsey, sehirden ayriliyor, diger mesai arkadaslari olan hocalar onu yolcu etmeye evinde toplaniyorlar. Veda sohbeti basliyor k9nusmalardan niye gittigini falan soruyorlar konu akip gidiyor falan, sonra bizim esas oglan nasil oluyor hatirlamiyorum ama yuz yillardir yasiyormus gibi biseyler soyluyordu zannedersem, gidis sebebide yaslanmiyor mesai arladaslarininin babalariyla olan diyaloglarini falan anlatiyor en sonunda Son mesih benim gibi biseyler oluyordu. Bu filmi yeniden izleyebilmem icin yardim lazim. Simdiden tesekkurler...

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.