Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.008
Cevap
782
Favori
1.601.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cozmutaf

arkadaşlar merhaba;
    benim 2 adet film adına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.
    1. film: korku filmiydi herhalde 10-15 sene önce izlemiştim. filmde bir kasaba var adam kasabadan bir türlü kurtulamıyordu. sürekli aynı kasabaya geri dönüyordu. sanırım karıştırmıyorsam adam korku romanı yazarıydı.

2. film: adam karısıyla avrupaya (paris olabilir) bir konferansa gidiyor. bu sırada karısı kayboluyor fakat polislerin iligisizliği ve sürekli odasına gelen notlar kadının kaçırıldığı şüphesini akıllara getiriyor. bu kadarını hatırlayabiliyorum ve birde sanırım baş rol liam neeson richard geer gibi bir aktördü.

yardımcı olursanız sevinirim.

2. film bu olabilir.

• obili O kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Unknown (2011)

teşekkür ederim. bir bakayım. benim anlatmaya çalıştığım daha eski bir film. ama yinede teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: cozmutaf

arkadaşlar merhaba;
    benim 2 adet film adına ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.
    1. film: korku filmiydi herhalde 10-15 sene önce izlemiştim. filmde bir kasaba var adam kasabadan bir türlü kurtulamıyordu. sürekli aynı kasabaya geri dönüyordu. sanırım karıştırmıyorsam adam korku romanı yazarıydı.

2. film: adam karısıyla avrupaya (paris olabilir) bir konferansa gidiyor. bu sırada karısı kayboluyor fakat polislerin iligisizliği ve sürekli odasına gelen notlar kadının kaçırıldığı şüphesini akıllara getiriyor. bu kadarını hatırlayabiliyorum ve birde sanırım baş rol liam neeson richard geer gibi bir aktördü.

yardımcı olursanız sevinirim.

1.In The Mouth Madness

cevap için teşekkür ederim bakacağım.
  • Sizden bisey rica edicem film degil ama bi video vardi bilardo oynayan turk amca elinde istakayla masaya elini yasladigini sanip yere dusuyo komik bi video bi ara akilli tvde gormustum bulabilirmisiniz lutfen link atarmisiniz simdiden tesekkurler

• Beyler bende bir filmin adini ogrenmek istiyorum filmin sadece son sahnesini izleyebilmistim

Adam asansore koşarak yetişti asansöre bindi içeride bir de kız vardı. Kız bugün gelmeyeceksin sandım geciktin dedi ve adamın ismini söyledi.
    Kız asansörden indi adam hala asansördeydi ve yavaş yavaş yere oturdu.Ölüyordu

Yardımlarınızı bekliyorum beyler

• Arkadaşlar 80'li yıllarda izlenmiş bir film olması lazım anlatılanı aktarıyorum:

Zengin bir kadın var ama güzel değil, adam bu kadınla parası için evleniyor ve onu balayı için bir adaya götürüyor. Adam bu adaya kadını kaza ile ölmüş süsü vermek için götürüyor, sebebi kadın ölürse şirket ona kalacak. Bu adada timsahlarla dolu. Kadın arabadan bir şeyler alırken timsahlar kadına saldırıyor ve adam kadını öldü sanıyor şirketin başına geçiyor. Oysa kadın kurtulmuş ve ameliyatla yüzü değişip çok güzel bir kadın oluyor ( ezel vari ). Şirkete çalışan olarak işe giriyor ve konu bu şekilde devam ediyor ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil_Within

Arkadaşlar 80'li yıllarda izlenmiş bir film olması lazım anlatılanı aktarıyorum:

Zengin bir kadın var ama güzel değil, adam bu kadınla parası için evleniyor ve onu balayı için bir adaya götürüyor. Adam bu adaya kadını kaza ile ölmüş süsü vermek için götürüyor, sebebi kadın ölürse şirket ona kalacak. Bu adada timsahlarla dolu. Kadın arabadan bir şeyler alırken timsahlar kadına saldırıyor ve adam kadını öldü sanıyor şirketin başına geçiyor. Oysa kadın kurtulmuş ve ameliyatla yüzü değişip çok güzel bir kadın oluyor ( ezel vari ). Şirkete çalışan olarak işe giriyor ve konu bu şekilde devam ediyor ben bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Aradığın film değil mini dizi. Return to Eden (1983)

• Beyler banada bir yardım bir film vardı iki kardeş yolda giderken ufo düşüyodu bunlarda ufoyu alip eve götürüyodu sonra biniyolardı ve fiziken güçleniyolardı daha sonra insan kılığına girmiş uzaylılarla savaşıyolardı yardim edin

• haRumia kullanıcısına yanıt
    http://m.imdb.com/title/tt1709157/

Filmi buldum,bahsettiğim film buydu

• selamlar

iki üç ay kadar önce bir film izledim adını yine tutturamadım . film şu şekildeydi zengin baba , fakir bir kadınla evleniyor ve ikisininde birer tane oğlu var adamın oğlu uyuşturucu felan kullanıyor partiler veriyor , kadının oğlu ise çok zeki ama aşırı çekingen birisi . kadının oğlu okulda bir kızdan hoşlanıyor ve ona açılamıyor. üvey kardeşi de kendi partisinde üvey kardeşinin hoşlandığı kıza uyuşturucu içirip ona tecavüz ediyor . filmin sonrasında çekingen çoçuk bununla alakalı olarak delil bulmaya çalışıyor ve filmin sonun kız kendini öldürüyor tüm okulun önünde . bu filmi yeni izledim büyük ihtimal 2014 yapımıydı yanlış hatırlamıyorsam . bulabilirsem çok sevineceğim :)

şimdiden teşekkürler .
  • aykutsahar A kullanıcısına yanıt
    Wasted on the Young (2010)
    https://www.youtube.com/watch?v=5SyCNE7PY4Q
  • obili O kullanıcısına yanıt
    evet buymuş teşekkürlerimi sunarım bayağı aramıştım çok şaşırdım :) ama diziyi ne türkçe altyazılı ne de türkçe dublaj bulabildim bu tarz bir site varsa özellikle dublaj bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Pori kullanıcısına yanıt
    çok çok teşekkür ederim . :)
  • Bir film vardı arkadaşlar dünya kar fırtınasına yakalanıyor bir kaç kişi hayatta kalmaya çalışıyor bankada para filan yakıyorlar amaçları denizaltıya gitmek hatırlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirm.
  • Devil_Within D kullanıcısına yanıt
    Bunları altyazılı , hele dublajlı bulmak neredeyse bir mucize. Ancak orijinal dilinde bulabilirsiniz. Fakat TRT de tanıdığınız varsa , sevabına arşivden alabilirsiniz belki
  • merhabalar

arkadaşlar film mi değil mi onuda bilmiyorum da . twitterda gördüm bu resimle ilgili caps yapmışlardı . filmden bir kare galiba da filmse eğer hangi filmdir çok merak ettim . şimdiden teşekkürler .
    http://www.hizliresimyukle.net/u/97/25/b7252597_orginal.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutsahar -- 7 Ekim 2015; 14:50:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsahar

merhabalar

arkadaşlar film mi değil mi onuda bilmiyorum da . twitterda gördüm bu resimle ilgili caps yapmışlardı . filmden bir kare galiba da filmse eğer hangi filmdir çok merak ettim . şimdiden teşekkürler .
    http://www.hizliresimyukle.net/u/97/25/b7252597_orginal.jpg

resmi de sonunda hızlı resimden yükledim :)
  • 2005-2006 da tvde izlemiştim
    Komedi
    Zenci bi adam vardı başına gelmeyen kalmıyordu
    Afrika gibi biyerde gece mıçması gerekiyordu
    Neydi bu?

• merhaba arkadaşlar 5 6 yıl önce izlediğim bi filmi sormak istiyorum size film bi tür kahraman yaratık tarzı iksir içip kamburlaşan çatılarda gezen bi adam vardı hatta filmde başka bi karakterde ölümsüz fakat kendi resmini görünce ölüyodu filmin ismini bilen varsa yardım etsin lütfen :)
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.