Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (525. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.008
Cevap
782
Favori
1.602.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teşekkürler,arkadaşlar yazmıştı filmin ismini
  • Pori kullanıcısına yanıt
    Budur hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Serpent's Lair (1995)
    https://www.youtube.com/watch?v=MQ4p2MyMsQs

Teğmen Pori, Allah sizden razı olsun yemin ederim ne kadar mutlu oldum anlatamam sizi ve bu siteyi çok seviyorum :) <3

Türkçe Dublajının olduğu bir film sitesi bulursak süper olur :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi octopus1991 -- 16 Mayıs 2015; 21:20:53 >
  • Selam,
    Bu filmi ben de ariyorum. Bulabildin mi?
    Yazdıklarından başka soyle detaylar da kalmış aklimda.
    Evin dışı tamamen çelikle kaplanıyordu.Evden dışarı çıkamıyorlardı.
    Hatta kapıların altından yeşil bir sıvı akıyordu.
    Filmin sonunda anlaşılıyordu ki meğer çocuk bu maketi fırına koymuş. Fırının duvarlarıymış çelik olan..Yeşil sıvı da eriyen pasta imiş..
    Çok uzun sürelerdir ben de arıyorum umarım bulmuşsundur:)
  • Filmin başlangıcında biri ķız biri oğlan iki çocuk evlerinin yanındaki gölün etrafındaydı. Sonra kız göle düştü,gölün altından boğulma sahnesi vardı. Oğlan da arkasından atladı ama kurtaramadı. Daha sonra evin içinde kızın cenazesini masa gibi bir şeyin üzerine koymuşlardı. Oğlan uyurken kızın onu çağırdığını duydu . Aşağıya cenazenin yanına gitti. tam yaklaştığında kız gözlerini açtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben köpekli bir film arıyorum böyle süs köpeği evden kaçıyor ormanda siyah bir kedi tarafından kovalanıyor sonra tekrar evine dönüyor çok az ayrıntı verdim ama bileniniz varsa yardımcı olsun..
  • Merhaba arkadaşlar, adını bulamadığım film geçenlerde TV'de bir kanalda yayınlandı. Filmin başında adam bir makineye bağlanıyor ve Gizli Ajan olmak istiyor. Gerçek hayat mı yoksa hala makineye mi bağlı çözemiyor. Filmde adamın elinin içinde telefon cihazı çıkarıyordu. Adını bulabilirseniz çok sevinirim.
  • Arkadaşlar sadece 5 dk sını izlediğim bir film.

Bir kız var böyle sessiz bir kız. Sanırım evden kaçıyor. Gündüz vakti. Otostop çekiyor, üstü açık bir araba duruyor ve ona biniyor. İçinde serserimsi bi çocuk var. Kızı alıyor konuşmadan devam ediyorlar yola. Giderken bu fırlama çocuk, tek eliyle kızın gömleğinin üstten 1-2 düğmesini açıp göğüslerini okşuyor.

Bu kadar
  • Çok aradım bulamadım. Belki on sene olmuştur. Gece tv'de gördüğüm bir gerilim filmi.
    Filmde sakat bir eleman hobi olarak sokakları, evleri dürbünle gözetliyor. Tabiki gizemli olaylara tanık oluyor. Çöpçü kılığında bir yaratık insanları öldürüyor. bizim sakat eleman ise herşeyi görüyor. Karşı binalara giren yaratığın öldürdüğü insanlara şahit oluyor. Kanla besleniyordu galiba yaratık.
    Hatta filmin sonunda yaratık bizim elemanı fark ediyor ve evine gidiyor. Eleman da anlayınca mutfaktaki tüpü açıp, buzdolabına saklanıyor. Yaratık eve gelince ev patlıyor, eleman kurtuluyor. Detayları hatırlamıyorum ama etkilemişti beni.
    Rear Window'a benziyor ama oradaki gibi serikatil değil yaratık var işte :) Hatırlayan vardır umarım.

• hemlock1234 H kullanıcısına yanıt
    ilgilendiğin için teşekkür ederim Hemlock ama benim anlattığım sahneler bu filmde yok, bu film değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berthan -- 17 Mayıs 2015; 16:49:24 >
  • merhaba , benim aradığım filmde kanatlı meleğe benzer karakter(ler) vardı ama kötü karakterdeydi sadece bir sahnesi aklıma geliyor birkaç kişi yada biri binanın içine saklanıyorlardı yada giriyorlardı binaların üstünden gelip saldırıyordu falan dediğim karakter Legion filmindekine benziyor şeytanimsi bişeyede benziyordu hatırlayamadım bi
  • Merhaba.

Birbirini tanımayan 8-9 kişiye zannediyorum bir davetiye gönderiliyordu. Hepsi bir mekana geliyolar. Mekanda kimse yok, kapılar kapanıyor. Sonra bi ses duyuluyor. Onları çağıran adam konuşuyor, ama hiç görünmüyor, sadece sesi geliyor. Hayatta kalanın büyük bir ödül alacağını söylüyor. En sonunda herkes ölüyor bir kız hayatta kalıyor falan. Böyle bir filmdi. Adı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheva20

Merhaba.

Birbirini tanımayan 8-9 kişiye zannediyorum bir davetiye gönderiliyordu. Hepsi bir mekana geliyolar. Mekanda kimse yok, kapılar kapanıyor. Sonra bi ses duyuluyor. Onları çağıran adam konuşuyor, ama hiç görünmüyor, sadece sesi geliyor. Hayatta kalanın büyük bir ödül alacağını söylüyor. En sonunda herkes ölüyor bir kız hayatta kalıyor falan. Böyle bir filmdi. Adı nedir acaba?

Ölü ya da Diri 2006

• arkadaşlar bir tane dizi vardı.film mi dizimi olduğunu tam hatırlayamıyorum.bir kadın küvette hayal kuruyordu.hayalinde bir adam küvetten kaldırıp ilişkiye giriyordu.adı neydi onun?
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Filmin adı ''şüphe''.
  • ReallyPeace kullanıcısına yanıt
    Malesef değil. Daha düşük bütçeli bir film ve pek farklı mekan yok. Disturbia'daki gibi seri katil değil doğaüstü bir yaratık var ve başrol sakat, tekerlekli sandalyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKochaKK -- 19 Mayıs 2015; 18:49:41 >
  • KKochaKK kullanıcısına yanıt
    Abominable (2006) olabilir mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=mtpF7bWAnts
  • arkadaşlar merhaba

artık aramaktan yorulduğum film;

çocuk karakterlerin oynadığı filmde, kasabaya yeni taşınan erkek çocuk ve gördüğü anda ondan hoşlanan kızın hikayesi. filmde aralarında yaşananlar her ikisininde gözünden ayrı ayrı gösteriliyor.

kızın annesi yok, sadece babası ile yaşıyor ve oldukça çevreciler. kasabada onun çok değer verdiği bir ağacın kesilmesi ile olayların seyri değişiyor.

adını söyleyebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
  • alcholicha kullanıcısına yanıt
    constantine, gündüz nöbeti veya gece nöbeti olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sihirbaz_80 -- 20 Mayıs 2015; 13:09:15 >
  • 4-5 sene önce olabilir tam hatırlamıyorum tv'de izlemiştim.

2-3 çocuk 1 tanede yetişkin vardı sanırım.Odada okyanus manzaralı tablo vardı ve odadaki kişiler tabloya bakarken bir anda tablodaki okyanus suyu evin içine doluyor resmin içine giriyorlar kısacası.sonrasını tam hatırlamıyorum ama eskilerin gemisi ile mağara gibi bir yere giriliyor ve mağaranın içinde sudan deniz hayvanı çıkıyor onunla savaşıyorlar ama geminin içinde sadece bu arkadaşlar yok gemi mürettebat dolu.

Pek bulanacağını zannetmiyorum ama eğerki bilen olursa çok memnun olurum.

Şimdiden kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badigard77 -- 22 Mayıs 2015; 5:28:35 >
  • 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.