Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: ElifNurrr

Merhaba. Ben yeni üyeyim ve bana acil olarak yardımcı olursanız sevinirim. 90'lı yıllarda ortaokul zamanında izlediğim bir filmi ne zamandır arıyorum lakin ismini bulamadım. Konusu şöyleydi; Kötü arkadaş çevresi yüzünden hapise atılan genç hapisten çıkar ve anne ile abisinin yanına gider. Abisi onun eski bataklığına dönmesin ve eski arkadaşıyla takılmasın diye çok çaba sarfeder. Abisi koşucudur ve ünv. bursu almak için yarışa girecektir. Abisi kardeşini de onunla koşması için ikna eder ve beraber antremanlara başlarlar. Bu arada çocuğun başını eskiden belaya sokan adam tekrar çocuğun hayatına girmeye çalışmaktadır. Lütfen bu filmi bilenler bana yardım etsin...

http://www.sinemalar.com/film/16696/artik-cocuk-degiller

Teşekkür ederim fakat film bu değildi. Filmin karakterleri beyazdı. Küçük kardeş uzun saçlı sarışın, abisi de kısa saçlı kumraldı...
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba. Ben yeni üyeyim ve bana acil olarak yardımcı olursanız sevinirim. 90'lı yıllarda ortaokul zamanında izlediğim bir filmi ne zamandır arıyorum lakin ismini bulamadım. Konusu şöyleydi; Kötü arkadaş çevresi yüzünden hapise atılan genç hapisten çıkar ve anne ile abisinin yanına gider. Abisi onun eski bataklığına dönmesin ve eski arkadaşıyla takılmasın diye çok çaba sarfeder. Abisi koşucudur ve ünv. bursu almak için yarışa girecektir. Abisi kardeşini de onunla koşması için ikna eder ve beraber antremanlara başlarlar. Bu arada çocuğun başını eskiden belaya sokan adam tekrar çocuğun hayatına girmeye çalışmaktadır. Lütfen bu filmi bilenler bana yardım etsin...

Teşekkür ederim fakat film bu değildi. Filmin karakterleri beyazdı. Küçük kardeş uzun saçlı sarışın, abisi de kısa saçlı kumraldı...

http://www.imdb.com/title/tt0101268/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 3 Temmuz 2012; 22:36:50 >
  • arkadaşlar selamlar

Bir kaç yıl önce bir film izlemiştim filmde bir kadın vardı ve hamileydi yanılmıyorsam ama sürekli yaşamak için insan kanı içmek zorundaydı kadın ve bir adama aşık olmuştu hatta filmin sonunda meyve suyu şişesinde pipet yardımı ile doğumdan sonra kan içiyordu adamı öldürme iç güdüsüne rağmen aşkına yenik düşerek öldürmemiş ve sırrını onunla paylaşmıştı kadın.

Filmin adını hatırlayan var ise lütfen paylaşabilir mi şimdiden teşekkürler...
  • Üstadlar film bir gemide geçiyor gemide bir robot oradaki insanları öldürmeye çalışıyor virüs gibi birşey neydi bu film ???
  • ya arkadaşlar 1 yıldır bu filmi arıyorum ama hala bulamadım. izlediğim günü daha dün gibi hatırlıyorum ama filmi bi türlü çıkartamadım filmi anlatıyorum lütfen yardım edin :)
    filmde şaşkın bi tane genç bi adam var bu yanlışlıkla polislerden kaçarken bi araba kaçırıyo arabanın içindeki kadın da şans eseri amerikanın başkanının yada savunma bakanı olması lazım önemli bi adamın kızı ve tüm ordu bu arabanın peşine düşüyo. arabadayken bunlar birbirine aşık oluyolar ilişkiye giriyolar direksiyonun başında. hiç durmadan film arabada geçiyo zaten sonra kız babasyıla konuşuyo ve adamı kurtarıyo. adama ceza vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lederland

Üstadlar film bir gemide geçiyor gemide bir robot oradaki insanları öldürmeye çalışıyor virüs gibi birşey neydi bu film ???

http://www.imdb.com/title/tt0120458/
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkan09

ya arkadaşlar 1 yıldır bu filmi arıyorum ama hala bulamadım. izlediğim günü daha dün gibi hatırlıyorum ama filmi bi türlü çıkartamadım filmi anlatıyorum lütfen yardım edin :)
    filmde şaşkın bi tane genç bi adam var bu yanlışlıkla polislerden kaçarken bi araba kaçırıyo arabanın içindeki kadın da şans eseri amerikanın başkanının yada savunma bakanı olması lazım önemli bi adamın kızı ve tüm ordu bu arabanın peşine düşüyo. arabadayken bunlar birbirine aşık oluyolar ilişkiye giriyolar direksiyonun başında. hiç durmadan film arabada geçiyo zaten sonra kız babasyıla konuşuyo ve adamı kurtarıyo. adama ceza vermiyorlar.

http://www.imdb.com/title/tt0109402/
  • Ya arkadaşlar bu kadının sanırım bir hastalığı vardı o yüzden insanları öldürüyordu yada vampirdi hatırlayamıyorum ancak yaşamak için insan öldürüp kanını içmesi gerekiyordu ve hamileydi hatta filmin son kısmında doğum yapıyor kadın aşık olup öldüremediği adamda ona sırrını öğrendiği yani vampir olduğunu öğrendiği için 1 şişe meyve suyu şişesinde kan götürüyordu, çocukta sanırım bu adamdandı.
  • arkadaşlar 5-10 yıl oldu izleyeli... başroldeki adama bir kek veriyorlar. keki yiyen ölüyor. bir sebepten ötürü adam keki birilerine yedirmek zorunda. hatta karısına da yediriyo / karısı yiyor. ertesi sabah karısını yatakta ölü buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aklımda bir film var izleyeli de çok olmadı bir kaç ay önce atv de izlemiştim.
    -Bir kaç rus bilim adamı sondaj açıyorlar ve dünyanın 7 kat altında garip seslerin olduğunu farkediyorlar ve bu bilim adamları kayboluyor. Özel bir güvenlik şirketi de nelerin olduğunu araştırmak için bölgeye bir adam gönderiyordu.
    Hatırlayanınız varsa yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightmare77 -- 4 Temmuz 2012; 13:22:19 >
  • Yorumunuz denetim için bekliyor.

Arkadaslar ben 2 film ariyorum ama i turlu hic bi yerde bulamiyorum , belki siz bilirsiniz:
    1.Arkadaslar aralarinda birisinin evinde parti veriyolar , ama sonra galiba telefon caliyo ve bi haber geliyo arkadaslari olmus diye sonra bi erkek ve kiz bi odada yalnizken kiz galiba bi yere gisiyodi ve bi adam gelip erkegi olduruyodu , kiz kosmaya basliyodu bi yere saklaniyodu ve o adamin basina vuruyodu oyle bi korku filmi.

2.Aslanli bi filmi ilk sahnesinde galiba bi adam ve bir kaplanla basliyodu kapali bi yerde sonra pek hatirlamiyorum ama arkadaslar bi yere gidiyodu galiba o o yerde onlari bio sey oldutuyo du bi sahne vra bi kiz dolaba saklaniyodu ve o sey onu bulup olduruyodu boyle bi filmi iste ,
    galba bi aslan bi adam kovaliyodu ve onu magara gibi kucuk bi yerde yakaliyodu ama okadar kucuktu ki adam girebildi aslan giremedi penceleriyle onu yakalamaya calisiyodu sonra adam galiba tirmandi bi yere ve kurtuldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

X kare, çok teşekkür ederim. Film buydu işte. Küçükken izlediğim için Brad Pitt'i bile hatırlayamıyormuşum. Tekrar sağol emeğin için...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

X kare, çok teşekkür ederim. Film buydu işte. Küçükken izlediğim için Brad Pitt'i bile hatırlayamıyormuşum. Tekrar sağol emeğin için...

İlk aklım boyz n the hood filmine gitti önceden söyleseydin keşke oyuncular beyazdı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Arkadaşlar dün 20.00-22.00 arasında Universal Channel'da kısa film izlemeye çalıştım.
    İzlemeye çalıştım diyorum, çünkü uyuya kalmışım.
    Filmde 2 erkek çocuk, 1 tane de kız var. Filmin başında 2 erkek çocuk arabanın içindeler. Karşı arabadaki kıza kur yapıyorlar.
    Büyümüşte küçülmüş tarzında bir konuşmaları vardı. Hatta diğer çocuk kızın yanına gidiyor, diğer arkadaşının gay olduğunu söylüyordu.
    Bu nasıl film felan demeyin, aklımda kalanlar bunlar
    Acayip kafayı taktım yardımcı olursanız sevinirim. Kanalın dünkü yayın akışına baktım, kısa film akışda yok.

Bir bilen yok mu?
    Arkadaşlar kısa film olmayabilir, aklımda kısa film diye kalmış. Filmde aklımda kalanlar yukarıdaki gibi cevaplanan mesajlara bakarken konuyu gördüm. Yine aklıma takıldı.
  • merhabalar.

arkadaşım bir film arıyor ama, dizi de olabilir dedi.yazdığını aynen kopyalıyorum:

"geçen sene televizyonda zap yaparken cnbce (belki e2 de olabilir) de bi film gördüm dizi de olabilir bilmiyorum on dakika falan izledim sonra reklam girdi tv yi kapattım. ertesi günü yayın akışı olsun yayınlanan bütün diziler filmler olsun taradım taradım bulamadım. şimdi siz değerli kardeşlerime o on dakkalık kısmı anlatıym. bi tane otuzlu yaşlarda çok güzel orta boylarda zayıf bi kadın var. federaller kadına geliyo işbirliği mi yapmaya çalışıyolar napıyolar anlamadım öyle boş boş konuştular. odada bi de çocuk vardı o kadının cocugu mu bilmiyorum. federal cocuga cıkarıp para verdi kendine pizza ısmarla diye sepetledi cocugu. sonra federallerle işbirliği yaptı bu kadın böyle bi kitap mı ne var herkes peşinde onu kovalıyolar adamları falan arıyolar derken reklam girdi.. bi senedir arıyorum bulamadım."
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

arkadaşlar 5-10 yıl oldu izleyeli... başroldeki adama bir kek veriyorlar. keki yiyen ölüyor. bir sebepten ötürü adam keki birilerine yedirmek zorunda. hatta karısına da yediriyo / karısı yiyor. ertesi sabah karısını yatakta ölü buluyor.

Gerçekten kafayı taktım bu filme lütfen yardımcı olun ...
    Bir de şöyle bir ayıntı geldi aklıma. Sanırım kek / turta / pasta (herneyse) yiyen kişi ölüyor ve ağzı yüzü yamuluyordu (çarpılmış gibi :))...
  • Daha önce sormuştum , bir cevap alamadım.
    Belki gözden kaçıranlar vardır...

Filmde bir grup genç var. Başını kaçırdığım için tahminimce birileri ölüyor bu gruptan diye düşünüyorum.
    Sıra sıra ölüyorlar galiba... Ve biri de katili arıyor.
    Kızlardan biri sürekli sete gidiyor; oyuncu. Katili arayan da sete gidip o kızı uyarıyor. Sıra sende diyor, bir erkekten şüpheleniyor. .
    Sonra araba (hatta minibüs tarzı bişey, karavan da olabilir) kovalamacası başlıyor. minibüsü bir kadın kullanıyor ve katil diye bu minibüsün peşine düşüyor..
    Kovalamaca bi evde bitiyor.

Ve bu andan itibaren filmi izlerken isyan etmeye başlıyorum.

Katili arayan kız bi sandalyede bağlanmış, sırayla öldü sandığı tüm arkadaşları etrafında, ellerinde silahlar, katilin sen olduğunu biliyorduk filan diyorlar. :S
    Hepimiz başka bi katil bizi öldürmüş gibi yaparak seni şaşırttık ve köşeye kıstırdık filan diyorlar :S
    Oyuncu olan kızın setinden makyaj malzemeleri filan kullanmışlar vs..

İsyanım ılımlılaşmaya başlarken bir şok daha yaşıyorum..
    Bağlı kız daha agzını acamadan elinde silah olan arkadaşlarından biri (ya da kardeşi akrabası gibi bişey) kızı korkutmaya çalışırken silahı ateş alıyor. Ve bağlı halde duran kız ölüyor.

Grup birbirine giriyor bu silahı kim doldurdu bunun boş olması gerekiyordu filan diye...

Fakat son planda silahı ateş alan çocugu arabasında haince gülümserken görüyoruz... Bi miras olayı gibi sanki..

Başını izleyemediğim bu acayip virajlı filmi, izlemek istiyorum...
    Hatırlayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sironline -- 5 Temmuz 2012; 1:49:39 >
  • Arkadaşlar eski bi film heralde kısaca şöyle anlatıyım:

-bi tane robot vardı hizmetçi gibi sonra bu robotu deri kaplıyolardı falan sonra bu insan oluyodu böyle bi filmdi bir türlü bulamadım şimdiden teşşekürler :D
  • Arkadaslar bence sormustum ama cevaplayan olmadi yeniden soyliyim 2 film ariyorum
    1.ci film:
    Arkadaslar aralarinda bi evde parti veriyolardi sonra bi adam onlari tek tek olduruyodu , bi kiz ve bi erkek bi odada yalnizken galiba o adam gelip erkegi olduruyodu kiz kaciyodu ve bii yere saklaniyodu , sonra kiz tahta ile adamin kafasina vurup onu bayiltiyodu galiba parti verirken telefon geliyodu galiba ama ne telefonu bilmiyorum , CINE5'te vermistiler Cehennem gibi birseydi ama yaniloypurm galiba,

2.ci film ise:
    Aslanli bi filmdi galiba pek hatirlamiyorum ama galiba aslan miydi yoksa mi katil miydi yine bi grup arkadasi oluruyodu galiba sonra bi kiz hatirliyorum dolaba saklaniyodu galba ama sonra o kizi bulup bi sey olduruyodu , bi sahnesi daha var ama o filmden mi bilmiyorum bi buyuk alsna bi adam kovaliyodu adam boyle taslarin arasina girip orada korunmaya calisiyodu.
  • herkese meraba birisinin ricasi ustune sizlere soruyorum ben bulamadim.
    -2 sene önce falan bi' film izlemiştim. Hatun gece otostop yapıyordu (veya otostop yapan adamı almamıştı) sonra başına belayı aldı, Amerikanın çölünde şerif içeri attı falan, kaçtı............
    -Polisleri, şerifi de harcadı ardından. O adamı vurmaya falan gitmişti bir kaç kez karşı karşıya da geldiler sonra o adam polis otosunun içinde kaldı hatun da aracı patlatıp kendisini de yakmıştı......
    -Kendisi de aracın içinde yanmıştı galiba otoyolda, amerikan çöllerinde geçiyordu film. En son swat arabası patlamıştı ama hatun da kendini feda etti mi hatırlamıyorum. O filmin adı neydi?
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.