Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.008
Cevap
782
Favori
1.601.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şehirler arası otobüste izlemiştim, şöför televizyonu kapatınca tabi izleyemedim film 2010 gençlik filmi, fransa yapımı, filmin ismide başrol oyuncusu kızın ismi. Filmden bahsedeyim kısaca, 3 kız liseye gidiorlar işte, filmin başında lise öğrencilerini tanıyor kendisini yakın iki kız arkdaşını sonra sevgililerini sonra bir bakanın çocuğunu filen. filmde bu sevgilisinden ayrılıor, sevgilisi yazın bşaka biriyle ilişkiye girdi diye, buda alta kalmamak için ilişkiye giridğini filen söylüor, sonra bu kızın doğum günü partisi oluor evde, anneannesinin kolasının içine ilaç katıp uyutuyorlar filen. böyle bir filmdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer551

Arkadaşlar bir filmin bir kısmına baktım ama o filmin adını bi türlü öğrenemedim.

filmin izlediğim kısmında iş merkezinin koridorunda parasız ve işsiz bir adam otururken telefonu çalıyor ve havada uçan tek sineği tutup yemesi halinde bi miktar para teklif ediliyor.Sonra o sineği tutup yiyor.Daha sonra bir kaç görev veriyorlar her yaptığında banka hesabına çok büyük paralar yatırıyolar. 4. veya 5. görevde köpek dışkısı yediriyorlar adama.Adam öldürmeye kadar giden bi film.

Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Senin bu bahsettiğin filmi bende izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam tayvan yapımı bir filmdi ve en sonunda oyunu yönlendirenin bir çocuk olduğunu görüyor. Ama ne yaptımsa benimde aklıma gelmedi film araştırdım birşey bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldness

quote:

Arkadaşlar bir filmin bir kısmına baktım ama o filmin adını bi türlü öğrenemedim.

filmin izlediğim kısmında iş merkezinin koridorunda parasız ve işsiz bir adam otururken telefonu çalıyor ve havada uçan tek sineği tutup yemesi halinde bi miktar para teklif ediliyor.Sonra o sineği tutup yiyor.Daha sonra bir kaç görev veriyorlar her yaptığında banka hesabına çok büyük paralar yatırıyolar. 4. veya 5. görevde köpek dışkısı yediriyorlar adama.Adam öldürmeye kadar giden bi film.

Senin bu bahsettiğin filmi bende izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam tayvan yapımı bir filmdi ve en sonunda oyunu yönlendirenin bir çocuk olduğunu görüyor. Ama ne yaptımsa benimde aklıma gelmedi film araştırdım birşey bulamadım

buldum arkadaşlar teşekkür ederim ilginize izlemek isteyene tavsiye ederim:) filmin adı 13:game sayawng
  • bir film izledim bruce wills vardı gençlere kurs veriyordu kurtarıcı mı ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufmrt

bir film izledim bruce wills vardı gençlere kurs veriyordu kurtarıcı mı ne

Bruce Wills değilde Kevin Costner olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0406816/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sethlans -- 2 Nisan 2012; 14:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

quote:

Orijinalden alıntı: yusufmrt

bir film izledim bruce wills vardı gençlere kurs veriyordu kurtarıcı mı ne

Bruce Wills değilde Kevin Costner olabilir mi?
    http://www.imdb.com/title/tt0406816/

çok sağol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coldness

quote:

buldum arkadaşlar teşekkür ederim ilginize izlemek isteyene tavsiye ederim:) filmin adı 13:game sayawng

Evet Aynı filmmiş izlediğim bir sahnesinde bir yola ince çelik teller geriyor ve oradan geçen motorlu gençleri biçiyordu. İğrenç bir filmdi köpek pisliği yediği sahne.
  • Lütfen Yardım,

Bundan yaklasık 7-8 sene once kanal D de yazın izlemiştim bir tür korku filmi.... vahşi batı tarzı bir yerde geciyor olay hatırladıgım kadarıyla , şişko adamın biri (kovboy sapkalı diye

hatırlıyorum) bir striptiz klubune gidiyor ve striptiz klubunde cok guzel olan esmer kız buna yanastıgı anda yaratıga donusuyor striptiz klubunde çatışma çıkıyor ve Sisko adamın

kilotundan revolver tabanca cıkıyor olduruyor falan yaratıkları. bu kadar ondan sonra korkup kapatmıstım tv yi kücüktüm naparsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trasikomik

Lütfen Yardım,

Bundan yaklasık 7-8 sene once kanal D de yazın izlemiştim bir tür korku filmi.... vahşi batı tarzı bir yerde geciyor olay hatırladıgım kadarıyla , şişko adamın biri (kovboy sapkalı diye

hatırlıyorum) bir striptiz klubune gidiyor ve striptiz klubunde cok guzel olan esmer kız buna yanastıgı anda yaratıga donusuyor striptiz klubunde çatışma çıkıyor ve Sisko adamın

kilotundan revolver tabanca cıkıyor olduruyor falan yaratıkları. bu kadar ondan sonra korkup kapatmıstım tv yi kücüktüm naparsınız :)

http://www.imdb.com/title/tt0116367/ ?
  • quote:

quote:

Lütfen Yardım,

hocam bitanesin!!
  • http://www.youtube.com/watch?v=wmlJuoSTHQI kardeşim bu klipdeki filmin adı nedir acaba şimdiden teşekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darqmare

http://www.youtube.com/watch?v=wmlJuoSTHQI kardeşim bu klipdeki filmin adı nedir acaba şimdiden teşekkur ederim

o klipteki film değil
  • benim hatırlayamadığım bi kaç film var.
    1.Bir grup genç küçük bi uçakla dolaşmaya çıkıyolar. Uçağı kız kullanıyo. Bi karikatür dergisi var. Korkak bi çocuğa gösteriyolar bunu. Sonra bi fırtına bulutunun içine giriyolar.dışarda bişey var. içlerinden bi kaç tanesi ölüyo falan. Bu korkak çocuk küçüklüğünde de bi uçak kazası geçirmiş falan. En son dışarda ahtapot gibi bi yaratık var. Hepsi o korkak çocuk karikatür dergisinde o canavarı gördü diye olmuş falan. Aslında her şey çocuğun elindeymiş. Böyle bi film.
    2. 2 tane kız kardeş var bu ikisi de cadı. teyzeleri mi halaları mı ne onların yanında kalıyolar böyle onlar da cadı. Kasaba bunlarla dalga geçiyo cadılar diye. sonra bunlar büyüyo. Kızıl saçlı olan kız bi gece sevgilisiyle beraber evden kaçıyo. Sonra bi gün kızıl saçlı kız öbür kardeşini buluyo. Erkek arkadaşı çok pislik biri olmuş. beraber adamı öldürüyolar. sonra bu adamı teyzelerine getiriyolar. adamı masaya yatırıp büyü filan yapıyolar. çok eğlenceli komik bi filmdi.
    3. Ashton Kutcher'in bi filmiydi bu. Ashton Kutcherın canlandırdığı oğlan patronunun evine gidiyo (sanırım patronuydu.) patronunun bi işi var baykuş yada papağanına bakmasını istiyo. oğlan da patronun kızı varevde ona aşık oluyo. eve birsürü yabancı insan geliyo falan her taraf darmadağın oluyo. böyle bi filmdi buda.
  • quote:

quote:

quote:

Lütfen Yardım,

hocam bitanesin!!

Vampir olmasın onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIMYM

benim hatırlayamadığım bi kaç film var.
    1.Bir grup genç küçük bi uçakla dolaşmaya çıkıyolar. Uçağı kız kullanıyo. Bi karikatür dergisi var. Korkak bi çocuğa gösteriyolar bunu. Sonra bi fırtına bulutunun içine giriyolar.dışarda bişey var. içlerinden bi kaç tanesi ölüyo falan. Bu korkak çocuk küçüklüğünde de bi uçak kazası geçirmiş falan. En son dışarda ahtapot gibi bi yaratık var. Hepsi o korkak çocuk karikatür dergisinde o canavarı gördü diye olmuş falan. Aslında her şey çocuğun elindeymiş. Böyle bi film.
    2. 2 tane kız kardeş var bu ikisi de cadı. teyzeleri mi halaları mı ne onların yanında kalıyolar böyle onlar da cadı. Kasaba bunlarla dalga geçiyo cadılar diye. sonra bunlar büyüyo. Kızıl saçlı olan kız bi gece sevgilisiyle beraber evden kaçıyo. Sonra bi gün kızıl saçlı kız öbür kardeşini buluyo. Erkek arkadaşı çok pislik biri olmuş. beraber adamı öldürüyolar. sonra bu adamı teyzelerine getiriyolar. adamı masaya yatırıp büyü filan yapıyolar. çok eğlenceli komik bi filmdi.
    3. Ashton Kutcher'in bi filmiydi bu. Ashton Kutcherın canlandırdığı oğlan patronunun evine gidiyo (sanırım patronuydu.) patronunun bi işi var baykuş yada papağanına bakmasını istiyo. oğlan da patronun kızı varevde ona aşık oluyo. eve birsürü yabancı insan geliyo falan her taraf darmadağın oluyo. böyle bi filmdi buda.

3.film
    http://www.imdb.com/title/tt0270980/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

benim hatırlayamadığım bi kaç film var.

3.film
    http://www.imdb.com/title/tt0270980/

teşekkürler :)
  • Şimdi aklıma 2 film daha geldi.

1.Bi tane çocuk vardı. Çocuk dediğim genç işte. İnternetten biriyle tanışıyodu. Alman. ismini sorunca erkek olduğunu sanıyodu. Ama aslında o isim almanya'da kız ismi olarak kullanılıyodu. Çocuk yanlış anlıyıp hakaret falan ediyodu sanırsam kıza. Sonra kız olduğunu anlıyodu. İşte uçakla almanyaya gidiyodu. Kız o sırada bi gezide oluyodu. çocuk nereye gitse kız ordan başka bi yere gitmiş oluyodu. Çocuk papa gibi falan giyinip kızı bulmaya çalışıyodu.

2.Ya çok ünlü bi film vardı hani adam adaya düşüyo. Orda işte delirmesin diye voleybol topuna el izi çıkarıp böyle insan gibi konuşuyodu onunla. Ya unuttum adını çok acil lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolxcool100

Bi korku filmi vardı kadın bir oyuncak bebek buluyordu bebek lanetliydi kadın bebeği gömse bile geri çıkıyordu

bende izledim o filmii. Cidden neydi adı çok merak ettim şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: onee

arkadaşlar bir film arıyorum yardım edin yaa .çok kötü aklıma takıldı
    tam zamanını hatırlamıyorum ama bundan 5 6 yıl önce digitürk te izlemiştim.filmin konusu iki kardeş vardı.bir kız bir erkek ve bunların anne ve babası ölüyordu ve yaşları tutmadıgı için onları bilmem kaçıncı kuşaktan akrabalarına emanet ediliyordu.adamda çocuklara kalan mirasa sahip olmak için çocukları öldürmeye çalışıyordu sanırım ...çok mükemmel bir filmdi .Fantastik kategorisinde bir filmdi sanırım...

hatta bi sahnesinde çocuklar adama tükrük hokkasının içinde çorba falan yapıyorlardı...

BİR YARDIM EDİN DELİRCEM....

talihsiz serüvenler dizisinden bahsediyosun sen :) kitaplarını okuyorum şu anda ben çok güzel :)
  • quote:

Şimdi aklıma 2 film daha geldi.

1.Bi tane çocuk vardı. Çocuk dediğim genç işte. İnternetten biriyle tanışıyodu. Alman. ismini sorunca erkek olduğunu sanıyodu. Ama aslında o isim almanya'da kız ismi olarak kullanılıyodu. Çocuk yanlış anlıyıp hakaret falan ediyodu sanırsam kıza. Sonra kız olduğunu anlıyodu. İşte uçakla almanyaya gidiyodu. Kız o sırada bi gezide oluyodu. çocuk nereye gitse kız ordan başka bi yere gitmiş oluyodu. Çocuk papa gibi falan giyinip kızı bulmaya çalışıyodu.

2.Ya çok ünlü bi film vardı hani adam adaya düşüyo. Orda işte delirmesin diye voleybol topuna el izi çıkarıp böyle insan gibi konuşuyodu onunla. Ya unuttum adını çok acil lazım.

1.film

http://www.imdb.com/title/tt0356150/

2.film

http://www.imdb.com/title/tt0162222/
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.