Şimdi Ara

Adil Kullanım Kotası’nda önemli 1 Mayıs düzenlemesi: Tarifeler ISS'lere gönderildi! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
1
Favori
17.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her şey iyi güzelde keşke uyku yok paketlerini biraz daha düzeltseler bu uygulamadan sonra uyku yok pakedi almanın bi anlamı kalmıycak hiç değise akşam 8-10 gibi başlayıp sabah 10-12 gibi bitse güzel olurdu.
  • Bu ay inş son defa 3 mb hızı göreceğiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerde o günler 3 mb göremeyeceğimiz günler ben hiç inanmıyorum AKK'nin kaldırılacağına.
  • Bence kota lara da düzenleme gelmeli 2019 a kadar

50GB 200 e
    100GB 300 e
    150GB 400 e
    250+ 500 veya 600 e

Aynı akk hızı gibi herkese gelmeli

Bence çok makul
  • Gece olayı saat 12 de başlasa iyidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 12 gün arkadaşlar az sabır kurtulacağız şu 3 megabitten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 18 Nisan 2017; 8:43:41 >
  • Az önce Doping M. Hizmetleri ile görüştüm 1 Mayıstan sonra AKN konusunda değişiklikleriniz olacak mı diye olacak dediler.8 - 3e 16-5e gibi düşecek gece kullanımları etkilemeyecek gibi bilgi aldım. Doping tarafında sorun yok gibi görünüyor.

• benım 2 mayısta ttnt abonelıgım bıtıyor... şu aşamada henüz hiç bir şey yapmadım...

cunku kablonete geçmek istiyorum sanırım....

sizce 2 mayısa kadar beklemelımıyım.. yoksa abonelık bıtmeden gıtsem bir işlem yaptırabiliyormuyum... sonra geç kalıp 1 ay daha abonelık bıttı dışı bir üçret ödemeyeyım...

bilgi sahıplerınınz tavsıyelerı ne yönde ?
  • Beni dün superonline müşteri hizmetlerinden olduğunu söyleyen bir bayan aradı. Taahhütüm var ve taahhitün dolmasına da 1,5 sene var. Neyse, bu bayan yeni alınan karardan dolayı tarifemi 42 TL den 47 TLye çıkaracağını, onay istediğini söyledi. Bende karşılıklı taahhütümüz olduğunu ve bunu yapamayacağını söyledim. Bunun üzerine "siz bilirsiniz, zamlı fatura gelince görürsünüz" diyip kapattı.
    Böyle bir şey yapabilme hakları varmı???
  • Cole Trickle kullanıcısına yanıt
    Sizi kandırıp yeni taahhüt yapmaya çalışmış. Bu tür çalışanları şikayet edin.

• Şimdi 25mb hızı olan 8düşecek değil mi?16'ya değil...
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Bekleyin . 2 Mayısta Taşlar yerine oturacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Beni dün superonline müşteri hizmetlerinden olduğunu söyleyen bir bayan aradı. Taahhütüm var ve taahhitün dolmasına da 1,5 sene var. Neyse, bu bayan yeni alınan karardan dolayı tarifemi 42 TL den 47 TLye çıkaracağını, onay istediğini söyledi. Bende karşılıklı taahhütümüz olduğunu ve bunu yapamayacağını söyledim. Bunun üzerine "siz bilirsiniz, zamlı fatura gelince görürsünüz" diyip kapattı.
    Böyle bir şey yapabilme hakları varmı???

Tahatüt kopyası varsa öyle bişry olursa tüketici heyetine başvur ama bence türkcell tv satmaya çalışn çakal bir bayi olabilir.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Tam bir belirsizlik var. 25 sayılırsa 16. Ancak 1 mayısta 24e indirgerlerse ( birçoğu indirgedi) 8' e düşer...

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Bu bayilerin kandırmadığı kişi kalmadı Birde tehdit ediyorlar faturada görürsünüz falan.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    ilk tabloda 16 görünüyodu yenilenen tabloda 24 8 e 35 16 ya düşüyor görünüyor 25 ne olur 12 gün sonra netleşir artık
  • Şimdi 1 Mayıs ta nasıl olucak arayacaklar mı yeni düzenlemeye katılacak mısınız. Yada mesaj ile yanıtla felan

1 Mbit ten 3 Mbit e geçişte nasıl olmuştu hatırlayan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Bu bayilerin kandırmadığı kişi kalmadı Birde tehdit ediyorlar faturada görürsünüz falan.

Küfürü bas hocam bende bastım hiç birşey yapmazlar.

• DenizGalaxy kullanıcısına yanıt
    bişey yapmanıza gerek yok sistem zaten herkesi otomatik düşürüyor 3 e veya yeni hızlara
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.