Şimdi Ara

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.144
Cevap
56
Favori
90.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pro ile ilgili bir sorun daha var. VPN açıksa forumda 2.sayfaya otomatik geçmesini engelliyor.

VPN kapatılınca sonsuz sayfa çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

iOS AdGuard Pro satın aldım.Uygulamanın tasarımı güzel.

-Gizliliği açarsam yani VPN ile kullanırsam telefonun ısınmasına sebep oluyor.
    -Log dosyasını temizleyerek istatistikleri sıfırlamak ister misiniz? uyarısına Hayır desem bile kayıtları siliyor.Sanırım bug var burada.
    -Safari filtresinin açıklaması eksik yazılmış.Sadece 1 kelime eksik.
    -NoCoin isimli bir filtre var. Bu filtreyi iOS'da seçmeme gerek var mı sizce?Madencilik telefon işlemcileri üzerinden de yapılabiliyor mu?(Bu iş sanırım ekran kartı üzerinden oluyor?)

Merhaba Vega,

- Isınma konusunda destek ekibine yazabilir misin? Onlar, benden daha doğru yanıtlar verecektir.
    - Log dosyası ile ilgili şüphelendiğiniz hatayı GitHub üzerinden bildirebilirsiniz. https://github.com/AdguardTeam/AdguardForiOS/issues
    - Safari filtresinin açıklamasının eksik olduğu yerde, bir ekran görüntüsü alarak eklerseniz çeviriyi düzeltelim.
    - Telefonlarda da artık sizden habersiz madencilik yapılabiliyor. https://www.wandera.com/blog/cryptojacking-mobile-threat/
    AdGuard İngilizce filtresine bu kodları engellemek için kuralları zaten ekliyor, siz yine de isterseniz NoCoin filtresini etkinleştirebilirsiniz.
    - VPN ile ilgili sorunu kullandığınız filtreler ile https://reports.adguard.com/tr/new_issue.html
    adresinden bildiriniz.

Teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lugo_cloud -- 12 Mart 2018; 18:13:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lugo_cloud

quote:

Orijinalden alıntı: Vega

iOS AdGuard Pro satın aldım.Uygulamanın tasarımı güzel.

-Gizliliği açarsam yani VPN ile kullanırsam telefonun ısınmasına sebep oluyor.
    -Log dosyasını temizleyerek istatistikleri sıfırlamak ister misiniz? uyarısına Hayır desem bile kayıtları siliyor.Sanırım bug var burada.
    -Safari filtresinin açıklaması eksik yazılmış.Sadece 1 kelime eksik.
    -NoCoin isimli bir filtre var. Bu filtreyi iOS'da seçmeme gerek var mı sizce?Madencilik telefon işlemcileri üzerinden de yapılabiliyor mu?(Bu iş sanırım ekran kartı üzerinden oluyor?)

Merhaba Vega,

- Isınma konusunda destek ekibine yazabilir misin? Onlar, benden daha doğru yanıtlar verecektir.
    - Log dosyası ile ilgili şüphelendiğiniz hatayı GitHub üzerinden bildirebilirsiniz. https://github.com/AdguardTeam/AdguardForiOS/issues
    - Safari filtresinin açıklamasının eksik olduğu yerde, bir ekran görüntüsü alarak eklerseniz çeviriyi düzeltelim.
    - Telefonlarda da artık sizden habersiz madencilik yapılabiliyor. https://www.wandera.com/blog/cryptojacking-mobile-threat/
    AdGuard İngilizce filtresine bu kodları engellemek için kuralları zaten ekliyor, siz yine de isterseniz NoCoin filtresini etkinleştirebilirsiniz.
    - VPN ile ilgili sorunu kullandığınız filtreler ile https://reports.adguard.com/tr/new_issue.html
    adresinden bildiriniz.

Teşekkürler,

Log dosyası sorununu dün bir video çekerek destek ekibine mail olarak uygulama içinden gönderdim.Adamlar benden ekran görüntüsü istiyorHalbuki video daha açıklayıcıydı.

Safari filtre açıklamasındaki son kelime "desteklemiyordu" ya da "desteklemiyor" olması gerekecek.Şu an tam hatırlamıyorum.Aynı sorun sadece Safari için yapılmış diğer uygulamadada var.

AdGuard Reklam Engelleyici [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 12 Mart 2018; 18:36:22 >

• Türkçe siteler için uygulamanın (android için) performansı nasıl? Kullananların deneyimlerini öğrenebilirmiyim acaba?
  • Gözünüz aydın..

• quote:

Orijinalden alıntı: last_day

Türkçe siteler için uygulamanın (android için) performansı nasıl? Kullananların deneyimlerini öğrenebilirmiyim acaba?

En küçük sorun yok. Tek bir reklam dâhi görmüyorum. Hatta önceki telefonum da root olduğu için rahattım. Samsung Galaxy S8 aldım ve rootsuz kullanıyorum. Çok performanslı olacağını düşünmüyordum ama hiç bir fark yok. Hatta pil tüketimi daha az geldi mevcut kullanımım da.

• quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

Gözünüz aydın..

Gözünüz aydın derken anlamadım ama şu an her iki uygulamada 2.0.2 güncellemesi aldı.O görüntüdeki sürüm eski.

• quote:

Türkçe siteler için uygulamanın (android için) performansı nasıl? Kullananların deneyimlerini öğrenebilirmiyim acaba?

Tek kelimeyle süper. Ekşi sözlük, donanım haber ve dizi/film siteleri reklamdan geçilmiyordu **** kurdum tam engellemiyor halen reklamların çerçevesi görünüyordu adguard kurunca tertemiz oldu

• Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Peki batarya kullanımı nasıl? Bataryam 2600 MAH, çok fark yapar mı sizce?
  • last_day L kullanıcısına yanıt
    Ciddi tüketim yok. İşini iyi yapan uygulamaya göre gıdım gıdım yiyor denebilir

• EasyPrivacy ile Casus engelleme filtreleri arasındakı farkı bilen var mı?
  • quote:

EasyPrivacy ile Casus engelleme filtreleri arasındakı farkı bilen var mı?

Ayarlardan bunları seçmeniz kâfi.

• @Windows 10 yüklü bilgisayarıma kampanya ile edindiğim 6 aylık @adguard programını yükledim. Fakat youtube'ye girdiğimde reklamlar halen çıkmakta. Bunun için adguard programında hangi filtreleri kullanmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokan90

@Windows 10 yüklü bilgisayarıma kampanya ile edindiğim 6 aylık @adguard programını yükledim. Fakat youtube'ye girdiğimde reklamlar halen çıkmakta. Bunun için adguard programında hangi filtreleri kullanmalıyım?

Konu ile ilgili gerekli açıklamalar önceki sayfalar da yapılmıştı. Mobil de ve masa üstünde "Youtube" reklamlarını göreceksiniz. Youtube reklamları artık içerik olarak sunuyor. Yani izlediğiniz bir reklam ancak youtube a yüklenmiş bir video gibi görünüyor. Aynı durum (kullanmıyorum ama kullanıcılardan gelen geri bildirimler bu yönde) Instagram içinde geçerli. Yani reklam ve ana içerik aynı serverdan indiriliyor.

Kısaca Youtube'un bütün gelir kaynağı reklam olduğu için bu işi de sıkı tutuyor.

• gokan90 G kullanıcısına yanıt
    Bende çıkmıyor. Siz en iyisi programı kapatıp yeniden açın. Ve en önemlisi HTTPS filtrenin açık olduğundan emin olun (ayarlar kısmındaki).
  • Arkadaşlar uzantının beta sürümünü buldum. İndirmek isteyenler linke tıklayabilirsiniz.
    https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-****er-beta/gfggjaccafhcbfogfkogggoepomehbjl/reviews

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi last_day -- 29 Mart 2018; 9:36:58 >
  • 2.9 beta sürüm 24 mart tarihinde yayınlandı. İndirmek isteyenler yukarıdaki linke tıklayabilir. :)
  • Uzun zamandır lisans almayı düşünüyordum. Bu akşam öylesine bir girdim sitelerine, %30 indirim olduğunu gördüm. 1 Android cihaz için ₺38 olan ömürlük lisansı ₺26,60'ye aldım.

YouTube uygulamasındaki reklamları engellemiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 31 Mart 2018; 5:26:6 >
  • Maalesef şu an için mümkün değil. Youtube androidde reklamlar için katı önlemler aldı. İki türlü şifreleme yöntemi kullanıyor. Sadece youtube değil, facebook, instagram, Twitterda da engelleyemiyor. Adguard bu uygulamar için halen bir çözüm bulamadı.

Tavsiyem youtube için xda dan youtube vanced yükleyin.

• Youtube'da reklamları engelleye bilmek için burada yazılanlara bir göz atınız

https://blog.adguard.com/en/how-to-block-ads-on-youtube-for-android/
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.