Şimdi Ara

Aden Fx 67 Fly More Combo Drone Hubsan Teknik Servis Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürünü yaklaşık 2 aydır düzenli bir şekilde sorunsuz kullanıyordum. Geçtiğimiz haftalarda "Otomatik İniş" modunda cihaz yere çok yakın bir anda yan döndü ve kanatlarını ve ayaklarını çok hafif yere sürttü. Bu süreçte cihaz kendi iniş yapıyor ben herhangi bir şekilde otomatik inişe müdahale etmiyorum.

Akabinde bu olaydan sonra cihazı kontrol ettiğimizde pervanelerde hafif hatalar gördüm ve set olarak hepsini yeniledim. Zaten cihazın kendisinde herhangi bir sorun yoktu. Tekrar kalkış için cihazı çalıştırdığımızda cihaz bariz şekilde bir motoru besleyemiyordu ve bu nedenle son işininde yan döndüğünü anlayıp. direk durumu anlatarak teknik servise ilettik cihazı.

Asıl komedi buradan sonrası üzerinde kendi raporlarında bile kılcal çiziklerden başka kusur olmayan cihaza Anakart hasarı - Dış etkenler deyip drone ücreti kadar para istediler ürün daha 6 aylık bile değil. Garanti kapsamında yapmaları gereken işi bizi suçlayarak çözdüler kendilerince. Forumda almak isteyen herkes bu konuda ki tavırlarını görsün istediğimden bu paylaşımı yapıyorum. Olumlu yorumların çoğunu yorum yaparsanız Süpriz hediye kazanacaksınız mantığıyla alan bir firma sanki Müşteri memnuniyeti mükemmelmiş gibi gösteriyor. Bu Ayıptır.

Ben hakkımı tüm raporlarla zaten THH'de arayacağım ama sizlerde durumu bilin ona göre alışverişinizi yapın diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk.Armani -- 25 Kasım 2019; 17:54:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonuç ne oldu acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam konu THH'ye gitti şu an devam ediyor süreç
  • Konuyu açmanız çok iyi olmul. Satın almak isteyenlere karar verirken iyi bir referans olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.