Şimdi Ara

Adem ljajic vs Yassine Benzia (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
5.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sallama ulan.Transfermarktı aç bak 17 gol 1 frikik 4 penaltı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallahi bu 2 adam ilk geldiğinde düşündüklerim ile şu an düşündüklerim çok farklı.

adem ljajic, bildiğim iyi bir futbolcuydu. Benzia'yı açıkçası tanımıyordum.
    fiyatlara baktığım zamanda bjk büyük bir iş yapmış gözüküyor dedim.
    açıkcası yorumlamak için hala erken ama.

benzia beklediğimden çok daha iyi geldi gözüme.
    bir alex tabiki olamaz ama Alex'ten sonra oyun şeklini beğendiğim orta sahada ilk oyuncu oldu diyebilirim.
    ayağında top tutabiliyor, hemen ayağından çıkarmaya çalışmıyor, gerekirse riske giriyor, topla yürüyor, ara pası atıyor, sürekli boşa kaçıyor. güç kattı takıma. mesela Gui öyle değildi, riski hiç sevmezdi topu hemen ayağından çıkarırdı.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cezan bityor hayırlı olsun

benzia hanım kızı gibi. bu tip oyuncular şampiyonlupa oynayan bir takıma bu devirden sonra gitmez. bjk nin topçusu daha iyi ama o da uzun vadede bjk için düşünemiyorum. kalıcı olmaz o da gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Adem kardeşim affetsin len böyle vs de kullandığım için

Benzia fizik gücü, topsuz oyundaki konstrasyonu, top taşıma konularının hepsinde Ljajic'e beş basiyor. Kral sen her topçumuza çöp diye başlık aç yav.
    Reis, sen futbolcu övme.1-Mishakal 2-Sen. Maşallah dediğiniz 2 gün yaşamıyor.

• Fener taraftarı Türkiye’nin en çok oyuncu abartan taraftarıdır.Yarın bizden misal olarak donku alsınlar öve öve bitiremezler , cidden Oğuzhan 150 milyon olayını bile geçti bu artık.Beşiktaş taraftarı 1 oyuncuyu yüceltiyordu bunlar anlamsız bir şekilde herkesi yüceltiyorlar.Çok ciddi söylüyorum Arabistan 3.liginden adam alsınlar onu bile öve öve bitiremezler

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    slimani yüceltenler vardi ilk geldiğinde ben şahsen fernandao v2 diyordum daha beteri çıktı
  • Ya hadi slimani neyse ben iş yapar demiştim bizim ligde ama benzialara reyeslere falan neler yazıldı buralarda

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Bende aynı fikirdeyim.Az önce bir arkadaş Türkiyedeki en iyi 8 numaralardan birisi diyor tolgay için.Biz Beşiktaşlılar hiç izlemesek inanacağız.Güldürdüler vallahi.Geçen günde başka birisi fenerin kadrosu Beşiktaştan iyi diyordu ona da çok güldüm.Tabii futbol bu hafta sonu belki bizim takımı yenerler ama bu demek değil ki fenerbahçe Beşiktaştan iyi takım.
  • Adem yavaş yavaş ritmini buluyor. Şenol eğer kovulursa, Adem seneye takımın en önemli oyuncusu olacak. Benziayı ise sezon sonunu bile beklemeden çöpe atmış bulunuyoruz.
  • samuel20 S kullanıcısına yanıt
    Ben de daha demin Fenerli bir arkadaşla oturuyorum adam zajc’ı övüyor daha adam daha düzgün maç oynamamış.Aynı arkadaş ilk geldiğinde gomisin çöp olduğunu jansenin de kane’in 1 tık altı bir oyuncu olduğunu söylüyordu

• samuel20 S kullanıcısına yanıt
    Herkes bir ismin trolü olmuş sözlükte. O yazıyı yazanda tolgayı bulabilmiş kendisine. Sende bunu anlamayıp veyahut işine öyle geldiği için konuyu buraya kadar taşımışsın.

Tolgay yerli oyuncu statüsünde iyi bir rotasyon oyuncusu olur. Bunu herkes biliyor.
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    Dostum futbol bu milyonlarca euro dönüyor.Keyif almak lazım.Tolgay Beşiktaş aldığında yabancı sınırlaması vardı o sisteme göre süperdi.Yine söylüyorum kötü oyuncu değil. Ama çok Yıldız bir isim değil.Fenerbahçe de bu ülkenin takımı Tolgaya bir sürü para verdiler iyi oynasa inan mutlu olurum.Ama gerçekte Türkiye ligi karması yapsan Tolgay bu karmaya girer mi bence giremez.Bir de şu var bir oyuncu oynamadan çok abartıyoruz bence bu da yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: martax32

İlerleyen haftalarda bu başlığı tekrar hortlatıp duruma hep birlikte bakarız.

Tek maçlık kötü/iyi performanslarla mümkünse taşlamaya çalışmayınız.

Bu başlık cevabını sezon sonu bulacak.
    en son kadro dışıydı benzia. alındı mı geri kadroya.
  • Konudaki yorumlar çok acayip bu arada. Hortlatmasam olmazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam fesleğeni saksıya almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 8 Nisan 2019; 22:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Adam fesleğeni saksıya almış
    ya fb taraftarının yarasına tuz basıyorsunuz.. ilk fırsatta size özel muamele için not alıyorum. bjk bölümüne en kısa sürede ziyaret yapacağım siper alın.
  • Bir kısmı ileri görüşlü olsa da konuya yazanların çoğu çok fena patlamış..Şenol Güneş'in Cocu'dan önce takımdan gönderileceği beklentisi içinde olan adam gördü bu gözler, gerçekten fena..
  • insan canı sıkıldıkça bu konuyu açıyor :)
  • Adem 9 gol 14 asistle bjk'nin en iyi futbolcusu oldu.

Bizim çöpü paf da bile oynatmadılar.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.