Şimdi Ara

Adem ljajic vs Yassine Benzia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
5.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adem kardeşim affetsin aynı vs içinde kullandığım için.

1.25m euro ile kiraladılar. Beşiktaşı kutluyorum. Böyle kaliteli ne vereceği belli olan bir oyuncuyu bu fiyata kiraladılar.

Sizin görüşleriniz nedir ? İki oyuncu birbirine kıyasla ?

• adem hayal kırıklığı yaratır şenol güneş sezon sonunu göremez
  • Kağıt üstünde net Ljajic daha iyi isim, Beşiktaş opsiyonu kullanıp alırsa alacağı fiyat da adamın piyasa değerinin yarısını biraz geçiyor toplamda.
  • şu adamın konusuna cevap atmayalım düzgün bir zahmet ciddiye alınacak birisi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

adem hayal kırıklığı yaratır şenol güneş sezon sonunu göremez
    Ya kardeş siz niye boylesiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Ya kardeş siz niye boylesiniz

Alıntıları Göster
    cocu da sezon sonunu göremez, tamam mı oldu mu
  • Ljajic daha iyi. Beşiktaş'ı bu iyi transfer hamlesi nedeniyle kutlarım iyi adam aldılar. Ha Benzia olur da çok iyi bir performans sergilerse süpriz olur, iyi de olur o ayrı konu. Ama genelde bakarsak Beşiktaş bizden daha iyi bir 10 numara aldı.
  • Şu konuları açmak için belli bir kıstas gelmesi lazım. Ban yiyen yeni hesap açıp yine aynı tarz konular açıyor.
  • Ben önce Cocu mu kovulur yoksa Şenol mu diye düşünüyorum, senin açtığın konuya bak.
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Forumun futbol bölümünde, 2 ezeli rakibin aynı bölgesinde oynayacak olan 2 yeni transfer edilmiş oyuncunun kıyaslanması konuşulmayacakta bu futbol bölümünde lahana turşusu tarifi mi konuşulacak ?

Ne varmış konuda ? Sorun ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Kağıt üstünde net Ljajic daha iyi isim, Beşiktaş opsiyonu kullanıp alırsa alacağı fiyat da adamın piyasa değerinin yarısını biraz geçiyor toplamda.
    Opsiyon zaten zorunluluk. Beşiktaş finansal fairplayden kaçmak için gösterdi öyle. Lens nasıl zorunlu transfer maddesiyle geldiyse Ljajic'de aynı şekil geldi.
    Ljajic daha her türlü daha iyi futbolcu. Gol ve asist katkısı daha fazla. Oyun görüşü daha iyi.
  • Kelepir rakama çok iyi bir oyuncu aldı Bjk;keşke biz alabilse idik,bonservisi oldukça uygun.Sert futbola da uygun bir yapıda, kalite/kapasite olarak rüşdünü ispat etmiş bir oyuncu Ljacic.
  • Yine başladı benim oyuncak senin oyuncağı döver he he senin ki daha iyi hı hı

• Ljajic daha teknik bir oyuncu. Ayakları daha iyi ama benzia'nin da kotu sayilmaz. Benzia modern bir 10 numara. Benzia fiziken de zeka olarak da daha iyi oyuncu. Ljajic pek konsantre olan bir adam değil. Ljajici kanat düşünmek daha dogru olur ya da klasik 10 numara gibi düşüneceksin ama o kadar gol atabilir mi bilemiyorum. Fakat net olan benzianin fiziken daha iyi olmasi, adam kovaliyor olmasi ljajicin ise ayaklari daha onde oldugu.

• Kağıt üstundede gecmis performans olarakda Ljajic her türlü ama bizim ligde katkıları ne olur sorusunu oynadikca gorecegiz

• Benzia'nın maliyeti nedir arkadaşlar? Zorunlu satın alma opsiyonu var mı? Varsa ne kadar?

• Adem Ljacic 'i 19-20 yaşından beri biliyorum yetenek olarak güzel ama bir türlü dikiş tutturamamış bir futbolcu devamlılığı yok adamı futbol kariyeri boyunca kanatlarda forvet arkasında forvette denediler denenmediği yer kalmadı en son forvet arkasında karar kıldılar

Benzia ise kapalı kutu hiç izlemedim
  • Benzia tutmazsa geri gidicek kiralik olarak aldik opsiyon ne kadar bilmiyorum.

Ljajic daha isimli, daha saglam transfer fakat zorunlu satin alicak bjk. 1.25e kiralandigini soylemek yanlis cunku bjk satin almak zorunda haberlere 6.5 olarak yansimis.

Ben buna ragmen ljajic transferinin daha iyi oldugunu dusunuyorum sahsen. Umarim benzia performansiyla bizi haksiz cikartir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaş çok iyi yönetiliyor çok iyi kadroları var şu an türkiyedeki en iyi kadro tartışmasız. Biz de finansal sıkıntıda olduğumuz için bu sene pek bir şey olmaz gibi. Tutan transferlerle seneye eklemeler de yaparak iyi bir kadro olabiliriz belki.
  • İlerleyen haftalarda bu başlığı tekrar hortlatıp duruma hep birlikte bakarız.

Tek maçlık kötü/iyi performanslarla mümkünse taşlamaya çalışmayınız.

Bu başlık cevabını sezon sonu bulacak.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.