Şimdi Ara

ADC Proları Konuya Bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler tek oynamadığım rol adc dir.Fakat artık adc oynamaya atılıyorum.
    Varus yada Vayne alıcam açıkçası ikisininde birbirinden güzel özellikleri var.Hangisini alıcağıma Karar veremedim.
    Sizce hangisini almalıyım?
    Şöyle ikisini +lari ve -leri ile kıyaslarsanız sevinirim.

• Draven-Ez al yada Draven-Cait bana göre oynaması daha zevkli.
    Draven sayesinde oyuna odaklanmam gelişti. O baltaları tutmak mapa bakmak minionları last hit takip etmek kafayı çalıştırıyor az da olsa
  • Varus OP. Ne zaman Draven görsem hemen picklerim. Bence almalısın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikiside cok iyi adcler ama varus vayne'e gore biraz daha kolay cunku gerek ultisi ve early mid gamede iyi olmasi, vayne biraz daha zordur lashitleri filan ayrica late game herosu oyuzden last hitin iyi olmasi gerek, ikiside cok iyi, adc ogrenmek istiyosan zevk olayina bakmicaksin ilk vayne sonra varus sonra draven.
    not: adc degilim supportum. sen ne alaka derseniz, ben sadece adc'mden gozlemlediklerime gore yazdim.

• Varus almaya daha yakındım ama soyledıklerınızle vayne alıcam gibi
  • Eğer gold veya üstü liglerde oynuyorsan vayne seni zorlar oyun başlarında.Gold altında isen oyun başı vayne ile ilgilenmiyorlar rahat farm yapıp oyun ortalarına dogru ne oldugunu şaşırıyorlar.Varusun tam bir kaçış mekanizması olmaması seni zorlayabilir ultiyi tf'de korunmak için kullanmalısın.Ama yeni başladıysan varus daha kolay gelecektir.
  • Varus al

• quote:

Orijinalden alıntı: A4eK

Eğer gold veya üstü liglerde oynuyorsan vayne seni zorlar oyun başlarında.Gold altında isen oyun başı vayne ile ilgilenmiyorlar rahat farm yapıp oyun ortalarına dogru ne oldugunu şaşırıyorlar.Varusun tam bir kaçış mekanizması olmaması seni zorlayabilir ultiyi tf'de korunmak için kullanmalısın.Ama yeni başladıysan varus daha kolay gelecektir.

Silver 2 deyim.Vaynenin videolarını izledim gerçektende late game de çok güçleniyo
  • Vayne oynarım ben genelde , range mesafesi çoğu adcye göre kısa ama şampiyon tam bir op. Ulti + q kombosuyla çok avantaj kazandırıyor özellikle
  • Adc öğrenmek istiyorsan vayne al.Pozisyon almayı en iyi öğreneceğin champ vayne'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BottenFLoww

quote:

Orijinalden alıntı: A4eK

Eğer gold veya üstü liglerde oynuyorsan vayne seni zorlar oyun başlarında.Gold altında isen oyun başı vayne ile ilgilenmiyorlar rahat farm yapıp oyun ortalarına dogru ne oldugunu şaşırıyorlar.Varusun tam bir kaçış mekanizması olmaması seni zorlayabilir ultiyi tf'de korunmak için kullanmalısın.Ama yeni başladıysan varus daha kolay gelecektir.

Silver 2 deyim.Vaynenin videolarını izledim gerçektende late game de çok güçleniyo

Silver 2 deysen düşünmeden vayne al.Biraz akıllı oynarsan rahat oyun taşırsın yanına janna support bul sürekli win alabilirsiniz.
  • Vayne armoru mrsi düşük bir carry ve bana göre + ları stun ve invis olabilmesi - leri w skill i ne kadar true damage atsada istatistik olarak corkiden düşük yani w skill i yüzünden tercih edilmesini önermem.Varus ise q skill i ile uzak mesafeden çok iyi hasar vurabiliyor ve e skill i sayesinde hp regen düşmanı ve counteri ne kadar graves olsada eşit derecede oynayan bir varus çok rahat alır gravesi (mainim gra ve ne zaman varus gelse korkarım) ben kesinlikle varustan yanayım sıralama olarak varus - cait - ez - dra

• önce ezreal ile başla pozisyon almayı ogren.varusla cok ölürsün.
  • Ashe al

• quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

önce ezreal ile başla pozisyon almayı ogren.varusla cok ölürsün.

Bnde 1 tane adc var oda Ez.
    Bana adc kalırsa Mecburiyetten oynuyorum.
  • Vayne adc nin hasıdır

• 2 si arasından soruyorsan;
    Vayne:
    ADC mekaniklerini bilmiyorsan şimdilik alma.Oynaması zordur çok kırılgandır ve biraz beceri gerektirir.

Varus:
    Yine aynı şekilde adc'ye yeni başlayanlara tavsiye etmediğim bir hero.Tam olarak bir kaçışı yok,skillerini iyi atman gerekiyor.

Sana tavsiyem : Ashe - Tristana - Caitlyn
  • Tristana-Ezreal ile başla.

Caitlyn-MF-Draven ile devam et.

En son vayne dene.
  • Vayne riskli bir secim oluyor genelde ya erken feedlenmen yada oyunun biraz uzamasi gerekiyor. Varus ve draven tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Varus OP. Ne zaman Draven görsem hemen picklerim. Bence almalısın.

varusla dravenı nası counterlıyoz anlatabilir misin?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.