Şimdi Ara

Adc hero tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
9.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar suan 4.5k kadar bi ip birikti adc ve support herom pek yok. Support zaten beceremıyorum adcde iyiyim farm falan takip ederim yani herneyse konuya geliyim, adc hero onerecek bir arkadas var mı ? aklımda vayne ve ezreal var. İkisiylede oynamışlıgım var smurf hesapta. Earlyde balanced olup latede oyundan düşmeyen bir hero lazım. kasılmaylada ilgisi var ama genel olarak bahsediyorum. Kaçma ve yakalama mekanizmasıda önemli tabi.

Özet: yukarıyı okumayın adc hero lazım

• vayne op.early de de o kadar kötü değil söylenenin aksine.
  • Vayne al derim oyun başı kötüdür ama rakibin açık verdiği zaman e-w(pasif)
    iki üç kill alırsın
    zten late de hypercarry
    caite bak bide oyun başı en king herolardan biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varus trist başlamak için iyidir
  • Aklımda vayne vardı zaten ama ezreal sanki daha eğlenceli gibi, caitlyn hiç oynamadım şimdi adam akıllı oynayacagım ilk adc olacagı için biraz titiz davranmaya çalısıyorum refund da yok, catlyn oynarken ezreal - vayne kadar eğlenirmiyim ? tristana tuhafıma gidiyor ya tipi falan varusta biraz ağır vasıta daha mobil ve hareket kabiliyeti yüksek hero düşünüyorum, draven almıştım ondada sürekli baltanın gittiği yöne koşmaktan adamı göremıyodum kendi acemiliğim bence ama beceremedım onu yani ne dersiniz vayne mi ezreal mı, yada başka bir öneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKara

Aklımda vayne vardı zaten ama ezreal sanki daha eğlenceli gibi, caitlyn hiç oynamadım şimdi adam akıllı oynayacagım ilk adc olacagı için biraz titiz davranmaya çalısıyorum refund da yok, catlyn oynarken ezreal - vayne kadar eğlenirmiyim ? tristana tuhafıma gidiyor ya tipi falan varusta biraz ağır vasıta daha mobil ve hareket kabiliyeti yüksek hero düşünüyorum, draven almıştım ondada sürekli baltanın gittiği yöne koşmaktan adamı göremıyodum kendi acemiliğim bence ama beceremedım onu yani ne dersiniz vayne mi ezreal mı, yada başka bir öneriniz var mı ?

vayne al ezrealın buildi sıkıntılı bana göre ez daha zor vayne al sen adc nin ustasıdır

• Ezreal bence en eğlenceli adc dir. Yüksek damage output kaçış skilli global ultisi ile sıkılmazsın tavsiye ederim :) Onun dışında vayne de eğlenceli tabi ama canın sıkılırsa normal oyunda ap ezreal gidebilirsin pek kullanışlı değil ama o daha eğlenceli
  • Corki kaçış skili desen var zaten ultisi ile vuruyosun :D
  • Varus,Dra,Gra,Veyn god tier carry.Hidden OP Quinn var birde

• Ezreal iyidir.Normal adc buildin yanina manaveren ile buzdogan eldiven al vur kafalarina

• Sagolun beyler sanırım ilk olarak vayne ardındanda ezreal alacağım ezreali 2. olarak alacagım cünkü skilleri tutturması biraz daha zor oldugundan vayne başlangıç için iyi olucak sanırım , solotopta denerım hem bu ara moda oldu
  • Varus

• Draven, earlyde de iyidir aldığım her first blood draven sayesinde geldi
    ultisi genelde çok vurmaz ya da ben zamanlamayı ayarlayamıyorum ama ewq kombosu işime yarıyo tfde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butidontcare -- 11 Eylül 2013; 12:41:49 >
  • Vayne

• graves al nolur vayne alma heryerde vayne var eskiden mainimdi okadar çok görmeye başladımki bıraktım cidden çok sinir bozucu sen graves al çok sağlam bi carry ne ararsan var 2 tane aoe damage var slow var armor mr kazandıran pasifi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkneZZ -- 11 Eylül 2013; 12:57:22 >
  • ashe al

• caitlyn al
  • dreeeyvınnnn 'ın üstüne adc tanımam latede affetmez oyun başlarındada çok iyi gerçekten
  • reKara kullanıcısına yanıt
    Kog'maw al çok şahane bi hero tanky ADC AP ben gece gündüz oynuyorum süper

• Ez zevkli adclerden ama yinede sen bilirsin

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.