Şimdi Ara

adapt mekaniği nasıl çalışıyo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hiçbirşey bulamadım inspire gibi mi olacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır

• Discover mekaniği gibi olacak. Toplamda 10 adapt seçeneği var, bunlardan 3 tanesi karşına gelecek, 1 tanesini seçebileceksin ve seçtiğin adapt yerdeki bir miniona uygulanacak.
  • adapt 5 times gibi kartlar gördüm oyunda umarım aynı adapt birden fazla cıkıp unutkan oyuncuları hataya yöneltmez..
  • Discover spell gibi, fakat discoverladığın kartı seçtiğin anda minyona uygulanıyor, eline gelip oynamıyorsun yani.
  • tosunpasa kullanıcısına yanıt
    Unutmak çok fazla sorun olmaz 2 kere windfury belki gereksiz kaçar unutulduğunda ama +3 atak yada 1/1 verdiğinde her seferinde üzerine arttırdığı için sorun olmaz. Birde 5 times olayında arka arkaya sorduğu için bir kere windfury yada stealth seçilirse unutulmaz zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

adapt 5 times gibi kartlar gördüm oyunda umarım aynı adapt birden fazla cıkıp unutkan oyuncuları hataya yöneltmez..

Öyle değil.Seçeneklerde +3 attack var 2 kere seçersen 6 oluyor bir de windfury stealth verince diğer tur kazanmış gibi oluyorsun.Aynı seçeneklerin gelmesi zorunlu çünkü brann ile oynarsan 10 kere adapt oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.