Şimdi Ara

ADANA PS3 OYUN TAKAS GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
10
Favori
30.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana'da oturan PS3 oyuncuları. Yeni oyun almaktansa elimizdeki oyunları takas yapalım.

ADRES: İLLER BANKASI CİVARI

ELİMDEKİ OYUNLAR:

1. STREET FIGHTER
    2. PES 2010
    3. NEED FOR SPEED CARBON
    4. KILLZONE 2

SON GÜNCELLEME : 9 HAZİRAN 2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayaninsan -- 9 Haziran 2010; 12:00:47 >

• kanka bende motorstorm var napalım
  • dostum bende siren ve brodhers in arms var infomous ile takaslayabilirim birini ne dersin.gazipaşadayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahitdikici -- 7 Ocak 2010; 11:05:51 >
  • He ya Adanalılar şöyle toplansak ücretsiz kafamıza göre takas yapsak süper olur
  • olur bende euro2008 bide motor storm var bişeler yaparız
  • Bende de Resistance Fall of Man var.İsteyen olursa denginde bir oyunla takaslayabiliriz.
  • Selam. Adananın merkezinde. Çarşıda ikamet ediyorum. Henüz oyunum yok. Takas dışında uygun fiyatlara oyun satabilecek birileri varsa görüşebiliriz.
  • Evet ben de 25- 30 liraya unchatyrd 1 ve sixaxis arıyorum
  • konuyu canlı tutalım arkadaşlar.
  • Killzone 2 isteyen olursa elindeki oyunlara göre takas edebiliriz. 100. yılda oturuyorum ben de.
  • ya helal olsun size ha
    ben bunun "konya" versiyonunu açmıştım konu olarak
    hiç ilgi olmadı ..

ben de kızdım gidip 180 tl ye DiRT 2 aldım 2-3 gün önce
    şu konyalılar bi örnek alsa adanalılardan
  • bu konuyu ben acmayı planlıyordum. benden önce davranmışsınız :)

bende su anda oyun yok ama kısa sürede temin edicem :D

adanadaki ps3 kullanıcılarının bi listesini ilk msja eklerseniz daha iyi olur.
  • mrtbki bende ruhsagliginda oturuyorum bende (kıllzone 2 /motorstorm/fıfa euro2008 /vegas2 var sizde hangi oyunlar var acaba
  • bide hepsi yeni aldım cizik felan yok
  • Little big planet 1.bölge elinde olan varmı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurfenix

mrtbki bende ruhsagliginda oturuyorum bende (kıllzone 2 /motorstorm/fıfa euro2008 /vegas2 var sizde hangi oyunlar var acaba

kıllzone 2 /motorstorm bitirdiysen senden satın almak isterim arkadaşım ilgilenir isen pm at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guestizm -- 7 Mart 2010; 19:49:05 >
  • bende de dantes inferno little big planet var isteyen olursa turgut özaldayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurfenix

mrtbki bende ruhsagliginda oturuyorum bende (kıllzone 2 /motorstorm/fıfa euro2008 /vegas2 var sizde hangi oyunlar var acaba

Bende sadece PES 10 ve killzone 2 kaldı birde psn üzerinden aldığım GT5 prologue var. Diğer oyunların hepsini sattım. Ama önümüzdeki hafta heavy rain ve uncharted 2 alacağım oyunları bitirdikten sonra takaslayabiliriz.

quote:

Orijinalden alıntı: berry11fl2

bende de dantes inferno little big planet var isteyen olursa turgut özaldayım

little big planet ile killzone 2 yi takas edebiliriz istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtbki -- 8 Mart 2010; 19:55:09 >

• Arkadaşlar yokmu 1.bölge lbp
  • Arkadaslar vegas 2 yi takas yaptim ve killzone2 motorstorm satmis bulunmak tayim elimdeki su andaki oyunlar euro fifab2008 ve the club dur bu iki oyun takas yapilir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.