Şimdi Ara

adana/KOZAN genelinde wifi agım var :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
62
Cevap
1
Favori
5.621
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> adana/KOZAN genelinde wifi agım var :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pinusnigra

slm arkdaşlar..

adana kozan ilçesinde bulunmaktayım...

evimdeki internet kozanın her yerinde çeksin istedim.. biraz uraştım oldu...

işte sistem ile ilgili resimler..

arkadaşlar buda bir deneme

quote:

Orijinalden alıntı: pinusnigra

slm arkdaşlar..

adana kozan ilçesinde bulunmaktayım...

evimdeki internet kozanın her yerinde çeksin istedim.. biraz uraştım oldu...

işte sistem ile ilgili resimler..

arkadaşlar buda bir deneme

tebrikler arkadaşım,gerçekten tebrikler sana ,iyi bir paylaşım doğrusu .
    |
    |

• Binbaşı
    1853 Mesaj
    Deneysel olarak güzel bir çalışma olmuş, tebrikler.

Bu işin yasal boyutunda bir altyapı işletmeciliği lisansı ve ISS lisansı almak gibi zorunluluklarınız olduğunun da farkında olduğunuzu umuyorum. Şu anda yasa dışı bir iş yapıyorsunuz, başınız gereksiz yere ağrımasın diye hatırlatmak istedim.
    |
    |
    DESKTOP : Intel i7-6700k with Corsair Hydro H100i v2 Extreme | Asus Z170i Pro Gaming | 32 GB Kingston HyperX Savage DDR-4 | MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X | 512 GB Samsung 950 Pro | 1 TB Samsung 850 Pro x 2 | Corsair Graphite 380T | Corsair RM850x | Corsair Gaming Strafe Cherry MX Brown | Corsair Gaming M65 Pro RGB | ASUS PG279Q | HyperX Cloud II

KONSOL : Playstation 4 Pro | XBOX 360 | Playstation VITA
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    üründe cilient modu 5 para etmez diyorlAR.100 Metre ötedeki ağa bağlanacagım modemi birebir görüyor.8 MB nette 1 mb bağlanmak hayal kırıklıgı olurdu.Modem airties rt206
    |
    |
    Seni Tebrik ederim elindeki imkanlarla sistemi çok güzel kurmuşsun diye düşünüyorum bizde şirket bünyesinde bunun hotspot şeklini kuruyoruz altyapı tamamlandıktan sonra kendi internet ağımızı yapıcaz. sana hayatta başarılar dilerim inşallah dahada geliştirir, işin maddi kısmına yönelirsin. kolay gelsin.
    |
    |
    adamı içeri aldılar herhalde. o günden beri mesaj atmamış
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj
    yok artık harika düşünce açık alanda çeksin bina içlerinde çekmese de olur. nolcak yaww
    |
    |
    Harbiden ses seda yok ama bulundugu yer toki yani kozanın en yüksek yeri.Normalde çukurda yerleşim kozanın.Ama üniversite ve tokinin bulundugu yer yüksekte kalıyor.Düz ve açık alandaki verimli max mesafe nedir bilmiyorum.Ayrıca cilient modunda cihaz hakkında pis kokualr aldımm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacaksevgilim -- 13 Ekim 2011; 14:03:15 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

çok iyi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    906 Mesaj
    Bende buna yakın bir sistem kurmak istiyorum. Çok iyi olmuş tebrikler
    |
    |
    |
    |
    yuuuh arkadaş 5 km.den net almak nasıl bir duygudur acep

bir de hakkaten eleman o günden beri hiç cevap atmamış bi kontrol mü etsek napsak
    |
    |
    |
    |

airties rt-203 ile o sistem 10 kişiden sonra şişmeye başlar.fikir güzel ama malzeme ve marka seçimlerin çok yanlış.sistem şişme üzerine tasarlanmış.yanş 15 kmden internet aldım diyorsun ama devamlı ve stabil olarak çoklu kullanımda sorun yaşandığını tahmin etmek içten değil.
    keza switchte şişer bu kullanıma dayanamaz.bu sistemle 10 kişiden sonra sorun çıkacağını düşünüyorum.
    kablolar statik yapması için özel konulmuş sanki çok karışık onları bi stabilize etmeni öneriyorum

hocam enigmaya saygılar :D
    @pinusnigra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedense0101 -- 14 Mayıs 2013; 15:19:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: pinusnigra

KLİK-SA ÜRÜNÜ SATIYOR BOZULUNCA ,FİRMAYA SEN GÖNDER BİZ KARIŞMAYIZ DİYOR.kARGO ÜCRETİNİDE SEN ÖDE DİYOR.YANİ MALI SATANA KADAR.

Uzun süre uğraştıran firmalar
    Toshiba ,Philips(Tv),

10 dk önce aldığın ürünü bile sorun yumağına dönüştürüp geri alan yada ALMAYAN firma !
    Media Markt (Koşarak uzaklaşın )

MÜŞTERİ DOSTU MÜKEMMEL FİRMALAR ;
    Tplink (Anında Sorgusuz Değişim) ,Hp (başka arızadan gitmesine rağmen eski klavyeyi bile sıfırı ile değişim) (Hp Network ,switch birebir değişim ve ilgi) , Apple(3 günde iphone birebir değişim) , Asus Network (birebir değişim) , Vatan (üzmeden her türlü talebe olumlu cevap ve sorunsuz değişim) ,
  • Binbaşı
    1490 Mesaj

Kozanda nerede wi-fi taraması yapsam hocanın wifi leri karsıma cıkıyor :D sistemi daha da geliştirdi sanırım bildiğim kadarıyla.
    |
    |
    alcan01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sistem güzel gerçekten bu wirelles çok güzel bir olay bende 80 mt engelli mesafeden alıyorum neti benim sorun evin içine neti dağıtamıyor oluşum...

ama şu connectify programını bu akşam bir deneyeceğim bakalım işe yarayacakmı ??
    |
    |
    |
    |

¯\_(ツ)_/¯
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.