Şimdi Ara

Adana'da tesettürlü kadınlara saldıran şahıs yakalandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana'da tesettürlü kadınlara saldıran şahıs yakalandı
    Adana’da dün sözlü ve fiziki saldırıya uğrayan tesettürlü kadınların Zübeyde G.’den şikayetçi olmaları üzerine, saldırgan kadın bugün gözaltına alındı.

Adana'da tesettürlü kadınlara saldıran şahıs yakalandı!

dliyeye sevk edilen kadın, Adli Tıp Kurumundan çıkarken basın mensuplarına, “Siz de milleti birbirine düşürmek için Allah’tan aranıyorsunuz. Benim de ailem kapalı. Onlar önce bana saldırdı” dedi.

Kamera kayıtlarında açıkça iki tesettürlü kadına saldırdığı görülen Zübeyde G'nin, rahat tavırlarla yaptıklarını inkar etmesi dikkat çekti.

TESETTÜRLÜ KADINLARA SALDIRMIŞTI
    Merkez Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde 27 Mart Çarşamba günü gerçekleşen olayda Zübeyde G. (50) adlı kadın, kaldırımda yürüyen tesettürlü kadınlar Yaren Demir (19) ve Sümeyye Öztekin’e (20) önce sözlü, sonra da fiziki saldırıda bulundu. Yaren Demir’in yüzündeki peçeyi açmaya çalışan Zübeyde G., tesettürlü kadını yüzünden yaraladı. Tesettürlü kadınlar, kendilerine saldıran Zübeyde G.’den şikayetçi oldu.

YAKALANDI
    Olay yerindeki iş yerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Gasp Büro Amirliği ekipleri, Zübeyde G.'yi 1 saat içerisinde ikamet ettiği Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi’ndeki evinden gözaltına aldı.
    Gözaltına alınan Zübeyde G., emniyetteki ifadesinde tesettürlü kadınların kavgayı başlattığını iddia etti. Zübeyde G.’nin de tesettürlü kadınlardan şikayetçi olduğu da öğrenildi.

''BENİM DE AİLEM KAPALI''
    Gözaltına alınan Zübeyde G., sağlık kontrolü için Adana Adli Tıp Kurumuna getirildi. Burada basın mensuplarının “Neden saldırdınız?” sorusuna, “Siz de milleti birbirine düşürmek için Allah’tan aranıyorsunuz zaten. Benim de ailem kapalı. Ben yoldan geçerken onlar bana saldırdı. Ben de onlara ‘Bir daha bu sokaklarda gezemeyeceksiniz’ dedim. Peçesini açmaya çalışmadım. Onlar bana gel deyince, bana saldıracaklar diye elimi kaldırım, yanlışlıkla oldu. Herkesin çoluğu çocuğu var. Kimseyi birbirine düşürmeyin” diye yanıt verdi.

Zübeyde G., sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi.

https://www.ensonhaber.com/adanada-tesetturlu-kadinlara-saldiran-sahis-yakalandi.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haber niteliği yok. Bıktık artık mağdur edebiyatı yapılmasından. Sürekli müslüman halk eziliyor, hor görülüyor muhabbeti. Doğu'da Kürtler eziliyor dağa çıkıyor, Ortadoğu'da müslümanlar eziliyor gidip bomba patlatıyor vs. Kapiş? Lafa gelince "gerçek İslam bu değil" demeyi biliyor millet, öteki dağa çıkınca nefret de ediyor etmesine; ama farkında olmadan nefret ettiği terörist zihniyeti taşıdığının farkında değil.
  • Seçim öncesi hemde. Yersen. Buram buram provakasyon ve tiyatro kokuyor.
    Yine mağduruz da mağduruz edebiyatına hoşgeldiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Parsbey

Seçim öncesi hemde. Yersen. Buram buram provakasyon ve tiyatro kokuyor.
    Yine mağduruz da mağduruz edebiyatına hoşgeldiniz.
    Sorması ayıp neden herşeye tiyatro diyorsunuz. Ülke tiyatro kulübü olduda haberimiz mi yok arkadaş. Tiyatro da muasır medeniyetler seviyesini geçtik.
  • rzcyle kullanıcısına yanıt
    Haber niteliği yok. Bıktık artık mağdur edebiyatı yapılmasından. Sürekli müslüman halk eziliyor, hor görülüyor muhabbeti. Doğu'da Kürtler eziliyor dağa çıkıyor, Ortadoğu'da müslümanlar eziliyor gidip bomba patlatıyor vs. Kapiş? Lafa gelince "gerçek İslam bu değil" demeyi biliyor millet, öteki dağa çıkınca nefret de ediyor etmesine; ama farkında olmadan nefret ettiği terörist zihniyeti taşıdığının farkında değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kril -- 30 Mart 2019; 13:43:32 >
  • Bu tip 28 subat atığı laik yobazlara ciddi caydırıcı cezalar verilmezse bunların ardı arkası kesilmez. Ya kodeste yada dısarda bir sekilde milletin kıyafetine tahammül etmeyi öğrenecekler.

• Kril kullanıcısına yanıt
    Peki neyin haber niteliği var ? Tam tersi bir görüntü olsa haber niteliği taşıyacakmıydı ? Tam tersi bir olay olsa o zaman ona da tiyatro diyecekmiydiniz? Delikanlı gibi cevap istiyorum.

Sorun şu insanlar neden sokakta birbirine saldıracak duruma geldi?
  • Genco kadınların ifadesi çıktı yalnız fetöcü diyerek saldırmışlar.

Doğru ise ne yapacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

Peki neyin haber niteliği var ? Tam tersi bir görüntü olsa haber niteliği taşıyacakmıydı ? Tam tersi bir olay olsa o zaman ona da tiyatro diyecekmiydiniz? Delikanlı gibi cevap istiyorum.

Sorun şu insanlar neden sokakta birbirine saldıracak duruma geldi?
    Delikanlı gibi cevap veremezler hocam

• Hırsızın hiç mi suçu yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Genco kadınların ifadesi çıktı yalnız fetöcü diyerek saldırmışlar.

Doğru ise ne yapacağız.
    Muhtemelen birbirlerini tanımıyorlar bile . Saldiran laik kadının fetöcü demesiyle fetocü mu olunuyor. Bu nasil bir tespit yöntemi

• Saldıran kadın olayın başörtüsü ile ilgisi yok ailem komple başörtülü diyor. Zaten baydı artık bu bize saldırıyorlar geyiği.

En son havalimanında türbana laf etti dediğiniz adamın 3 eski eşi türbanlı çıktı. Türbanlı kız arkadaşım beni terkedince kafayı yedim Ak partiliyim dedi.

https://forum.donanimhaber.com/turbanlilara-hakaret-eden-sahsin-ifadesi-ortaya-cikti--137709936

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 30 Mart 2019; 14:43:22 >
  • Niye tiyatroları kapattınız ki, siz akplilerden iyi tiyatrocu olurmuş
  • Geçen yine maduruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Saldıran kadın olayın başörtüsü ile ilgisi yok ailem komple başörtülü diyor. Zaten baydı artık bu bize saldırıyorlar geyiği.

En son havalimanında türbana laf etti dediğiniz adamın 3 eski eşi türbanlı çıktı. Türbanlı kız arkadaşım beni terkedince kafayı yedim Ak partiliyim dedi.

https://forum.donanimhaber.com/turbanlilara-hakaret-eden-sahsin-ifadesi-ortaya-cikti--137709936
    Kodesi görunce totoyu kurtarmak icin tabiki akpartiliyim der. Akpartiliyim de demiyor akpartiye oy verdim diyor. O yuzden başka videosundada Rte'ye kufrediyor nasıl akpartili ise. Adamin azıli bir laik kemalist olduğu aşikar. Adamin hem sahtekâr oldugunu, tiyatro yaptığını iddia ediyorsunuz hemde adamin ama akpartiliyim dedigine inaniyorsunuz. Bu nasil çelişki :) .

• Ben adamın söylediğini söylüyorum.

Bana kalırsa adam beş para etmez biri. Ne Ak partili ne kemalist. Ağır laik adamın tüm eski eşleri türbanlı olmaz bu arada.

Ha bildiğim tek şey sizlerin cidden ülkeyi bölmek isteyen kişiler olduğunuz. Bana kalırsa HDP 'den falan çok daha tehlikelisiniz.

• rzcyle kullanıcısına yanıt
    Cevap veriyorum, tersinin de haber niteligi yok, burasi Turkiye. Basilan koyler, yakilan evler vs. Zaten bu tarz seyleri icsellestiren bir ulkeyiz.
    Umarim cevabim tatmin edici olmustur.
  • Şıllık sanane teseddüründen ...

• Kara çarşaf ben bunu desteklemiyorum maalesef bir burka birde bu karaçarşaf türk etiğine uymuyor arap ve yahudi geleneği o onun dışında eşarp tesettür başörtüsü felan çoğu bayana yakışıyorda ama kara çarşafı maalesef içim kaldırmıyor.Saçlarına bone takanda var görünmesin diye bunda da sorun yok benim tek içime sinmeyen burka ve kara çarşaf arap ve yahudi zımbırtısı burka afgan zımbortısı bunlar hoş görünmeyen şeyler bir kadın kendine yakıştırmamalı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.