Şimdi Ara

ADANA'DA İYİ ÖZEL OPEL SERVİSİ VAR MI? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
21.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben de buradaki yorumlardan yola çıkarak AKAT servisine gittim. 1,5 yıldır gelip gidiyorum.
    Melih usta var işinin ehli. fiyat konusunda da birçok yere göre daha uygun.
    Denerseniz memnun kalırsınız.
    her ustaya güvenilmiyor
  • Enforcer kullanıcısına yanıt
    Akat opele boğaz kelebeğini temizletmek için gittim. İşlem sırasında ahtapot borusunu parçasını kırdılar. 60 TL olan Ahtapot borusunu, 250 tl ye bana satmış.

Tekrar giittim Melih usta, bir daha geldiğinde sana 100 tl indirim yaparım dedi.

Bende 60 liralık parçayı, 250 tlye bana satacaksın, ben de bu dükkana tekrar geleceğimöyle mi? Dedim.

Ustalığına birşey demem. Ancak vicdan olmalı insanda. Parça fiyatını dışardan mutlaka sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç ay önce aldığım 2010 model Opel Corsa aracımı yaptığım araştırmadan sonra Adana Apel Opel Servisine götürdüm. Hem periyodik bakımı yapıldı hem de ufak tefek arızaları giderildi. Daha önce yaşadığım servis deneyimlerimle kıyaslayınca hem kaliteli hizmet aldım, hem güler yüzlü insanlarla muhattap oldum, hem de cüzi bir miktar ödeme yaptım.
    Ustalar arızalı parçaları değiştirip masraf çıkarmaktansa, düzelme ihtimali varsa onarma yolunu seçiyorlar ve yeterince dürüst çalışıyorlar. Daha önce çözüm bulamadığım bazı sorunları da kolayca giderdiler. Adana’da Opel servisi arayanlara Apel Opel’i kesinlikle tavsiye ediyorum.

• Attilla Otomotiv A kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bu servisi tavsiye etmiyorum tam anlamıyla sahtekarlar.aracımın bakıma götürmüştüm. beni arayıp bujilerin değiştirilmesinin gerektiği söylendi bende olur değiştirin dedim. değiştiriken üst kapagın dişlerini kırmışlar sonrada ses yapmasın diye yapıştırmışlar tabiki bana bişey söylemediler. taki ben bunu 40000 km sonra aracımın yağ kaçagı sonucu üst contasının değişimi sırasında başka bir tamircinin o parçayı sökmesi sonucu öğrendim. usta dediğin dürüst olmalı. sahtekar değil. sökerken kırmış olabilirsin ama bunu paylaş ki bende bileyim biz size güvenerek arabamızı emanet edip 30dk işinize 4 saat sonra gel deyip gönderiyorsunuz sonra kafanıza göre kırıp geçiyorsunuz yazıklar olsun. UMARIM KİMSE GÖTÜRMEZ. BU ARADA İLGİ VE ALAKA SIFIRDI ZATEN PİŞMAN OLMUŞTUM BAKIM YAPTIRDIĞIMA VE Bİ DAHA GÖTÜRMEMİŞTİM. VE BUGÜN NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU ANLADIM. YAZIKLAR OLSUN ONLARA ALDIKLARI PARAYIDA HELAL ETMİYORUM.

• Semih.bilen S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bu servisi tavsiye etmiyorum tam anlamıyla sahtekarlar.aracımın bakıma götürmüştüm. beni arayıp bujilerin değiştirilmesinin gerektiği söylendi bende olur değiştirin dedim. değiştiriken üst kapagın dişlerini kırmışlar sonrada ses yapmasın diye yapıştırmışlar tabiki bana bişey söylemediler. taki ben bunu 40000 km sonra aracımın yağ kaçagı sonucu üst contasının değişimi sırasında başka bir tamircinin o parçayı sökmesi sonucu öğrendim. usta dediğin dürüst olmalı. sahtekar değil. sökerken kırmış olabilirsin ama bunu paylaş ki bende bileyim biz size güvenerek arabamızı emanet edip 30dk işinize 4 saat sonra gel deyip gönderiyorsunuz sonra kafanıza göre kırıp geçiyorsunuz yazıklar olsun. UMARIM KİMSE GÖTÜRMEZ. BU ARADA İLGİ VE ALAKA SIFIRDI ZATEN PİŞMAN OLMUŞTUM BAKIM YAPTIRDIĞIMA VE Bİ DAHA GÖTÜRMEMİŞTİM. VE BUGÜN NE KADAR HAKLI OLDUĞUMU ANLADIM. YAZIKLAR OLSUN ONLARA ALDIKLARI PARAYIDA HELAL ETMİYORUM.

• U: Usta aracın içi çok yıpranmış bu Km de normal mi ? 140.000 Dizel
    Melih Usta : Cevap yok araya laf karıştırdı ben kefilim araba süper kaçırma

Km düşürüldüğü anlaşılınca ben km bakmadım benim için önemli olan motor isterse 400 binde olsun....

Usta arabayı bursadan 170.000 küsürde almış sonra bilmeyen bir abiye düşürülmüş satıyor..
    Abinin yeni haberi oldu ADANA'DA İYİ ÖZEL OPEL SERVİSİ VAR MI? ADANA'DA İYİ ÖZEL OPEL SERVİSİ VAR MI?

• Çelik sibop ve birkaç arıza için Atilla otomotivi tavsiye edecek, daha önce orada iş yaptırmış olan var mı?

• yiğit_kemal kullanıcısına yanıt

CARPEL var ikiz kardeşler.Sanayi sitesinde.Güzel işçilikleri var , fatura vs veriyorlar.Ben çelik subap işini yaptırmışım.Biraz yogun sadece

• ufuk_94gs kullanıcısına yanıt

Hocam tavsiye için teşekkür ederim. Peki bizim bu Cruze larda tazyik sibobu denen bir parça var. Onu değiştirebiliyorlar mi bilginiz var mı?

• Rica ederim.Muhtemelen değiştirirler iki markayada bakıyorlardı.Yinede gitmeden arayıp sormakta fayda var

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.