Şimdi Ara

Adamlar Dünyayı BBG evine çevirmişler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
12
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki mağaradır belki çoğunuz biliyorsunuzdur ama ben yinede açayım dedim ,adamlar dünyadaki güvenlik kameralarını tek biryerde toplamışlar Türkiyede 150 kamera var bunların içinde evlere konulmuş kameralarda var.
    http://www.insecam.cc/

• Bence bu adamlar sisteme sızmış aynı kamera markası yada kodları kullanan kameralara misal.Sanmıyorum haberleri olduğunu insanların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UsainBolt kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen tek kamera markasının açığını kullanmışlar butun kameraların Manufacturer kısmında foscam yazıyor.
  • Sitede bu sitede bazen adminlerin(bazen de sizin) sifre girmeyi unuttugu kameralar yayinlanmaktadir ve bu tamamen legaldir yaziyor. Yani suc tamamen kameraya sifre koymayan elemanlarda. Baktim turkiyedekilere cogu dukkan kamerasi bazilari kasaya bakiyor, adamin teki kasa sifresini ogrense, zaten kameranin nerden yayin yaptiginin adresi noktasi noktasina yaziyor, gider oraya bosaltir kasayi cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: BuyingLife

Sitede bu sitede bazen adminlerin(bazen de sizin) sifre girmeyi unuttugu kameralar yayinlanmaktadir ve bu tamamen legaldir yaziyor. Yani suc tamamen kameraya sifre koymayan elemanlarda. Baktim turkiyedekilere cogu dukkan kamerasi bazilari kasaya bakiyor, adamin teki kasa sifresini ogrense, zaten kameranin nerden yayin yaptiginin adresi noktasi noktasina yaziyor, gider oraya bosaltir kasayi cikar

+18 işler çevrilirse evde izleyebiliriz yani dur biraz dolanayim belki denk gelir

• Harbi ha
  • gördüğüm en kötü int cafeyi buldum soba var lan ortadahttp://www.insecam.cc/cam/view/81564/

edit: rusları gezmenizi tavsiye ederim
    vay be salonlarına kamera koyan türkler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syncsta -- 16 Kasım 2014; 21:13:35 >
  • Az önce kadın banyodan çıktı lan göğüsleri açık
  • Töybeee hangi kameraymıs o
  • İlginç bişey bulan olursa haber versin
  • Gece 1 saat ayırım ızlicem inş güzel birseyler bulurum bulursam yazacagim

• takip
  • Hass... bizim salon lan o
  • Reallifecam varken

• person of interest gibi
  • Dursun gece bakacam

• Pek bişey bulamadım zaten geç geliyor görüntü bi tane çıplak adam gördüm o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

person of interest gibi

bunu yazmak icin geldim gidiyorum

• ressione kullanıcısına yanıt
    banyo iel yatak odasının üyelini istiyor olm oda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.