Şimdi Ara

Adamı dövdüm 18 vs 26 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ringler seni bekliyor kardeş sen harcanıyon buralarda
  • no ss no güven tipi görelim o na göre karar verininz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Risk Budur

no ss no güven tipi görelim o na göre karar verininz

Vücudumu atayım mı

Dostum tipimi ne yapacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: Risk Budur

no ss no güven tipi görelim o na göre karar verininz

Vücudumu atayım mı

Dostum tipimi ne yapacaksın

anan gifindeki gibi bir tipin varsa konu csb diyeceğim

şaka şaka ya öylesine :D

• quote:

Dershaneye gidiyordum. Kız arkadaşımla-sevgilim değil- buluşmak için 2 saat kadar erken çıktım evden. Markete uğrayıp bir paket first sensation aldım. Paketini açarak yürüyorum, bir tanesini içinden çıkartmaya çalışırken adamın birisi önüme geçip onu yere mi atacaksın? Dedi-1.75 boylarında tıknaz birisi- Yere atacağımı kim söyledi dedim. Ardından söylediklerini tam hatırlayamıyorum. Biraz tartıştık. Asla yere çöp atan birisi olmadım. Adamın bu üslubu kafamı attırdı ve tersledim. Sinirlenip birşeyle söyledi seni şöyle böyle yaparım gibisinden
    ( bu arada sakızı slow motion bi şekikde ağzıma atıyorum) Ben de cevap verince elindekileri yere atıp yakama yapıştı ve merdivenin demirlerine doğru itti. O anda suratına ard arda 2yumruk çıkarttım. Duvara doğru geriledi. Karnına ve testislerine doğru diz attım. Birkaç da tekme attığımı hatırlıyorum. O arada dershanede depoda kitaplarla ilgilenen bir abimiz var. Koştu geldi tuttu adamı. Sen ne yapıyorsun filan dedi: adama. Hasta mısın lan sen diye bağırıp yukarı çıktım
    Adam şok oldu tabi karşılaştığı tepki karışısında
    Dershaneye gelip şikayet etmiş bir de

Adamı dövdüm 18 vs 26
    Bir kaç ufak sıyrığın dışında birşeyim yok

tam mı 26 yaşında yoksa 26 yamı gircek ona göre yorum yapıcam

• Geçen gün adam peşinden geldi. Orda niye artislik yaptın sen dedi. 30 yaşımdayım ben istesem vururdum dedi
    Ben burada çalışacak insan değilim, şurada mekanımız var, şurada şuyumuz var diye anlatmaya başladı
    Kusura bakmayın deyip uzaklaştım

Not: Bu sefer elimde first city vardı. Yine pakerini gördü. Bak yine elinde çöp var diyor
    Bu adam daha çok dayak yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Dershaneye gidiyordum. Kız arkadaşımla-sevgilim değil- buluşmak için 2 saat kadar erken çıktım evden. Markete uğrayıp bir paket first sensation aldım. Paketini açarak yürüyorum, bir tanesini içinden çıkartmaya çalışırken adamın birisi önüme geçip onu yere mi atacaksın? Dedi-1.75 boylarında tıknaz birisi- Yere atacağımı kim söyledi dedim. Ardından söylediklerini tam hatırlayamıyorum. Biraz tartıştık. Asla yere çöp atan birisi olmadım. Adamın bu üslubu kafamı attırdı ve tersledim. Sinirlenip birşeyle söyledi seni şöyle böyle yaparım gibisinden
    ( bu arada sakızı slow motion bi şekikde ağzıma atıyorum) Ben de cevap verince elindekileri yere atıp yakama yapıştı ve merdivenin demirlerine doğru itti. O anda suratına ard arda 2yumruk çıkarttım. Duvara doğru geriledi. Karnına ve testislerine doğru diz attım. Birkaç da tekme attığımı hatırlıyorum. O arada dershanede depoda kitaplarla ilgilenen bir abimiz var. Koştu geldi tuttu adamı. Sen ne yapıyorsun filan dedi: adama. Hasta mısın lan sen diye bağırıp yukarı çıktım

Adamı dövdüm 18 vs 26

/>

Adamı dövdüm 18 vs 26

• quote:

Adamı dövdüm 18 vs 26

/>

• hadi bir halt yedin adam insan gibi seni uyarmış bari yazma. şakaydı :) geçenler senin yaşlarında bir genç dondurma paketini yavaşça çıkarttı hemen gözüm ilişti sonra sağına baktı soluna baktı çaktırmadan elini arkasına götürüp paketi bahçeye attı, dedim yahu çöpü görmüyor musun evde de böyle misin, "hemen yanında çöp vardı". Evet haklısın abi falan dedi sonra 2 dakika düşündükten sonra cevap verecek ya ergen ya.. tamam da atmadan önce neden söylemedin falan filan.. yahu ondan sonrada kör değilim falan diyecekti hem ben nöbet mi tutacağım elinde çöp olanların. Çöpü çöpe atacak kadar bile azim yoktur insanlarda..

neyse aradan 3 gün geçti ergenin birisi elinde karnesi ile geldi takdir belgesi aldım falan diye övünüyor, içeride cips almış onu yiyordu hemen gözüm ilişti takip ettim ne yapacak diye. Cips bitti sonra paketi koltuğun yanına sıkıştırdı gizliden (yani gizliden yapıyor ki yanlış bir şey olduğunun farkında). Çocuk dışarı çıkarken tuttum bunu takdir almışsın övünüyorsun ama eğitim almamışsın neye yarar dedim birde gülüyor, yüzüne tükürsem şu gençlerin gülecek türden bilmiyorum önceden birisi bize bir şey dese zorumuza giderdi cidden durum çok vahim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.