Şimdi Ara

Adamer'den domain faturası alan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Adamer isimli firmadan domain aldım fakat bana fatura gönderilmedi.Domain alıp fatura alabilen varmı?

• Hakan bey firma sahibiydi, bu konularda çok hassas olduğunu forumlarda yaptığı firma yorumlarında belirtiyordu ama. İlginç bir durum.
  • bizde kendisini hassas olarak bilirdik ama nedense bazı forumlarda da farklı olarak anılmaya başlanmış.ama biz hakan beyin öyle biri olmadığını faturamızı en geç bu hafta sonu göndericeğini tahmin ediyoruz.
  • Hakan beyin gözünden kaçmıştır. Yoksa yollardı :)
  • kasımda alındı domain heralde gözünden kaçtı ?! ayrıca buraya bir cevap yazmasını istiyorum hakan beyin çünkü ticketlar açık duruyor ve maillere cevap gelmedi ama hala burada geziyor kendisi.
  • :) Mutlaka unutmuştur o faturayı yollamayı çünkü kendisi herkese faturalı yerlerden alın diye söyleyen birisiki kendisi fatura kesmese olmaz, mutlaka dediğim gibi gözünden kaçmıştır onun :)
  • bu başlıkda gözünden kaçmış olmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: bLuEbLooD®

:) Mutlaka unutmuştur o faturayı yollamayı çünkü kendisi herkese faturalı yerlerden alın diye söyleyen birisiki kendisi fatura kesmese olmaz, mutlaka dediğim gibi gözünden kaçmıştır onun :)

hakan firmadır herkese fatura keser ben alan görmedim ama kesiyordur heralde
  • kesip kesmediğini bilemeyiz.faturanın bize ulaşmış olması gerekir haklımıyım?
  • Kendi ana domain firmam ilede görüştüm sorun bizden veya transferi yapmaya çalışan başka bir firmadan kaynaklanan sorun değil,

ya transfer kilidi kaldırılmadı, ya verilen şifre yanlış bir şifre yada siz transferi yapmaya çalışırken bayinin mailinede bununla ilgili mail gidiyor (en azından bende böle) o esnada transfer iptal ediliyor.

Bu durumda Mesut üzgünüm ama yapabileceğim bir şey yok, istediğin firmayı dene, bu şartlarda bu domain trasnfer edilemez.

Hakan bey sorun bizde değil diyor ama sorun onlarda bizde değil.

Daha önce bu domain konularındabir sürü forumda konu açılmıştı aynı durum seninki ile aynıydı, sanırım domain ile igili elinde faturanda yok.

Gelişmeler nasıl olacak merakla bekliyorum. Böyle işmi olur yaa Allah aşkına. Ne fatura gelmiş ne transfer yapılabiliyor nede başka birşey. Domain süresi dolacak sonra öde dünyanın parasını.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuEbLooD® -- 18 Temmuz 2007; 10:17:44 >

• yapacak birşey yok zaten kendisi dava sonuçlanıncaya kadar domaini suspend etti ne hakkı varsa?!vergi kaçakçısı çıktı ayrıca :) özellikle hakkında yazılanları okudum r10.nette süper yaw....
  • zamanında çok söyledim ama devamlı konuları sildiler burda ve onun yandaşları hep onu korudu ama dinleyen olmadı beni..
  • dokunulmazlığı var onun birazdan bu konuda silinir ;)
  • ona bi dokunurum.... , dün forumdaydı özellikle bu başlığı inceleyip bilerek mesaj yazmadı işine gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokonel -- 18 Temmuz 2007; 10:28:54 >
  • kanıt toplarken mailleri okudum da aslında alırken bile sorun yaşamışım.21 kasım 2006'da yatan parayı ancak 23 kasım 2006 da tescil edip bana şifreleri 29 kasım 2006 da vermiş..nedense diğer forumlarda tutunamıyor.yönetimi eleştirmek istemem ama nedense bunca olaydan sonra hala burda satış yapabiliyor...satış yapmasında elbet bir sorun yok ama insan müşteri toplayacağına sitesinde açılan ticketlara atılan maillere cevap verir...altı buçuk saat boyunca bir ticket beklenmez..
  • quote:

Kendi ana domain firmam ilede görüştüm sorun bizden veya transferi yapmaya çalışan başka bir firmadan kaynaklanan sorun değil,

ya transfer kilidi kaldırılmadı, ya verilen şifre yanlış bir şifre yada siz transferi yapmaya çalışırken bayinin mailinede bununla ilgili mail gidiyor (en azından bende böle) o esnada transfer iptal ediliyor.

Bu durumda Mesut üzgünüm ama yapabileceğim bir şey yok, istediğin firmayı dene, bu şartlarda bu domain trasnfer edilemez.

Hakan bey sorun bizde değil diyor ama sorun onlarda bizde değil.

Daha önce bu domain konularındabir sürü forumda konu açılmıştı aynı durum seninki ile aynıydı, sanırım domain ile igili elinde faturanda yok.

Gelişmeler nasıl olacak merakla bekliyorum. Böyle işmi olur yaa Allah aşkına. Ne fatura gelmiş ne transfer yapılabiliyor nede başka birşey. Domain süresi dolacak sonra öde dünyanın parasını.

Saygılar.

hiç merak etme serkan,birgün birilerine çatarsa gösterirler ona transferin nasıl yapıldığını...bizim için 70bin indexin ve gpr4 domainin önemi yok bundan sonra...hayır anlamadığım diğer bir konu "istediğin yerde başlık aç ,karalama kampanyası başlat" diyor fakat orda bile kendini aklamya çalışıyor.yazık!saat 1:30 idi yatıcam vs içerikli mesaj vardı burada ama diğer yerlere konu açtığım için saat 3:30 a kadar devamlı bekledi konuya gelen mesajlarda üste çıkabilmek için...ama hiç merak etmesin ben hala uyumadım ve avukatın mail cevaplarını bekliyorum...

• Mesut sanırım senden habersiz para ile bu adamdan aldığın domaininin ns leri değiştirilmiş. Bu kadar yeter, bu kadar artık yeter bu işi kötüye gidecek. Bakın Hakan bey sizi 5 yıldır tanıyorum ve sürekli domain konusunda herzaman insanların sizden ağzı yandı. Herzaman haklı olan müşteriyi haksız gösterdiniz. İşinize gelen mesajlar burada kaldı işinize gelemeyn mesajlar silindi, siz ne hakla bu kişinin domainine el koyarsınız ve bne hakla onun rızası olmadan ns lerinin değiştirip sitesinin kapalı kalmasını sağlarsınız.

Bu güne kadar sizden domain transferi eden bir Allah' ın kulunu görmedim ama benim adımda Serkansa ne olursa olsun bu domaini ya kendi panelime transfer edeceğim yada başka bir yere sende paşa paşa buna müsade edeceksin, bu iş ya tatlılıkla çözülecek yada başka yollarla, nasılsa Istanbula geleceksin ozaman görüşürüz!!!

1 domain için bu kadar uğraştığım yeter insanı dinden imandan çıkarmayın. Birde gelmişsin adamın domaininin ns lerini değiştirmişsin. Domain süresimi bittite el koydun domaine.

• hakan forumda bir çok domain satıyor bunların hepside kilit koyduğu domainlerdir ve kimse ondan alamadı onalrıda paraya çevirior kendisi serkan arkandayım musade var mı ?
  • walla Murat canıma tak etti ya tatlılıkla çözülecek yada başka yollarla çözülecek.

yanımda dur olum arkamda ne işin var
  • quote:

walla Murat canıma tak etti ya tatlılıkla çözülecek yada başka yollarla çözülecek.

yanımda dur olum arkamda ne işin var

serkan ben ilk günden beri söylemiyormuyum aynı şeyleri sen biliyorsun.. ama her defasında beni haksız çıkardılar hakanın yandaşları hep onu tuttu şunuda söyliyim bazı adamlar msn de bana onun arkaasındn atıp tutarlarken burda onu savundular sorun değil ben bu hakanın ne ofisi olduğuna ne yanında 5-6 kişi calıstığına inanıyorum.. ben firmayım diyor kendisi herkes şahıs firması olabilir elini sallayan herkes neyse umarım çözülür sanmıyorum ama serkan yanında dururum farketmz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.