Şimdi Ara

Adam akıllı multimetre tavsiyesi ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
23.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tweezer cımbız modelleri var ondan mı alayım yoksa twerder proplarlada iş görebilirmiyim tam doğru ölçüm yapmak için şimdiden ilginiz için tşkler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unit ut33d var bende

Diyot kademesinde voltaj verdim 5 V cihaz kapandı bir süre çalışmadı bir kaç dk sonra off kademesinden Ac voltaj konumuna aşıp 220 verdim çalışmaya devam ediyor

Tavsiye ederim silikon çerçevesi vs var kroplar kaliteli kalın

Şimdi daha üst modellerin kroplarına geçeyim diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • V99 nasıl iyi mi aceba

• https://tr.aliexpress.com/item/FLUKE-17B-Digital-multimeter-Tester-DMM-with-TL75-test-leads-Soft-case-kch17/32309904281.html?spm=2114.13010608.0.0.54eLfD
    Şu cihazı şipariş ettim istanbula gelmiş yakında elimde olur ekonomik durumunuzu bilmiyorum ama imkanınız varsa tavsiye ederim.
  • Ölçü aleti dün elime ulaştı 13 günde geldi bu nehız anlayamadım.
    güzel cihaz biraz test ettim yıllarca işyerinde fluke 75 kullandım
    şimdi evde kısmet buymuş 400 küsür tl ye geidi.
     Adam akıllı multimetre tavsiyesi ! Adam akıllı multimetre tavsiyesi ! Adam akıllı multimetre tavsiyesi !

• Holdpeak hp-870n veya Unit ut 203 pensampermetreler nasıldır amatörden hallice kullanim için? Bilgisi olan veya kullanan varsa paylaşın lütfen.

• Fluke 17b+ çin malı . Geç ve yavaş çalışıyor . Direnç ölçerken zor sıfırlanıyor . Volt ölçerken birkaç kerede ve hatalı değer gösteriyor . Şarjlı pil ile çalıştırmak problemli çok bekleyince açılmıyor . Başka model fluke almanızı tavsiye ederim . Veya ucuz fiyata taklidini alın .

Adam akıllı multimetre tavsiyesi !

Adam akıllı multimetre tavsiyesi !

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.