Şimdi Ara

Actıng Lessons %95 Türkçe Yama [09.04.2019] [Vaveyla Gaming Çeviri] +18 Oyun (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
6
Favori
21.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl yani şimdi ben 8.bölümü türkçe yapmak için oyuna baştan mı başlamam gerek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ContraPanay

Nasıl yani şimdi ben 8.bölümü türkçe yapmak için oyuna baştan mı başlamam gerek ?
    Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Benim orda söylemek istediğim arkadaş oyun Türkçe değil demiş, sadece menü Türkçe değil oyuna başlayınca Türkçe olacağını görürsün demek istemiştim.
  • oyunun sonu gerçekten hüzün ile bitti.
  • Actıng Lessons %95 Türkçe Yama [09.04.2019] [Vaveyla Gaming Çeviri] +18 Oyun

Böyle Bir hata alıyorum lütfen cevaplarmısınız
  • yetkili arkadaşlar pcde steamden aldım bu oyunu ama türkçe yaması var mı sizde yoksa sadece android için mi geçerli ?
  • Sırf bu posta cevap yazmak için hesap açtım. Öncelikle haftada birkaç günümü böyle adult oyunlara şans vererek geçiren biriyim bu oyuna da bir şans vermek istedim oyunu ingilizce oynadım ama bu yamayada bir bakınca güzel olduğunu söyleyebilirim her neyse bu oyun oynadığım en iyi story bazlı adult oyun o kadar güzel bir kurgu yapmışlar ki adamlar oyanayacaklara tavsiyem sürekli save tutsunlar ve tüm sonları görmeye çalışsınlar kesintisiz 7-8 oynadım siz de oynarsınız :)

postu atan arkadaş bu kalitede bildiğin başka oyunlar varsa önerir misin lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jusasin

Sırf bu posta cevap yazmak için hesap açtım. Öncelikle haftada birkaç günümü böyle adult oyunlara şans vererek geçiren biriyim bu oyuna da bir şans vermek istedim oyunu ingilizce oynadım ama bu yamayada bir bakınca güzel olduğunu söyleyebilirim her neyse bu oyun oynadığım en iyi story bazlı adult oyun o kadar güzel bir kurgu yapmışlar ki adamlar oyanayacaklara tavsiyem sürekli save tutsunlar ve tüm sonları görmeye çalışsınlar kesintisiz 7-8 oynadım siz de oynarsınız :)

postu atan arkadaş bu kalitede bildiğin başka oyunlar varsa önerir misin lütfen?
    BeingADIK oyununu önerebilirim ActingLessons yapımcısının yeni oyunu daha iyi ve çok güzel bir hikayesi var.
  • Linux linki bozulmuş
  • güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caseus -- 30 Mayıs 2020; 22:0:4 >
  • Hocam Being a DIK'i daha yeni bitirdim oyun tamamlanmamış olduğu için Acting Lessons kadar zevk vermedi ama oyuna Summertime Saga gibi telefon falan eklemişler stat ve diğer şeylere bakmak için o mekanik iyiydi her neyse bildiğin başka kaliteli oyun varsa söyleyebilir misin? Dr. Pink Cake keşke daha fazla oyun çıkarsa :D
  • hocam Being a DIK için 2. sezon çıktı diye söylüyorlar. herkesin 2. sezondan kast ettiği oyunun 5. bölümü mü? ben 5 bölüm oynadım ve bitti. 2 sezon nerde anlamıyorum veya bulamıyorum

• I'm sorry, but errors were detected in your script. Please correct the
    errors listed below, and try again.

File "game/script.rpy", line 106: Line is indented, but the preceding tag statement does not expect a block. Please check this line's indentation.
    add "gallery/gallery_bg.jpg"
    ^

Ren'Py Version: Ren'Py 7.3.0.271
    Fri Jul 31 14:26:05 2020

Usta böyle bir sorunla karşılaşıyorum ve oyun başlamıyor ne yapmalıyım
  • Arkadaşlar merhaba,

Konuyu hortlatıcam.. pc için türkçe çeviri linkine tıkladığımda "Tehdit: JS/Adware.Subprop.V uygulama" şeklinde web sayfası uyarı veriyor.

Acaba linki güncelleyebilir misiniz?

• Dosyaları game klasörüne attığım halde Tükçe olmadı bir sıkıntı mı var dosyalarda?

• Merhaba Yama mobilde de yapıla biliniyormu

• Merhaba Yama mobile de uygulanıyor mu?

%5 lik eksiklik nedir acaba tamamlanacak mı ?

• steamdaki oyunla çalışıyor mu

• chris92 C kullanıcısına yanıt

Çalışmaz oyuna yeni güncellemeler geldi bu eski sürüm. Farklı bir site de full çevrilmiş hali var. Başka sitenin linkini atmak yasak mı emin olamadım, bazen atan var bazen yasak diyorlar o yüzden linki atamıyorum. İsmini yazsam sorun olmaz heralde Actıng Lessons %95 Türkçe Yama [09.04.2019] [Vaveyla Gaming Çeviri] +18 Oyun 'AdultOyunÇeviri' burada bu tarz oyunlar ve çevirileri mevcut.

• sürüm güncellemesi gelicek mi

• Link silinmiş mümkünse lütfen yeniler misiniz? Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.