Şimdi Ara

AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu sıralar bazı sayfalara girerken,bazı mesajlar veriyor,ben google ın engellediği gibi bir kuşkuya kapıldım.Mesela herhangi bir ürünü arama yaparken,ana sayfada en ucuz fiyatlar başta hangi sitede olduğuyla birlikte görünüyor du,tıklayıncada siteye giriyordu,şimdi girmiyor Son resimde 2.sayfaya giremedim.bunlar neden kaynaklanıyor olabilir?
    Bu siteye ulaşılamıyor

www.googleadservices.com bağlanmayı reddetti.
    ERR_CONNECTION_REFUSED
    Ayrıntıları gizle
    Google'da arama yapın.

google ad services pagead aclk

AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !! AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !!

AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 11 Nisan 2016; 3:35:48 >

• Açılmayan sayfalar bunlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !! AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !!
  • Tamam.

Bilgi için teşekkürler.

En kısa zamanda ilgilenilecek arkadaşlarım.
  • Level3 DNS'ye geçtim. Kafam rahat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkürler,hasta yatağında müjdeli haber almış bir derviş misali fikri bile ilaç gibi geldi, bir deneyelim bakalım ,DNS değiştirmekten başka ayar gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Çok teşekkürler,hasta yatağında müjdeli haber almış bir derviş misali fikri bile ilaç gibi geldi, bir deneyelim bakalım ,DNS değiştirmekten başka ayar gerekiyor mu?

Gerekmiyor. Rica ederim. :)

• hız müthiş yanlız sayfalar gene açılmıyor,ürün araması yaptığınız da siteye neden giriş olmuyor acaba?Siz denediniz mi açılıyormu?

AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !! AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !! AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 11 Nisan 2016; 14:53:55 >
  • quote:

hız müthiş yanlız sayfalar gene açılmıyor,ürün araması yaptığınız da siteye neden giriş olmuyor acaba?Siz denediniz mi açılıyormu?

AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !! AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !! AÇILMAYAN SAYFALAR ÇOK ÇOK ARTTI !!

OpenDNS kullanırken de öyleydi.Şu anda da öyle.

• mustizmir kullanıcısına yanıt
    ilgilensene köftehor
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    Halen araştırıyoruz.

Bitince sizlere bilgi geçecegiz.

İyi forumlar dileriz.
  • Sanırım ad:block türevi bi yazılım yüzünden giremiyorsunuz google.reklam linklerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes122

Sanırım ad:block türevi bi yazılım yüzünden giremiyorsunuz google.reklam linklerine

Ad Block vardı kaldırdım gene sorun devam ediyor.Google reklamlarına izin ver diye bir buton vardı ama bulamıyorum bir türlü lütfen yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 23 Nisan 2016; 2:38:28 >
  • quote:

quote:

Sanırım ad:block türevi bi yazılım yüzünden giremiyorsunuz google.reklam linklerine

Ad Block vardı kaldırdım gene sorun devam ediyor.Google reklamlarına izin ver diye bir buton vardı ama bulamıyorum bir türlü lütfen yardımcı olun.

kaldırıldı o buton arkadaşım.

hemde epey bir zaman oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

Halen araştırıyoruz.

Bitince sizlere bilgi geçecegiz.

İyi forumlar dileriz.

Hani nerede bilgi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyla ilgili çalışmalar halen devam etmekte.

Sonuçlanınca sizlerle paylaşacağız.

İlginiz için teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

quote:

quote:

kaldırıldı o buton arkadaşım.

hemde epey bir zaman oldu.

Bir kaç gün önce mesaj geldi,nasıl geldi bilmiyorum ama reklamlara izin vermem için google izin istiyordu,bende yasakla hepsini kısmını işaretledim.ondan sonra başladı bu sorun şimdi chromu tekrar silip yüklememe rağmen sorun devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 23 Nisan 2016; 19:26:05 >
  • Reklamları serbest bıraktım ama genede sorun çözülmedi,Chrome da kasım kasım kasılıyor,anlamadım bu işi lütfen yardım.
  • Aynı sorun bendede var çözebilen varsa lütfen yardım etsin.
  • şimdi birde bağlantı sıfırlandı hatası çıktı ortaya.Denetim masası - sistem ve güvenlik -windows güvenlik duvarı - izin verilen programları kurcaladım ondan olabilir mi acaba hepsine izin verdim.
  • Çözüm bulabildiniz mi? Ben bir tane buldum,sitenin sonundaki kısmı google kopyalayıp aç diyince siteye giriyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.