Şimdi Ara

acılllllll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bılıyorum her yerde yazıyor ama( ı phone uma 2.1 versıyon 8 gb ) jeılbreak denılen ıslemı sanırım 1.4 versıyon ıle yptım aynı ı phonedan bır tane daha vardı 2.1 lı bır dosya ıle ona yapım dedım ıkısıde su anda susdu formda bakdım arasdırdım herseyı denedım bırınde cıınca usb kablo aglantısı ve ı tunes yazıyor dıgerınde ıse ısırılmıs bır annas cıkıyor formda okudum yapmaya calısdım bırseyler ama bılgısayar ı tunesde gormuyor snırım bıde bu ı tunes lerın felan bellı versıyonları var 7.5 felan gıbı seylerı bırısı hangı programların ne verısyonları ıle (ı phone uma 2.1 versıyon 8 gb ) neler yapmam gerekdıgını yazarsa sevınırım forda yazılanlarla ı phone tkınca ses var ama ı tunnes de gormuyor bırseylerı bıde dfm modu denılen sey tamamen ı phone nın kapalı halde kalmasımı tam bır haftadır ugrasıyorum ıcın den cıkamadım parasıyla yapılacak saglam bır yer bılıyorsanız ıyıce bozmadan yapacak onlarıda soylersenız sevınırım sımdıden sagolun

• kardeş önce derdini ii anlatmaya çalış
    cihazın 2g mi 3g mi
    bu 1
    2. si
    ziphone 2.6 b yi bul yükle ordan bi dene do it all tuşu ile
    ondan sonra itunese bağla
    2.1 yaptıysan zaten itunes 8 den başkasını görmez artık
  • Kardeşim ilk önce bu konularda biraz bilgi sahibi olmanız gerekiyor.Aksi taktirde para verip yaptırsanız bile ileride yeni firmware sürümü çıkınca ya güncelleme yapamazsınız yada her seferinde para vermek zorunda kalırsınız.

O zaman ilk olarak bazı konularda bilgi sahibi olun,daha sonra kendi işinizi kendiniz halledin.

Firmware nedir?
    Jailbreak Nedir?

Bu bilgileri öğrendikten sonra aşağıdaki linkten hangi cihazı kullanıyorsanız ona göre nasıl jailbreak yapacağınızı öğrenin.Aşağıdaki tüm yöntemler denenmiştir,bu yüzden korkunuz olmasın.

Jailbreak Yöntemleri

Verdiğim linkleri dikkatli bir şekilde okursanız,hiç bir yere para vermedim işinizi kendiniz halledebilirsiniz.

Kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 5 Ekim 2008; 5:29:46 >

• Dostum o kısım uzun şimdi versiyon kaçta?
    bunu o kablo resmindeyken ancak şöyle anlıyabilirsin

1.1.4 sürümde o ekran çıkıyorsa ekrandaki kablo resmi iphone bağlantı kablosunun iphone a bağlanan tarafındaki gibi geniş görünüyor.
    yok 2 üzerindeki bir versiyonda isen Kablonun diğer ucu yyani USb bağlantı gibi görünüyor.

bu ekrandaysan sorunun Telefonun Recovery modda kalmış Bunun nedenide
    1. recpvery moda almış olabilirsin
    2. yüklerken sorun çıkmıştır o yüzden ordadır.

ne yapabilirsin yada ne yapman gerekiyor.
    1. telefonun kpama ve home tuşlarına bir süre basılı tut resetle baktın düzeldi şanslısın :) (bende birkere işe yaramıştı bu yol daha sonrada denedim ama olmadı)
    2. DFU moda geçip telefonunu yeniden yüklemelisin bunun içinde.

Telefonu yeni aldın ve garantili ise götür garantiye yapsınlar. hiç uğraşma derimben
    Yok sen aldıysan ve.:

Eğer Fake İmei yöntemi kullanmıyorsan
    http://forum.donanimhaber.com/m_26941587/tm.htm

yok benim telefonum zaten kayıtlı diyorsanda
    http://forum.donanimhaber.com/m_22328992/tm.htm

benim aklıma başka birşey gelmiyor.

• ya ne dıyımmm ne dıyımmmmmmmm:D:D:D:D:D::D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:Dd
    hallettım :D hemde ıkı tane ı phonem vardı hemde farklı farklı versıyonlarda ıkısınıde hallettım
    vallahı bu paylasım sıtelerı olmasa ne yapardık bılmıyorum yaa
    bu sanal alemde adam akıllı buldugum bı bu yer cıkdı :D
    sımdı bırını duzelttım ıkıncı ı phonemıde duzeltıyorum:D
    yazılanları goruncee ınsanın beynı kaynasada bıraz dıkkatle
    alında ısın sırrı dıkkatte:D
    bu ıs halloluyor:D
  • hayırlı olsun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.