Şimdi Ara

ACİLLLLLL BİR YORUM BİR SEVAP !!!!!! (FORD-RENAULT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a beyler öncelikle Yardımınza çok ihtiyacım var yardım edersiniz çok sevinirim.w

DEFALARCA GİT GEL YAŞADIM ARABA KONUSUNDA AMA EN SONUNDA BU SEFER KESİN 3 SEÇENEĞE DUSURDUM.

1-FORD FİEST(2004-2006)(TEK KAPILI SINIDA DUSUNUYORM DAHA UYGUN)
    2-RENAULT RXT 16 VALF 1.4 (2001-2002)

SEHIR ICI AZ YAKAN MASRAFI EL YAKMICAK VS VS..ARKADAŞLAR ŞUAN SEÇENEĞM BUNLAR OLUMLU OLUMSUZ YANLARINI NEDİR HANGİSİNİ TERCİH ETMELEYİLİM.
    17 BİN MAX BÜTÇEM VAR BİN LİRAYİDA SİGORTASI BAKIM VS AYIRDIM TAMAMEN SİZE GÜVENİYORUM ARKADAŞLAR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Renault Rxt'den kastınız Clio mu? İlan var mı ve km boya durumu ne alemde?

• Tek kapılı fiestalar ticari oluyor diye biliyorum o Yüzden fiyatları dip

• Fiat palio mk2 bulabilirsiniz. 1.2 16v

• Hocam sadece yüzeysel açık soylemeke gerekirse rtx lerde benzin lpg 150 bin altı bakiyorm. Ford larda dizel 150 bin civarı bakiyorm.

• 206 1.4 HDI

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek kapı ford fiestalar çoğunluğu vandır, kapalı kasadır. Ticaridir, her yıl muayene girer.

Renault RXT dediğiniz clio ise, clio daha mantıklı.

ACİLLLLLL BİR YORUM BİR SEVAP !!!!!! (FORD-RENAULT)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panthera52 -- 23 Şubat 2016; 17:01:41 >
  • ByArnold B kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim o zaman

Clio'nun artıları:
    -2.eli çok hızlı
    -Vergi, hız sınırı ve muayene rahatlığı
    -Kolay yürütme maliyeti
    -Temizi, apaçi eline düşmemişleri iyidir, sağlamdır

Fiesta'nın artıları:
    -Daha hoş tasarım
    -Dizel olması
    -Yaşının daha yüksek olması
    -3 kapı ile genç işi durması

Diyeceğim o ki, bu ikisi arasından, masraf çıkarmaması, muayene vergi vs.avantajı ve yürütme masrafı kolay olmasından dolayı Clio.
    Yoksa Punto, Fabia, 206, İbiza, Corsa gibi diğer alternatiflerde bakılabilir.

• ACİLLLLLL BİR YORUM BİR SEVAP !!!!!! (FORD-RENAULT) konusunu başlattı (2 sa. önce) Renault Clio rxt 1.4 görüşleriniz. konusunu başlattı (6 gün önce) ARKADASLAR ACİLLL YARDIM SİZE İHTİYACIM VAR !!!!!!!!!!! konusunu başlattı (12 gün önce) Allah Askına Yardım Edin...! Kafayi yemek üzereyim konusunu başlattı
    Kafayi yiyince konu acsin bence,yeterince corbalamis ortaligi

• quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

Şöyle söyleyeyim o zaman

Clio'nun artıları:
    -2.eli çok hızlı
    -Vergi, hız sınırı ve muayene rahatlığı
    -Kolay yürütme maliyeti
    -Temizi, apaçi eline düşmemişleri iyidir, sağlamdır

Fiesta'nın artıları:
    -Daha hoş tasarım
    -Dizel olması
    -Yaşının daha yüksek olması
    -3 kapı ile genç işi durması

Diyeceğim o ki, bu ikisi arasından, masraf çıkarmaması, muayene vergi vs.avantajı ve yürütme masrafı kolay olmasından dolayı Clio.
    Yoksa Punto, Fabia, 206, İbiza, Corsa gibi diğer alternatiflerde bakılabilir.

Tmm die eyw hocam saolasin

• shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Hahahah asgari ücret çalışıp ilk arabasını alan biri olunca 17 milyara insan korkuyor kbakma yın hocam bu gdisle daha çok konu açıcam haha ;)

• benim görevim bilgilendirmek,nasilsa bu konuyu da bırakıp emek edenlerle dalga geçmiş olacaksınız,maksat millet ona göre ciddiye alsın
    Asıl sizi ciddiye alan yok

• İki yılda bir muayeneye giriyorsa tabiki fiesta değilse Clio.

• 17ye clio varmi ki? Duzgunu bulunursa clio. Ama yoktur o paraya

• 17 e 1.4 rxt düzgün clio bulmanız zor. 1.6 Rxt clio bulabilirsiniz. Fiesta ise edeceği max 13 (tek kapılarının) fazlasını vermeyin . Sahibinden'e girdiğinizde van,minivan seçeneğine tıklayın oradaki fiestalara göz gezdirin. Daha uygunlardır.
  • 17 bin liramı bu iki arabaya hayatta okadar paralar vermem yazık günah valla... yürürüm daha iyi...
    Dostum amacın ne N3drn böyle brsey için ugrasicakmisim insan neyse karşısındaki de öyle sanarmis başka brsey değil işine gelmiyorsa yorum yapmassin 15 yaşında beri calisiyorm emekmis alinteriymis bana sakin ogrtme ye kalkma biz bir hayal kurduk onu da gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu kadar kasmaminda sebebi tek atımlik mermim var dahası da yok anlamanı beklemiyor ama SAYGI GOSTERİCEK SİN BİAT EDİCEKSUN .

• Hani şu var clio konusunda çok baskın bendede ama 2001 Renault alınır diyene çok yoksa 1.4 kafama koymuştum servis ve yedek parça konusunda skintim yok lakin rn iyisini secmwk istiyirm

• quote:

Orijinalden alıntı: ByArnold

Dostum amacın ne N3drn böyle brsey için ugrasicakmisim insan neyse karşısındaki de öyle sanarmis başka brsey değil işine gelmiyorsa yorum yapmassin 15 yaşında beri calisiyorm emekmis alinteriymis bana sakin ogrtme ye kalkma biz bir hayal kurduk onu da gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu kadar kasmaminda sebebi tek atımlik mermim var dahası da yok anlamanı beklemiyor ama SAYGI GOSTERİCEK SİN BİAT EDİCEKSUN .

Biat edin gencoya adam sert beyler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.