Şimdi Ara

ACİLLLL lütfen bi bakın YGS BAŞVURU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemde Geçerli Fotoğrafınız Yoktur diye başvuru yapamadım ÖSYM den telefonla görüştüğümde ise diploma gerekli dediler diplomayı almam imkansız su anda başvuru merkezinde diploma istediler mi sizden bu arada sınava ilk defa girmiyorum en son 2012 de girdim.

• basvuru merkezine (liseler) gidip foto çekinmen lazım diploma istemeleri saçma olmuş.

edit:sadece tc kimlik no bilmen yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlknsn -- 7 Ocak 2014; 23:39:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlknsn

basvuru merkezine (liseler) gidip foto çekinmen lazım diploma istemeleri saçma olmuş.

ya bu foto muhabbeti çıktıya benim foto silinmiş o yüzden. sistemde eğitim bilgilerim duruyor ama bir sorun yok diploma istemeleri gerçekten çok saçma.neyse yarın ola hayrola
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah555

quote:

Orijinalden alıntı: vlknsn

basvuru merkezine (liseler) gidip foto çekinmen lazım diploma istemeleri saçma olmuş.

ya bu foto muhabbeti çıktıya benim foto silinmiş o yüzden. sistemde eğitim bilgilerim duruyor ama bir sorun yok diploma istemeleri gerçekten çok saçma.neyse yarın ola hayrola

sorun yok benim de aynı fotom silinmiş mecbur liseye gidip oyle yaptim basvurumu diploma falan istenmedi

• Mezun olup sonradan girenler icin diploma isteniyor ankaraya gondermek icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

Mezun olup sonradan girenler icin diploma isteniyor ankaraya gondermek icin

doğrudur mezunsa ben unide kayitli sandim

• ykpnrgz Y kullanıcısına yanıt
    ben mezunum sınava 3. girişim parayı internet bankacılıgından yatırdım aisden başvuru formu çıktı başvurabilirmiyim burdan diplama fotoğraf güncel değil falan bir uyarı vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

ben mezunum sınava 3. girişim parayı internet bankacılıgından yatırdım aisden başvuru formu çıktı başvurabilirmiyim burdan diplama fotoğraf güncel değil falan bir uyarı vermedi.

evet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.