Şimdi Ara

(((ACİLLL)))AMD PHENOM II X4 955 (C3) SIFIR KUTUSUNDA İŞLEMCİ - //ANKARA// - SATILDI -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Herkeze merhabalar arkadaşlar,

Ürün 13.11.2011 tarihinde Vatan Bilgisayardan alınmıştır.Sıfır olup kutusu dahi açılmamıştır.Daha henüz ekran kartı alamamış olmamdan dolayı işlemciyi kutusundan çıkartıp kullanmadım.Mağazadan nasıl alıyorsanız öyle alacaksınız.Faturası ve garantisi mevcuttur.Satma sebebim x6 1100t alacak olmamdandır.Ankara içi elden teslim Ankara dışına ise önce havale sonra alıcı ödemeli istenilen kargo şirketi ile gönderim yapılır.İndirim ve takas teklif etmeyiniz.

Teklifler PM den olursa sevinirim.LÜTFEN ÖLÜCÜLER PM ATMASIN CEVAP VERİLMEYECEKTİR

İstediğim Fiyat : SATILDI

Eğer web cam ihtiyacı olanınız da var ise buradaki ilanım dan da bakabilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_56302492/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56302492

Herkeze iyi forumlar

(((ACİLLL)))AMD PHENOM II X4 955 (C3) SIFIR KUTUSUNDA İŞLEMCİ - //ANKARA// - SATILDI -

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 23 Ocak 2012; 18:57:14 >

• Acilse fiyatta revize yap hocam biraz çabuk satılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: embayo

Acilse fiyatta revize yap hocam biraz çabuk satılacaktır.

hocam şu an sıfırı en ucuz 266 lira gigatek te.benim sattığım işlemci de sıfır kutusunda.fiyatı uygun tuttuğumu düşünüyorum
  • Fiyat bence uygun tabi herkes kredi kartınla filan aldığı için satmakta zorluk çekebilirsiniz.
  • ustam bakalım hayırlısı inşallah satarım.kredi kartı olan tabiki de başka yerlere yönelecektir.
  • Güzel fiyat zaten ürün 0 ürün sağolsun arkadaşta indirim yapmış alacak olan varsa kaçırmasın alsın derim Hayırlı satışlar dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuza_eren

Güzel fiyat zaten ürün 0 ürün sağolsun arkadaşta indirim yapmış alacak olan varsa kaçırmasın alsın derim Hayırlı satışlar dostum.

eyvallah hocam çok teşekkür ederim güzel yorumların için.sana vereyim istersen işlemciyi hazır ankaradasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

quote:

Güzel fiyat zaten ürün 0 ürün sağolsun arkadaşta indirim yapmış alacak olan varsa kaçırmasın alsın derim Hayırlı satışlar dostum.

eyvallah hocam çok teşekkür ederim güzel yorumların için.sana vereyim istersen işlemciyi hazır ankaradasın

Sağolasın kardeşim 1.5 sene önce almıştım vatandan amd phenom ıı x4 925 2.8 olandan gayet memnunum güzel işlemci şimdi alacak olsaydım senın işlemciyi kaçırmazdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

quote:

Sağolasın kardeşim 1.5 sene önce almıştım vatandan amd phenom ıı x4 925 2.8 olandan gayet memnunum güzel işlemci şimdi alacak olsaydım senın işlemciyi kaçırmazdım.

senin işlemcinde güzelmiş ustam.teşekkür ederim

• oooo benim işlemci cok yakışıklıdır.tavlayamadığı oyun yok
  • benim işlemci de öyledir.yalnız olay bf3 te 6950 cf a gelince biraz şansı tutmuyor bir türlü
  • güzel işlemci güzel fiyat ben ikinci elini daha 2-3 gün önce 200 liraya satmıştım.
    imzamda hala performans sonuçları vardır hava soğutma ile çok rahat sadece çarpan artırarak 4,1ghz hıza çıkarttım.
    hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperensonad

güzel işlemci güzel fiyat ben ikinci elini daha 2-3 gün önce 200 liraya satmıştım.
    imzamda hala performans sonuçları vardır hava soğutma ile çok rahat sadece çarpan artırarak 4,1ghz hıza çıkarttım.
    hayırlı satışlar.

noctua d-14 ile çok rahat 4.2 ghz de çalışır diyorlar bu işlemci için ne kadar doğru bilmiyorum

teşekkürler yorum için bu arada
  • biraz da işlemci ile alakalı sanırım hocam bazısı çıkmayınca çıkmıyor
    rica ederim umarım tez zamanda satılır.
  • inşallah teşekkürler hocam
  • quote:

güzel işlemci güzel fiyat ben ikinci elini daha 2-3 gün önce 200 liraya satmıştım.
    hayırlı satışlar.

Sizin sattığınız x4 965 arkadaşın sattığı x4 955. Sıfırları arasında 40-50 tl oynuyor.

Arkadaşın fiyatı makul ama şuan herkes kartla alışveriş tercih ediyor taksit olayı yüzünden. Kimse fiyat çok uygun değilse nakite yanaşmıyor maalesef.

Hayırlı satışlar.
  • insanlara kredi kartı olunca tabi kide daha cazip geliyor alması.tercih onların bir şey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Sizin sattığınız x4 965 arkadaşın sattığı x4 955. Sıfırları arasında 40-50 tl oynuyor.

Arkadaşın fiyatı makul ama şuan herkes kartla alışveriş tercih ediyor taksit olayı yüzünden. Kimse fiyat çok uygun değilse nakite yanaşmıyor maalesef.

Hayırlı satışlar.

Farkındayım hocam da 955 ile 965 çok da farklı işlemciler değiller o yüzden öyle dedim.
    Ben alırken aralarında 20lira fark vardı bende 965 almıştım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Hayırlı satışlar.

Farkındayım hocam da 955 ile 965 çok da farklı işlemciler değiller o yüzden öyle dedim.
    Ben alırken aralarında 20lira fark vardı bende 965 almıştım

hocam çok uzun bir zaman önce değil, 224tl ye vatandan almıştım:) acilse az biraz indirim tavsiye ederim, ama beklerim derseniz sikinti yok

• vatanda yine var aynı fiyata ama stok yok ondan önemsemeğe gerek yok, belki çok tutulduğundan bitmiştir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.