Şimdi Ara

Acilll 12000 Btu Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

12000 btu'luk klima tavsiye edebilirmisiniz acil olarak almam gerekiyor sıcaktan bunaldık sadece yazın soğutmak için kullanılacak günde ortalama 4 saat civarında çalışacak.
    takılacak oda 20 m2 3 duvar full cam aşırı güneş alan bir oda nokta atışlı bir marka model belirtirseniz direk gidip alacağım ayrıca istanbulda en uygun nereden alabilirim oda önemli

• yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar
  • dax kullanıcısına yanıt
    4 saat çalışacaksa inverter e gerek yok bence. Bir arkadaşımızda ve şirkette tronik marka klima kullanıyoruz iklimsanın, sanırım gree üretiyor. Çok memnunuz . Arkadaşında dediğine göre kışın iyi ısıtıyormuş. Bu klima işinizi görür bence. o m2 ye normalde 12.000 yeter ama çok güneş alıyorsa bilemiyorum, 18.000 te fazla gelir gibi geliyor bana.
  • Arkadaslar baska tavsiyesi olan varmi iyi bir klima almak istiyorum 2-3 sene sonra elimde patlamasin fiyat performans orani yuksek bir cihaz onerirmisiniz enerji tuketimi onemli elektrik faturasi yuksek gelecek diye korkarak acmayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bir şey istiyorsan 2500 TL üzeri birşey bakan lazım.

• Marka model verebilirmisiniz ortalama 2000 tl butce ayirabilirim belki az bisey daha cilabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: dax

Marka model verebilirmisiniz ortalama 2000 tl butce ayirabilirim belki az bisey daha cilabilir

Haier geos.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Marka model verebilirmisiniz ortalama 2000 tl butce ayirabilirim belki az bisey daha cilabilir

Haier geos.

markayı pek bilmiyorum sadece çinli bir firma olduğunu biliyorum sağlammıdır enerji tüketimi nasıl fiyat nedir ve nereden bulacağız bunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Haier geos.

markayı pek bilmiyorum sadece çinli bir firma olduğunu biliyorum sağlammıdır enerji tüketimi nasıl fiyat nedir ve nereden bulacağız bunu

30 yıldır Türkiye de, kardeşim 20 yıldır kullanıyor.
    Mükemmel ürün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.